18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polka trafila na białego murzyna.

ifheowna • 2023-05-04, 13:19
Polska dziewczyna zaorana przez chłopa z tindera.


Love_is_Love

2023-05-04, 13:25
Była koścista, a on zbyt gwałtowny :D Ale nie powiem, wesoła historia...

ifheowna

2023-05-04, 13:26
Love_is_Love napisał/a:

Była koścista, a on zbyt gwałtowny Ale nie powiem, wesoła historia...



A tam ważne że BYŁO NAWET PRZYJEMNIE.

:-P

mieszał

2023-05-04, 14:28
Te niektóre baby to są głupie jak but z lewej nogi, nie potrafią celnie wykalkulować jak wielkiego ku*asa mogą przyjąć do dupy, a potem to wstyd bo kicha rozj***na i boli, ałajka i ojejku. XD

Polkos001

2023-05-04, 14:31
Hehe wykalkulować to one nigdy nie umiały, pazerne j***ne. Tylko więcej i więcej. A nad ranem kukiel zapieczony

:mrgreen:



:-D



:-P



:-D

mieszał

2023-05-04, 14:36
Love_is_Love napisał/a:

Była koścista, a on zbyt gwałtowny Ale nie powiem, wesoła historia...



O Proszę, mamy tutaj specjalistę w doborze warunków fizycznych i behawiorystyki analnej.

Polkos001 napisał/a:

Hehe wykalkulować to one nigdy nie umiały, pazerne j***ne. Tylko więcej i więcej. A nad ranem kukiel zapieczony



Dobre, bardzo dobre.

dżonyłojlker

2023-05-04, 14:39
Ludzie, czy was już całkiem poj***ło? Ktoś to dla jaj wymyślił, a wy...

ifheowna

2023-05-04, 15:08
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ludzie, czy was już całkiem poj***ło? Ktoś to dla jaj wymyślił, a wy...



No właśnie nie. "Pokrzywdzona" pisała z prywatnego konta na Fb (konto już usunięte) Co ciekawsze ma męża

:-P

Kaiezet

2023-05-04, 15:11
Tyle lat anala z żoną i nigdy jej dysk nie wypadł. Mam za małego czy coś robię źle?

petru23

2023-05-04, 15:22
Kaiezet napisał/a:

Tyle lat anala z żoną i nigdy jej dysk nie wypadł. Mam za małego czy coś robię źle?



I jedno i drugie.

PIs

2023-05-04, 15:23
Kaiezet napisał/a:

Tyle lat anala z żoną i nigdy jej dysk nie wypadł. Mam za małego czy coś robię źle?



A żona prawdziwa, czy lalka?

inż_Karwowski

2023-05-04, 15:23
Najbardziej poj***ną rzeczą w tej sprawie jest to, że takie grupy oczerniające facetów na FB jest mnóstwo, a na nich jest jedna wielka patologia.
Dobrze, że ta afera wybuchła bo pokazuje do czego są zdolne #p0lki oczerniających facetów.
Podsumowując:
- spotykali się 5mc
- discman zdewastował jej dupe i ją zostawił
- ona chciała się odegrać oczerniając niewinnego facet i chwaląc się co jej zrobił.
- zostąła zlinczowana
- gość został bohaterem
https://wykop.pl/wpis/71216785/no-tak-biedna-kobieta-oczywiscie-nikt-nie-bierze-p
Teraz wielce poszkodowana, bo informacja o tym, że jej dupa została zdewastowana dotarła do rodziny.
Dziś nie pojawiła się Pani Liliana Senior HR w firmy AMS oddział w toruniu i zarejestrowanej w Londynie, a teamsy ma wyłączone.
Ciekawe, czy pracodawca przyjmie jej L4 xD

ifheowna

2023-05-04, 15:28
inż_Karwowski napisał/a:

Najbardziej poj***ną rzeczą w tej sprawie jest to, że takie poj***ne grupy istnieją i na nich #p0lki oczerniających facetów jest na porządku dziennym i nikt z tym nic nie robi.
Teraz wielce poszkodowana, bo informacja o tym, że jej dupa została zdewastowana dotarła do rodziny.
Dziś nie pojawiła się Pani Liliana Senior HR w firmy AMS oddział w toruniu i zarejestrowanej w Londynie, a teamsy ma wyłączone



k***a czaisz jak tam zwolnienie lekarskie wjechało?

:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

Flodzia

2023-05-04, 15:31
Kaiezet napisał/a:

Tyle lat anala z żoną i nigdy jej dysk nie wypadł. Mam za małego czy coś robię źle?



Może następnym razem ty jej wsadź w dupę

:-P

Jokerd

2023-05-04, 15:44
A idz pan w ch*j z tymi dyskami hdd…

ifheowna napisał/a:

No właśnie nie. "Pokrzywdzona" pisała z prywatnego konta na Fb (konto już usunięte) Co ciekawsze ma męża



Już pewnie nie ma

:mrgreen:

Kaiezet napisał/a:

Tyle lat anala z żoną i nigdy jej dysk nie wypadł. Mam za małego czy coś robię źle?



Sprobój poluzować srubki w obudowie i przechył go , moze wtedy wypadnie?