18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polna dróżka

Flodzia • 2023-03-23, 12:06


a tak było romantycznie :-/

smc

2023-03-23, 21:48
Ty przeszadzałeś swoim starym ;-)

Sztruks

2023-03-23, 22:21
Jak można komuś przerwać w dupczeniu?

siewie

2023-03-23, 22:22
Czy to nie jest bentley?

Mors_Nigra

2023-03-24, 05:39
Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w ch*j nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



Dla mnie to jest popieprzone, że ktoś ma pretensję, że ktoś został nagrany na środku j***nej drogi, w środku dnia, polnej czy nie. Wyraźnie jest to droga uczęszczana. Chcesz się j***ć w plenerze/publicznie, jeb się, ale jeb się też na ryj ze swoimi płaczkami, że ktoś ci przerwał czy nagrał.

Janko

2023-03-24, 10:15
j***ny z sk***iel Szwab pie**olony nawet por*chać k***a facetowi nie da

nemesisnt

2023-03-24, 14:32
Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w ch*j nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



Chyba Cię pogrzało , cywilizowany człowiek nie dyma się na masce jak zwierze czy negroid tylko spełnia fantazje w swoim domu

BrainOsw

2023-03-25, 12:31
j***ć was obrońcy(obsrańcy) tych zwierząt, jebcie się w domach jak macie takie ciśnienie, że instynkty biorą górę nad mózgiem. Walicie się na cudzym terenie, a potem pretensje, że ktoś was nagrał? Znacie w ogóle prawo? To może pójdę oj***ć komuś bogatemu chatę mieszkającemu z dala od ludzi, bo przecież odludzie i chciałem się dobrze bawić. Co za debile z was... Tpfu na was, dodatkowo wizerunki zwierząt powinny być udostępnione i dodatkowo powinni zostać przekopani, aby na przyszłość k***ili się w piwnicach u mamusi, a nie na cudzym terenie. Prawdziwe przegrywy, stuleje i białorycerzyki to obrońcy zachowań jak na filmie.