18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polna dróżka

Flodzia • 2023-03-23, 12:06


a tak było romantycznie :-/

konopls

2023-03-23, 12:11
Jedziesz sobie w pole, fajnie się bawisz z kobitą, ale musi się znaleźć jakiś debil, który to nagra.

Halman

2023-03-23, 12:12
dla mnie to jest żałosne w ch*j nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...

Manolito666

2023-03-23, 12:14
konopls napisał/a:

Jedziesz sobie w pole, fajnie się bawisz z kobitą, ale musi się znaleźć jakiś debil, który to nagra.





Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w ch*j nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



Chłop powinien założyć spodnie i naklepać po ryju żałosnemu kamerzyście - stulejarzowi.

Kaczor68

2023-03-23, 12:29
No co za ku*as z ta kamerka, nawet podupczyć na łonie natury nie można w spokoju.

Daniel01

2023-03-23, 12:49
co za ch*j z kamerą..................

Cipczan

2023-03-23, 13:09
No i pedały (które jechały czyścić sobie kominy) przegoniły hetero normalnych ludzi. Gdzie tu sprawiedliwość?

corpo_kills_me

2023-03-23, 14:38
@wszyscyc up

Nie ma problemu żeby się r*chać w plenerze ale jak blokujesz drogę bo posuwasz pannę na masce auta to nie dziw się, że ktoś to nagra....

crookla

2023-03-23, 14:45
corpo_kills_me napisał/a:

@wszyscyc up
Nie ma problemu żeby się r*chać w plenerze ale jak blokujesz drogę bo posuwasz pannę na masce auta to nie dziw się, że ktoś to nagra....



Ja bym nie nagrał, nawet bym sprawdził czy jest inna droga żeby nie przeszkadzać... przez tych zjebów laska pewnie nigdy więcej się nie zgodzi na takie igraszki

Fl...........na

2023-03-23, 14:48
Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w ch*j nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...


Brawo Ty

AnalAcrobat

2023-03-23, 14:49
konopls napisał/a:

Jedziesz sobie w pole, fajnie się bawisz z kobitą, ale musi się znaleźć jakiś debil, który to nagra.





Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w ch*j nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



Z nagrywaniem się zgodzę, że to ch*jowe zagranie, ale z tym odludziem już trochę mniej. Stanął na środku drogi, no faktycznie na pewno rzadko używanej ale jednak używanej. Gość tamtędy nie jechał żeby zrobić im na złość, tylko chciał gdzieś dojechać. I co teraz miał zrobić? Czekać pół godziny oglądając gołą dupę kolesia aż ten skończy? Mógł zaparkować gdzieś na poboczu żeby umożliwić przejazd i nie byłoby problemu.

smc

2023-03-23, 15:03
A kto nie dmuchał...




BambiPMT

2023-03-23, 15:52
Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w ch*j nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



k***a pie**olić się po kątach, jak zwierzęta. Słabo.

Bul_od_bytu

2023-03-23, 16:08
Nie warto. Mi jedna kiedyś porysowała maskę jakimś j***nym wisiorkiem jak ją posuwałem w ten sposób. Skończyło się love story a lakier uszkodzony. A nagrywający to p*zdy co im stara popuszcza szpary raz w roku