18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polka trafila na białego murzyna.

ifheowna • 2023-05-04, 13:19
Polska dziewczyna zaorana przez chłopa z tindera.


Insaner

2023-05-04, 19:31
ifheowna napisał/a:

No właśnie nie. "Pokrzywdzona" pisała z prywatnego konta na Fb (konto już usunięte) Co ciekawsze ma męża



No to rzeczywiście dowód na autentyczność historii. Pomijając już kwestie prawdziwości to anatomicznie nie wiem jak miałyby być powiązane dyski kręgosłupa z odbytem, aby jakikolwiek taki uraz był możliwy. Co on jej gaśnicę wsadził w dupę i odpalił? Albo wypadł komuś dysk w trakcie srania? Szczerze wątpię, ale może wypowie się tu zaraz ktoś kto ma na ten temat szeroką wiedzę
:amused:

Nabs

2023-05-04, 20:22
Dj_ziom napisał/a:

Na wykopie o wiele lepsza imba jest. Zwłaszcza, że większość afer, które na sadola trafiały to właśnie dzięki wykopowi. Tam jej danej to pikuś przy tym co wyciekło później.
A jeszcze trzeba dodać, że w międzyczasie leci akcja z maturzystami i robieniu ich w ciula + projekt patostreamerów, który ma wrócić w każdej chwili.



co tam jeszcze "wyciekło" ?

KrwawyEric

2023-05-04, 21:23
Elegancko ją musiał wyłomotać

atomboy

2023-05-04, 21:41
Ja nie mam zbyt dużego doświadczenia w analu ale to dlatego, ze nie do końca mi on pasuje. Czuję jakby fajny ścisk na początku a potem jakaś k***a rozpadlina XD no i kuśka śmierdzi po tym. No ale do meritum. Moja była kiedyś mnie namawiała na anal myślę, spoko nigdy o tym nie myślałem podejść było kilka bo nie wyćwiczona dupka. No i tak jak ktoś napisał ja mam dosyć grubego członka i skończyło się na sorze, nie dysk ale rozerwana odbytnica. Potem się rozeszliśmy heh... mówiłem... nie lubię.

inż_Karwowski

2023-05-04, 21:43
Nabs napisał/a:

co tam jeszcze "wyciekło" ?


Wejdz sobie na: #aferaanalna i poczytaj od początku
Wyciekły nazwiska kobiet oczerniający mężczyzn w sposób dość radykalny - tu dużo będzie miała do powiedzenia pewna siłownia z Lublina zatrudniająca te kobiety jako trenerki personalne.
Administratorka grupy utajniła grupe, ale tam dalej są "uśpieni agenci"
Administratorka to k***iszon-modelka z dubaju - znaleźli jej profil z jakiejś agencji [lublin].
https://wykop.pl/wpis/71213449/tinder-aferaanalna-przydalby-sie-zrzut-tych-panien
Od wybuchu afery administratorka wpisala w swój profil że jest prawnikiem by odstaszyć wykopki.
Wykopki zaczeły pisać na LI do firmy AMS.
Okazało się, że bohaterka Liliana faktycznie była mężatką i ma ok. 8-10letniego syna. Informacja o dewastacji odbytu doszła już do rodziny.


Budrys2000

2023-05-04, 21:45
Temat o dużym potencjale eksploracyjnym ;-)

smc

2023-05-04, 22:11
Temat do dupy.

~prophetess

2023-05-04, 22:12
mieszał napisał/a:

Te niektóre baby to są głupie jak but z lewej nogi, nie potrafią celnie wykalkulować jak wielkiego ku*asa mogą przyjąć do dupy, a potem to wstyd bo kicha rozj***na i boli, ałajka i ojejku. XD



Widzę, żeś obeznany, więc powiedz jak ty to kalkulujesz? Zakładając, że opowieść to nie fejk, to miała być to analna dziewica, skąd miała cokolwiek wiedzieć :roll:
Zresztą uraz kręgosłupa raczej nie wziął się bezpośrednio od stosunku analnego. Pewnie miała już jakiś uraz i prędzej czy później by jej ten dysk jebnął, akurat trafiło tak, że jebło po analu.

babazwozu

2023-05-04, 22:42
Otłukł ją w środku??? To co ona tam ma, bęben od pralki? :-/

Bul_od_bytu

2023-05-05, 02:28
inż_Karwowski napisał/a:

Najbardziej poj***ną rzeczą w tej sprawie jest to, że takie grupy oczerniające facetów na FB jest mnóstwo, a na nich jest jedna wielka patologia.
Dobrze, że ta afera wybuchła bo pokazuje do czego są zdolne #p0lki oczerniających facetów.
Podsumowując:
- spotykali się 5mc
- discman zdewastował jej dupe i ją zostawił
- ona chciała się odegrać oczerniając niewinnego facet i chwaląc się co jej zrobił.
- zostąła zlinczowana
- gość został bohaterem
Teraz wielce poszkodowana, bo informacja o tym, że jej dupa została zdewastowana dotarła do rodziny.
Dziś nie pojawiła się Pani Liliana Senior HR w firmy AMS oddział w toruniu i zarejestrowanej w Londynie, a teamsy ma wyłączone.
Ciekawe, czy pracodawca przyjmie jej L4 xD



k***a, leżę i kwiczę ze śmiechu. Akcja dosłownie jak w moim korpo po wyjeździe integracyjnym :D

AnalAcrobat

2023-05-05, 10:12
Insaner napisał/a:

No to rzeczywiście dowód na autentyczność historii. Pomijając już kwestie prawdziwości to anatomicznie nie wiem jak miałyby być powiązane dyski kręgosłupa z odbytem, aby jakikolwiek taki uraz był możliwy. Co on jej gaśnicę wsadził w dupę i odpalił? Albo wypadł komuś dysk w trakcie srania? Szczerze wątpię, ale może wypowie się tu zaraz ktoś kto ma na ten temat szeroką wiedzę



Debilu, przecież jest napisane dysk kości ogonowej i guzicznej. Dyski znajdują się w każdej części kręgosłupa, ten konkretny na samym jego końcu.


kozojebca1231

2023-05-05, 14:18
Wykop (sadistic) uczy i bawi. Z każdym dniem rośnie we mnie zasób wiedzy bezużytecznej

Polak1988

2023-05-05, 15:37
Jak można piastować jakieś poważniejsze stanowisko z takim ilorazem inteligencji ?
kto normalny zdradza męża i jeszcze pisze o tym w sieci?W dodatku jeszcze podaje takie kompromitujące ją szczegóły?Czego ona się spodziewała?
Szkoda męża i dziecka/dzieci.

~Velture

2023-05-05, 17:39
KoniecZartow napisał/a:

To chyba będzie ta



Nie, to nie ta.