18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polna dróżka

Flodzia • 2023-03-23, 12:06


a tak było romantycznie :-/

AbdulWisiMiLacha

2023-03-23, 16:11
Dwóm wali gruchom żal się zrobiło że ciągle na recznym jadą no chyba ze to pedały w sumie żadnej róznicy.

materut

2023-03-23, 16:16
Halman napisał/a:

pieprzone



ch*jowe te odludzie skoro są tam inni

:-)

Zbysław

2023-03-23, 16:42
To jest itz gosting prymitywy

Riben

2023-03-23, 17:03
Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w ch*j nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



Na środku drogi stoją przecież. : D

sonico

2023-03-23, 17:22
Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w ch*j nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



a dla mnie to jest zalosne ze normalizujemy j***nie się jak murzyństwo w miejscach publicznych, nie umiesz opanować swoich rządzy jak pie**olone czarne zwierzeta? nie masz prawa nazywać się białym człowiekiem.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-03-23, 17:52
crookla napisał/a:

Ja bym nie nagrał, nawet bym sprawdził czy jest inna droga żeby nie przeszkadzać... przez tych zjebów laska pewnie nigdy więcej się nie zgodzi na takie igraszki



A skąd wiesz czy to nie tirówka?

corpo_kills_me napisał/a:

@wszyscyc up
Nie ma problemu żeby się r*chać w plenerze ale jak blokujesz drogę bo posuwasz pannę na masce auta to nie dziw się, że ktoś to nagra....



Zawsze może być gorzej.Niedaleko jest cmentarz a typ r*cha świeży wykopek

SpoconyMariusz

2023-03-23, 18:32
Jakbym trafil na taka akcje to bym sie zakradl krzakami jak najblizej i zaczal podwalac ogladajac parke :-P

mareczex093

2023-03-23, 18:38
sonico napisał/a:

a dla mnie to jest zalosne ze normalizujemy j***nie się jak murzyństwo w miejscach publicznych, nie umiesz opanować swoich rządzy jak pie**olone czarne zwierzeta? nie masz prawa nazywać się białym człowiekiem.



Co ty pie**olisz za kacopoły? Spokojne r*chanko w lesie, z dala od ludzi a nie miejscu w publicznym... To bardzo fajna sprawa zapiździelcu. Pewnie nigdy tobie się tak nie udało i temu tak cie to piecze.

CzarnyAdolf

2023-03-23, 19:10
Przyznać się który mnie nagrał

PBH1909

2023-03-23, 19:15
Życzę Ci tego, żebyś następnym razem znów trafił na typa, który bzyka na masce jakąś dupeczke, która jest... Twoją żoną

mekiz

2023-03-23, 19:49
Sapie jakby sobie trzepał.
Wiosna wiosną, ale Flodzia nie ma w kuchni roboty, tylko po lasach ciekać?

whitetooth

2023-03-23, 20:24
Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w ch*j nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



Bezwarunkowo? A tak jak na prywatnym gruncie, to kto by pozwolił na to?

sonico

2023-03-23, 20:31
mareczex093 napisał/a:

Co ty pie**olisz za kacopoły? Spokojne r*chanko w lesie, z dala od ludzi a nie miejscu w publicznym... To bardzo fajna sprawa zapiździelcu. Pewnie nigdy tobie się tak nie udało i temu tak cie to piecze.



k***a jak jakiś j***ny ściek pisze coś w stylu "pewnie nigdy tobie sie tak nie udało" to wiem, że mam do czynienia z pie**olonym niedoj***nym półmózgiem. Dyskusja z tobą będzie bezskuteczna ponieważ jesteś przekonany o swojej wyższości z góry myśląc że nikt poza tobą nie ma życia prywatnego, lub kreujesz się na taką cool osobę tylko w internecie, a w rzeczywistości jesteś j***nym piwniczniakiem. Nie pozdrawiam.

Arathnmor

2023-03-23, 21:02
Parę razy trafiłem na parki w plenerze, grzech przeszkadzać szczęśliwym.

Sztruks

2023-03-23, 21:46
Jak można komuś przerwać w dupczeniu?