18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy niemcy w Polsce - Polak robi rysę

GuziX • 2018-08-22, 22:32
Człowiek dziennikarz, znawca od tworzyw sztucznych i agent ubezpieczeniowy w jednym. Film bez szału, pierwszy mój post. Coś mnie jednak poruszyło i zaskoczyło, dlaczego typ to wrzucił do neta, i po zjebie od komentujących - wyłączył komentarze. Klasyka, liczysz na poklask a dostajesz plask w pysk :) Historia z cyklu "a przyklej se Pan naklejkę ". Ciekawe jaką miał minę po dostaniu mandaciku od Policji za kolizję i wezwanie. A mogły się chłopy dogadać.

tigerqaz

2018-08-25, 20:27
Nawet na komisariacie Go napie**alał gościu a policjant patrzył zza szyby :D Tak gościa widać wszyscy kochają :D

Anonimowyja

2018-08-25, 22:28
Wiem, że dla niektórych własność to rzecz święta, ale bez przesady.

Raz mi gość wjechał w zderzak na przejeździe kolejowym bo się zagapił. Jemu pękła ramka od tablicy, trochę grill, u mnie lekko widoczne, zarysowane miejsce uderzenia. Życzyłem gościowi miłego dnia i się rozjechaliśmy.
Dwa razy miałem kolizję najechania na tył nie ze swojej winy, z czego jedna skutkowała dziurą w zderzaku, a druga autem w warsztacie przez miesiąc, bo cały tył był do roboty. Przy obu kolizjach obyło się bez policji, bo po co ktoś ma dodatkowo dostawać punkty i mandat - wystarczyło oświadczenie i kilka zdjęć z miejsca kolizji. Zero problemów z wypłatą kasy za naprawę auta, gorzej z zadośćuczynieniem za szkodę osobową - chodziłem z kołnierzem przez trzy tygodnie, bo na początku naprawdę bolało, ale na komisji nie ściemniałem, że ciągle boli, że nie mogę ruszać głową, że mam strach przed wsiadaniem do auta... Generalnie chciałem być uczciwy i co? Nawet ch*je za leki i kołnierz mi nie oddali. Firmy, które walczą o odszkodowania mówią, że nie zajmą się sprawą, bo i tak nie ma za wiele do ugrania.

W każdym razie, auto rzecz nabyta, ma jeździć a nie wyglądać jak z wystawy. Jak chcecie kogoś ścigać za ryskę na zderzaku to mam nadzieję, że ktoś inny wam w podobnej sytuacji nie odpuści.

kijekk

2018-08-25, 23:56
od 1:38 "dziennikarz" pomorski pobity za ogórka...

MIhau_

2018-08-26, 01:57
pie**olenie z tym oświadczeniem, gościu wam takie spisze, a jutro pójdzie na komisariat zgłosić, że został do tego siła zmuszony, bo jechało z wami 2 karków i mu kazali podpisać pod groźbą wpie**olu. I wtedy ch*ja warte te wasze oświadczenie, powodzenia w ustaleniu winy w sytuacjach niejednoznacznych.

Adae

2018-08-28, 00:59
Spiderowski napisał/a:


O k***a, niezły z Ciebie ancymon, raz piszesz że po co wzywać psy, lepiej się dogadać, po co się przejmować ryskami... by po chwili przytoczyć swoją sytuacje w której żałujesz że nie ściemniałeś że po przetarciu nie boli cie kark i plecy żeby udupić kogoś innego i zyskać pieniądze na wale.

Jesteś typowym przedstawicielem polskiej j***nej cebuli. Dzięki takim jak ty ten piękny kraj jest w takiej dupie.



Naucz sie czytac j***ny pacanie. Stara cie z rumunem zrobila, wiec zawisc do Polakow rozumiem i wybaczam, ciezko zyc jako podludz.

W sytuacji, ktora przytoczylem po policje zadzwonil pajac, ktory nie chcial sie dogadac. Karma skopala mu dupe.

PieronJasnySzlag

2018-08-28, 18:01
Adae napisał/a:



Naucz sie czytac j***ny pacanie. Stara cie z rumunem zrobila, wiec zawisc do Polakow rozumiem i wybaczam, ciezko zyc jako podludz.

W sytuacji, ktora przytoczylem po policje zadzwonil pajac, ktory nie chcial sie dogadac. Karma skopala mu dupe.


pozostaje pytanie jak taki tępy cwe* dorobił się audicy wartego mieszkania.
No ale nic dziwnego jak chętnie byś rodakowi zaserwował przej***ne w sądzie tylko żeby kilka złotych zyskać. j***ne ścierwo.