18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polka trafila na białego murzyna.

ifheowna • 2023-05-04, 13:19
Polska dziewczyna zaorana przez chłopa z tindera.


wieko_pn

2023-05-04, 15:55
#aferaanalna na wykopie. To co tam się wyprawia to samo złoto. :mrgreen:

pytolsky

2023-05-04, 15:59
To miał być jej pierwszy raz, a typ zr*chał ją tak mocno, że uszkodził kręgosłup? Tjaaa...

PsikutaBezS

2023-05-04, 16:13
Jak ma się 70 lat to trzeba uważać...

psotna_cipka

2023-05-04, 16:33
Jokerd napisał/a:

A idz pan w ch*j z tymi dyskami hdd…
Już pewnie nie ma

Sprobój poluzować srubki w obudowie i przechył go , moze wtedy wypadnie?




W dupę to nie zdrada. A pedały mówią, że jeden raz to nie pedalstwo, a po trzecim razie się zeruje...

ra0mir

2023-05-04, 17:05
Kaiezet napisał/a:

Tyle lat anala z żoną i nigdy jej dysk nie wypadł. Mam za małego czy coś robię źle?



To prawda, twoja żona lubi anala. Rozcwiczylem ci ja dlatego twój kikutek wchodzi jak w masło, nie dziękuj.
:mrgreen:

keisats

2023-05-04, 17:07
dajcie linki do profili - polajkuję

xede

2023-05-04, 17:14
usuniete na socialach

ifheowna

2023-05-04, 17:29
ra0mir napisał/a:

To prawda, twoja żona lubi anala. Rozcwiczylem ci ja dlatego twój kikutek wchodzi jak w masło, nie dziękuj.



Aleś ty jest k***a mierny, zniknij.

~Velture

2023-05-04, 17:32
zacząłem wpisywać w google LILIANN i zanim dodałem nawet A na końcu imienia to już mi google wyj***ło całe jej imię i dwa nazwiska od razu jako pierwsze sugerowane chociaż wcześniej jej nie szukałem.

No laska będzie miała przepie**olone ładnie. Już na mediach społecznościowych i na linkedin skasowała profil swój. Bloga skasowała...

Pech, że ma takie niespotykane imię, że zapada w pamięć.

SpeedyG

2023-05-04, 17:33
Tak, bo ku*asem kręgosłup i dysk można zniszczyć waląc w kakao. Leniwa biurwa co siedzi na dupsku, nie rusza się i chodzi w szpileczkach to i plecki słabe/ schorowane. Doznała kontuzji może przy przekręcaniu się i trzeba było zrzucić winę na anal.
Poza tym gdyby rzeczywiście nigdy nie brała w dupę to nie czułaby przyjemności i nie pozwoliłaby na ostrą jazdę.
Baby zawsze muszą zrzucić z siebie odpowiedzialność i grać ofiarę.

tomnbb

2023-05-04, 18:22
Jak człowiek myśli, że widział już szczyt głupoty to zza niego wyłania się kolejny. Media społecznościowe i chęć zaistnienia wypaliły już chyba ludziom ostatnie szare komórki. Co trzeba mieć we łbie żeby takie rzeczy wypisywać w necie pod swoim imieniem i nazwiskiem (nie myśląc np. o rodzinie i znajomych, którzy to mogą przeczytać)?
Swoją drogą występowała w pewnym programie telewizyjnym gdzie stwierdziła, że " preferuje kontakt twarzą w twarz" - :lol:

Dj_ziom

2023-05-04, 18:24
~VeIture napisał/a:

zacząłem wpisywać w google LILIANN i zanim dodałem nawet A na końcu imienia to już mi google wyj***ło całe jej imię i dwa nazwiska od razu jako pierwsze sugerowane chociaż wcześniej jej nie szukałem.
No laska będzie miała przepie**olone ładnie. Już na mediach społecznościowych i na linkedin skasowała profil swój. Bloga skasowała...
Pech, że ma takie niespotykane imię, że zapada w pamięć.



Na wykopie o wiele lepsza imba jest. Zwłaszcza, że większość afer, które na sadola trafiały to właśnie dzięki wykopowi. Tam jej danej to pikuś przy tym co wyciekło później.
A jeszcze trzeba dodać, że w międzyczasie leci akcja z maturzystami i robieniu ich w ciula + projekt patostreamerów, który ma wrócić w każdej chwili.

Kidl3r

2023-05-04, 18:43
Od samego falusa to by dysku chyba nie zaorał.... :roll: Musieli jeszcze do tego ksmasutrę albo inną niedoczytaną instrukcję podłapać

ra0mir

2023-05-04, 18:52
ifheowna napisał/a:

Aleś ty jest k***a mierny, zniknij.



Japa leszczu.

~Velture

2023-05-04, 19:22
Kidl3r napisał/a:

Od samego falusa to by dysku chyba nie zaorał.... Musieli jeszcze do tego ksmasutrę albo inną niedoczytaną instrukcję podłapać