18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

poliż rydza

nowynick • 2021-06-08, 12:37
Ani to prawdziwi politycy, ani nic wspólnego z prawdziwą wiarą, więc proszę nie przenosić...



ArkSa

2021-06-08, 19:08
janlew napisał/a:

Śmieszne jak BLM, LGBT i ISIS na zachodzie. Ja tam wole żyć w katolickim homofobicznym zaścianku, i śmiać się z "oświeconych" na nowoczesność, wymierających narodków, gdzie bezkarne mniejszości robią rozpie**ol na co dzień



Film komiczny, ale jednak w pewien prawdziwy sposób ukazujący jak wyglądają sprawy na górze, a i tak znajdą się ludzie broniący tego gówna.Myślisz, że jak ktoś jest negatywnie nastawiony do tego podczłowieka rydzyka to od razu jest za BLM, LGBT?
To żyj sobie dalej w katolicznym homofobicznym zaścianku, gdzie twój ojciec dyrektor broni księży pedofilów,(przecież każdy ma słabości...). Jeśli wasz Bóg istnieje, to na pewno obecny kler, szczególnie na górze hierarchii nie będzie wielbiony w "niebiosach". Za to co odpie**alają na ziemi, jak manipulują ludźmi prędzej trafią do tych złych niż dobrych.
A osoby broniące tego typu zachowań pokazują tylko, że nie ma co się dziwić, że ludzie odchodzą od kościoła.

kulawiec

2021-06-08, 19:26
I czym się tutaj przejmować, i tak on już jedną nogą w grobie.

Cupracabra

2021-06-08, 22:36
Zapomniał dodać na koniec: pedofilu i złodzieju.
Ale no tak, to Duda z partii Pasożytnictwo i Sępiarstwo.

eLzar

2021-06-09, 00:20
robaki napisał/a:

Jak dla mnie to nie jest w ogóle śmieszne, ale tragiczne. Montaż montażem, ale zdaje się, że rzeczywistość niewiele odbiega od tego filmiku. To już jest taki etap wstania z kolan, że oni dawno bujają w obłokach za kasę podatnika. Jeśli ktoś chce, niech wierzy w cokolwiek, ale żeby takiemu spieprzajdziadu lizać dupę... Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem, co siedzi w głowach tych fanatyków rydzykowych.



Jakbyś miał w swoich rękach tyle kwitów o współpracę z SB i KGB co on ma na polityków to też by ci lizali dupę ;)
Polecam zagłębić się w życiorys tego rydza.

Tuco

2021-06-09, 01:16
robaki napisał/a:

Jak dla mnie to nie jest w ogóle śmieszne, ale tragiczne. Montaż montażem, ale zdaje się, że rzeczywistość niewiele odbiega od tego filmiku. To już jest taki etap wstania z kolan, że oni dawno bujają w obłokach za kasę podatnika. Jeśli ktoś chce, niech wierzy w cokolwiek, ale żeby takiemu spieprzajdziadu lizać dupę... Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem, co siedzi w głowach tych fanatyków rydzykowych.


Ogólnie to politykom koło uja Rydzyk lata, a Rydzykowi. Może to i foliarska teoria, ale ma logiczny sens: Otóż wydaje mi się, że cała ta szopka ma trzymać w kupie elektorat i w swoim całokształcie pisowska prawica dzięki tej szopce sama w sobie stanowi osobną religię. Nie jest tylko sklasyfikowana. Jak widać zależność polityczno-religijna działa równie dobrze jak pro lewackie fundacje Sorosa.

a Rydzykowi tamci*

notak

2021-06-09, 06:42
trolli się nazlatywało, zresztą temat pod nich, a
idioci jak pelikany

tak z ciekawości przejrzałem kilka kont i
dość dawno założone, wykorzystywane okazionalnie do takich celów

ra0mir

2021-06-09, 11:25
notak napisał/a:

trolli się nazlatywało, zresztą temat pod nich, a
idioci jak pelikany
tak z ciekawości przejrzałem kilka kont i
dość dawno założone, wykorzystywane okazionalnie do takich celów



Wszędzie spisek i pachołki Rosji...

Wiewór

2021-06-09, 11:39
Tuco napisał/a:

pisowska prawica



Pis nie jest i nigdy nie był prawicą. To jest lewizna. Hybryda komuny i socjalizmu narodowego.

robaki

2021-06-09, 12:40
eLzar napisał/a:

Jakbyś miał w swoich rękach tyle kwitów o współpracę z SB i KGB co on ma na polityków to też by ci lizali dupę
Polecam zagłębić się w życiorys tego rydza.


Polemizowałbym z Tobą, bo poprzednia władza nie zachowywała się w ten sposób, a też mieli w swoich szeregach przedstawicieli poprzedniego ustroju (było ich nawet więcej). Nie wątpię, że teczki są, możliwe, że w posiadaniu Rydzyka, ale to nie jest pierwszoplanowa sprawa.


Tuco napisał/a:

Ogólnie to politykom koło uja Rydzyk lata, a Rydzykowi. Może to i foliarska teoria, ale ma logiczny sens: Otóż wydaje mi się, że cała ta szopka ma trzymać w kupie elektorat i w swoim całokształcie pisowska prawica dzięki tej szopce sama w sobie stanowi osobną religię (...)*


To jest oczywiste i nie rozpatrywałbym tego jako teorii, ale faktu. Pisząc "fanatycy" miałem na myśli wszystkich szaraczków, którzy widzą w Tadziu boga; politykom przejdzie, jeśli Tadzio nie będzie dalej spełniał swojej roli.

notak

2021-06-09, 19:51
ra0mir napisał/a:

Wszędzie spisek i pachołki Rosji...



są jeszcze idioci, nie dodałeś

jadowita20

2021-06-09, 23:40
Każda religia to sekta.

robaki

2021-06-10, 10:13
ra0mir napisał/a:

Wszędzie spisek i pachołki Rosji...



Przypomniały mi się słowa Leszka Moczulskiego z początku lat 90., który skrót PZPR rozwinął jako Płatni Zdrajcy, Pachołki Rosji.