18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

poliż rydza

nowynick • 2021-06-08, 12:37
Ani to prawdziwi politycy, ani nic wspólnego z prawdziwą wiarą, więc proszę nie przenosić...



ra0mir

2021-06-08, 15:05
Nie popieram tego ch*ja, ale materiał "śmieszny w ch*j"...

Wiewór

2021-06-08, 15:07
Ale mu sralnie wylizali. Żeby tylko nie dostał jakiegoś zakażenia od tylko języków w dupie.
To jest ta Pisowska elita wybrańcow narodu.

swampman

2021-06-08, 15:07
DzidaZawodnik napisał/a:

Ale ty jesteś naiwny albo masz 15 lat i nie znasz historii.
Dzisiejszy prawak to ten co stał po środku 10 lat temu, a dzisiejszy "faszysta" to ten co w Polsce stał pośrodku 20 lat temu.
Każdy komu wydaje ise że stoi po środku w praktyce jest sojusznikiem skrajnej lewicy, bo nie stawia im czynnego oporu i mogą co roku przesuwać granicę "normalności".



a mnie wk***iaja takie ameby jak ty... kazda dyskusja w kontekscie lewej czy prawej strony nie toczy sie o fundamentalne sprawy w kwestii dobrego prosperowania panstwa tylko cala dyskusja jest zdominowana przez kompletnie niewazne kwestie jak: pedaly religia aborcja adopcja in vitro.

mylisz sie. ja widze dobre i zle pomysly zarowno po jednej jak i po drugiej stronie. powtarzac sie nie bede.
kazde panstwo z czasem oscyluje raz w lewa raz w prawa strone zaleznie od tego ktora strona przegina.
ty z tego co napisales widze ze identyfikujesz sie z konserwa bo masz zakuty leb.
bob honor wloszczyzna.

kwestia wyczucia smaku i rozsadnego przesuwania granic doprowadzila nas do tego gdzie dzis jestesmy, gdyby nie to, dzis pewnie rysowalbys gownem w jaskini jakiegos konika.
byc moze stalbys w tlumie i ogladal jakiegos naukowca ktorego palą na stosie bo mowi niezgodnie ze slowem kosciola.

do tego nie umiesz czytac ze zrozumieniem.
nie wszystkie postulaty sa dobre a z pewnych skladowych mozna zrezygnowac.

r061071

2021-06-08, 15:09
ja pie**ole ile tu pisoboleszwickich ameb piszących jakieś frazesy level tępa beata kępa

:kupa: :kupa: :kupa: :trzesieee:

ex32

2021-06-08, 15:24
k***a Maliniak wygrał

kurvipiccolo

2021-06-08, 15:47
Nie wiem kto wygrał, ale wygląda na to że przegrało 38mln Polaków.

mikipiripiri

2021-06-08, 16:02
tfujdiler napisał/a:

Bo debile z prawicy są skupieni na tvp a jak wiadomo na tv filmiku nie posklejasz



Weź ty się pie**ol Lewicowa pało.

Ale tu jest naj***ne tego robactwa z lewactwa, tfuuuuu !

Pantaran

2021-06-08, 16:08
Oooo.... ludzie kupą w siebie ciskacie i się czuje jak na urodzinach u szwagra. Prawda jest taka że władza dobra tylko sobie dobra i z waszych kogucich potyczkach beke ma. I tak temu pis śmierdzi temu pierdo czy inna pederastów partyja. A do tego poprawność polityczna popaprana bo baba nie chce by ją babą zwali a czarny to już nie czarny tylko Afryko coś tam. Za tekst na drzwiach Tu nie Afryka drzwi się zamyka traci się robotę. Gdzieś jest ostatnia wioska Galów i gdzie można nazywać rzeczy po imieniu. I wracając do sedna tyle klapią przy zmianie władzy a i tak żadnej nikt nie rozliczyła poprzedniej a ludzie się gotują i ch*j z tego mają

Archeolog

2021-06-08, 16:37
mikipiripiri napisał/a:

Weź ty się pie**ol Lewicowa pało.
Ale tu jest naj***ne tego robactwa z lewactwa, tfuuuuu !



Oho, mamy na pokładzie "murowanego" zwycięzce kolejnego odcinka teleturnieju, Idź się utop w gównie dla dobra ogółu albo wracaj do piwnicy i siedź cicho jak przez ostatnie dwa lata. Sadistic naprawdę cię nie potrzebuje- ten twój jeden wysryw po tym czasie jest już wystarczający.

loku64

2021-06-08, 16:48
Ogólnie trzeba przyznać, że oddaje całkiem stosunek włazodupny władzy do Rydzyka. W każdym razie trafia w punkt jak rzadko coś lewackiego :P

djted

2021-06-08, 17:00
mikipiripiri napisał/a:

Weź ty się pie**ol Lewicowa pało.
Ale tu jest naj***ne tego robactwa z lewactwa, tfuuuuu !



Bo pis to prawica ... nie pograzaj sie czlowieku

dadar123

2021-06-08, 17:33
janlew napisał/a:

Śmieszne jak BLM, LGBT i ISIS na zachodzie. Ja tam wole żyć w katolickim homofobicznym zaścianku, i śmiać się z "oświeconych" na nowoczesność, wymierających narodków, gdzie bezkarne mniejszości robią rozpie**ol na co dzień



Kaczyński - gej, Ziobro - krytpogej, szefostwo służb specjalnych - pedały; Kuchciński i Terlecki - koledzy od strzykawki, do tego Terlecki wąchał klej. Fajnych masz idoli