18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy niemcy w Polsce - Polak robi rysę

GuziX • 2018-08-22, 22:32
Człowiek dziennikarz, znawca od tworzyw sztucznych i agent ubezpieczeniowy w jednym. Film bez szału, pierwszy mój post. Coś mnie jednak poruszyło i zaskoczyło, dlaczego typ to wrzucił do neta, i po zjebie od komentujących - wyłączył komentarze. Klasyka, liczysz na poklask a dostajesz plask w pysk :) Historia z cyklu "a przyklej se Pan naklejkę ". Ciekawe jaką miał minę po dostaniu mandaciku od Policji za kolizję i wezwanie. A mogły się chłopy dogadać.

~Velture

2018-08-24, 10:04
Nie wiem o ch*j tu chodzi. Dziad przywalił i się k***a burzy jakby mu matkę gwałcili.
Miałem kiedyś kolizję i przyj***łem w służbowe auto ITD i gość mi powiedział, że nie chce dzwonić po policję ale musi bo takie mają wymogi aby notka policji była dla ubezpieczalni. No trudno się mówi, mandat się dostaje i tyle a nie jakieś szopki odpie**ala.

Tak samo jak kiedyś mi jakiś frajer w korku zderzak zarysował (niewiele bo ok 3cm ryska) i niby chciał bez policji ani ubezpieczycieli i aby się dogadać to mówię mu, że spoko. 450zł za lakierowanie elementu i jak chce to niech da hajs i się rozjeżdżamy. "za drogo"... no to dzwonimy. dostał 500zł mandatu i pewnie stracił 5-10% zniżki a na policję czekaliśmy ponad 2h i potem na miejscu jeszcze godzinka.

oleyu

2018-08-24, 10:07
Poziom IQ równy temperaturze pokojowej - W ZIMIE !!!!!!

croyna

2018-08-24, 23:02
i tak po prostu

lolcat

2018-08-24, 23:44
Nagrywający "dziennikarz" występował już w temacie link , gdzie został pobity na komendzie policji

:idzwch*j:

Lordu

2018-08-24, 23:54
Bogusław.Linda. napisał/a:

on jest masochistą



Nie! On jest dziennikarzem, agentem ubezpieczeniowym, specjalistą od tworzyw sztucznych, a do tego idiotą...

Adae

2018-08-25, 00:24
k***a, wy j***ne barany, wezwanie policji wiaze sie z punktami karnymi i mandatem, wy pie**olone zjeby.

To z kolei oznacza, ze wezwanie policji dla takiego czegos, wowczas gdy jest to niewymagane przez prawo, jest czystym, aktywnym ruchem aby uprzykrzyc komus zycie. Bardzo frajerski ruch.

Nie wspominajac o tym, ze to jego gowno na kolkach, od momentu wyjechania z salonu jest i tak warte tyle co ogorek kiszony w moczu menela. Wiec ta ryska nie znaczy nic.

Sam jezdze Audi A6, wartym tyle co mieszkania waszych starych, i jakbym sie przejmowal takim drasnieciem to bym sobie odcial ku*asa razem z jajami i powiesil na scianie. Kazda wizyta w supermarkecie wiaze sie z czyms podobnym lub gorszym.

Mialem kiedys podobna sytuacje, na dwupasmowej przetarlem sie z samochodem obok. Na poczatku myslalem ze to glownie moja wina, i zaoferowalem gosciowi wycieczke do warsztatu i pokrycie kosztow. Stwierdzil, ze on woli nie i zadzwonimy po policje, stalem 2 godziny z tym cwe*em i czekalem, w miedzyczasie pogadalem ze znajomym i stwierdzilem, ze w sumie ni ch*ja, bardziej byla jego wina (nie bylo juz miejsca na bycie szlachetnym, jego pas sie konczyl, moj nie). Policja przyjechala, powiedzialem, ze nie mozemy uzgodnic winy, sprawa trafila do sadu, cwe* musial mi z ubezpieczenia wybulic 4 tysiace (2 razy tyle co jego gowno bylo warte).

Ma szczescie ze bylem wtedy glupszy, bo teraz bym zwrocil uwage na bol karku i plecow.

Wiec nie, Janusz Januszem, ale jednak filmik udowadnia, ze nie da sie nie przesiaknac frajerstwem jak sie za dlugo spedzi za nasza zachodnia granica.

Liquid

2018-08-25, 00:28
Co za kretyn...

Mors_Nigra

2018-08-25, 00:58
Czytam te komentarze, i zrobiło mi się smutno jak wiele downów siedzi na sadolu... polecam imbecylom wyżej obejrzeć filmik 126 razy jeszcze, to może ustalą fakty po kolei, chyba, że już macie tak popie**olone we łbach, że ani słuchać nie umiecie ani logicznie myśleć (nie pisze tego w obronie typa bo mam wyj***ne, piszę to w obronie zdrowego rozsądku.

KrwawyEric

2018-08-25, 01:05
Niby nic tragicznego, ale kierowcy pojazdu nie mogą NIGDY zdażać się takie pomyłki, że zamiast pojechać do tyłu pojedzie do przodu. To jest kompletnie niewybaczalny błąd...w tej sytuacji jest ryska, w innej taka "pierdoła" mogłaby wysłać wiele osób do trumien.

Ale ten specjalista tego nie zauważa najwyraźniej.

PiesKracy

2018-08-25, 01:30
k***a.. sami debile na tym portalu. Po psy zadzwonił ten z rysą właściciel OPLA...

Recydywista

2018-08-25, 13:23
Adae,
skoncz pie**olic, pewnie furmanka powozisz

gohan27-01

2018-08-25, 14:53
Wzywając policje macie również później notatkę z tego zdarzenia i idzie odrazu do ubezpieczyciela wiec prawnie jest szybciej

PieronJasnySzlag

2018-08-25, 15:39
Adae napisał/a:

k***a, wy j***ne barany, wezwanie policji wiaze sie z punktami karnymi i mandatem, wy pie**olone zjeby.

To z kolei oznacza, ze wezwanie policji dla takiego czegos, wowczas gdy jest to niewymagane przez prawo, jest czystym, aktywnym ruchem aby uprzykrzyc komus zycie. Bardzo frajerski ruch.

Nie wspominajac o tym, ze to jego gowno na kolkach, od momentu wyjechania z salonu jest i tak warte tyle co ogorek kiszony w moczu menela. Wiec ta ryska nie znaczy nic.

Sam jezdze Audi A6, wartym tyle co mieszkania waszych starych, i jakbym sie przejmowal takim drasnieciem to bym sobie odcial ku*asa razem z jajami i powiesil na scianie. Kazda wizyta w supermarkecie wiaze sie z czyms podobnym lub gorszym.

Mialem kiedys podobna sytuacje, na dwupasmowej przetarlem sie z samochodem obok. Na poczatku myslalem ze to glownie moja wina, i zaoferowalem gosciowi wycieczke do warsztatu i pokrycie kosztow. Stwierdzil, ze on woli nie i zadzwonimy po policje, stalem 2 godziny z tym cwe*em i czekalem, w miedzyczasie pogadalem ze znajomym i stwierdzilem, ze w sumie ni ch*ja, bardziej byla jego wina (nie bylo juz miejsca na bycie szlachetnym, jego pas sie konczyl, moj nie). Policja przyjechala, powiedzialem, ze nie mozemy uzgodnic winy, sprawa trafila do sadu, cwe* musial mi z ubezpieczenia wybulic 4 tysiace (2 razy tyle co jego gowno bylo warte).

Ma szczescie ze bylem wtedy glupszy, bo teraz bym zwrocil uwage na bol karku i plecow.

Wiec nie, Janusz Januszem, ale jednak filmik udowadnia, ze nie da sie nie przesiaknac frajerstwem jak sie za dlugo spedzi za nasza zachodnia granica.


O k***a, niezły z Ciebie ancymon, raz piszesz że po co wzywać psy, lepiej się dogadać, po co się przejmować ryskami... by po chwili przytoczyć swoją sytuacje w której żałujesz że nie ściemniałeś że po przetarciu nie boli cie kark i plecy żeby udupić kogoś innego i zyskać pieniądze na wale.

Jesteś typowym przedstawicielem polskiej j***nej cebuli. Dzięki takim jak ty ten piękny kraj jest w takiej dupie.

realign

2018-08-25, 18:09
Co Wy z tym dogadywaniem się?
Jak mnie ktoś brzdęknie to OC, jak ja kogoś to OC, jak ja w coś to AC.
Raz tylko przytarłem jakiegoś kadeta czy innego strupa to dałem typowo 100zł, ah jak się cieszył.