18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

poliż rydza

nowynick • 2021-06-08, 12:37
Ani to prawdziwi politycy, ani nic wspólnego z prawdziwą wiarą, więc proszę nie przenosić...



Halman

2021-06-08, 12:41
gdzie nie ma Rydzyka?
Rydzyka nie ma na znaczkach...

robaki

2021-06-08, 12:44
Jak dla mnie to nie jest w ogóle śmieszne, ale tragiczne. Montaż montażem, ale zdaje się, że rzeczywistość niewiele odbiega od tego filmiku. To już jest taki etap wstania z kolan, że oni dawno bujają w obłokach za kasę podatnika. Jeśli ktoś chce, niech wierzy w cokolwiek, ale żeby takiemu spieprzajdziadu lizać dupę... Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem, co siedzi w głowach tych fanatyków rydzykowych.

nowynick

2021-06-08, 12:49
robaki napisał/a:

.....to już jest taki etap wstania z kolan...... Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem, co siedzi w głowach tych fanatyków rydzykowych.




jak mówią, że wstają z kolan to pytanie co tam wcześniej robili ;)


Dasz dziwce 150 zeta to Ci wyliże jaja i będzie zapewniać, że było fajnie. Tu masz zasadniczo to samo tylko trochę wyższe stawki mają (w żargonie Roksa.pl nazywa się to "de luxe" :D )

Kriski

2021-06-08, 12:50
Halman napisał/a:

Halman



Żebyś nie skończył jak Trump, na papierach wartościowych.


Elpolaco

2021-06-08, 13:21
Duda i jego k***a morda :mrgreen: :mrgreen:

luxpiotr

2021-06-08, 13:31
Czemu tylko ułomy z lewicy robią takie filmidła? :plzdie:

janlew

2021-06-08, 13:34
Śmieszne jak BLM, LGBT i ISIS na zachodzie. Ja tam wole żyć w katolickim homofobicznym zaścianku, i śmiać się z "oświeconych" na nowoczesność, wymierających narodków, gdzie bezkarne mniejszości robią rozpie**ol na co dzień

tfujdiler

2021-06-08, 13:40
luxpiotr napisał/a:

Czemu tylko ułomy z lewicy robią takie filmidła?



Bo debile z prawicy są skupieni na tvp a jak wiadomo na tv filmiku nie posklejasz

nowynick

2021-06-08, 13:41
luxpiotr napisał/a:

Czemu tylko ułomy z lewicy robią takie filmidła?



Ale Ty wiesz, że to nie fotomontaż tylko ci ludzie na poważnie pojechali lizać ego przywódcy sekty w zamian za głosy jego wyznawców w wyborach?

shao_

2021-06-08, 14:01
niech ten rydzyk zdechnie jak najszybciej :roll:

swampman

2021-06-08, 14:13
janlew napisał/a:

Śmieszne jak BLM, LGBT i ISIS na zachodzie. Ja tam wole żyć w katolickim homofobicznym zaścianku, i śmiać się z "oświeconych" na nowoczesność, wymierających narodków, gdzie bezkarne mniejszości robią rozpie**ol na co dzień



no popatrz k***a a wiesz ze mozesz byc w centrum? ja gardze po rowno lewymi jak i prawymi.

wk***iaja mnie ci postepowi idioci ktorzy wymyslaja idiotyzmy (chociazby 100 plci) bo chca byc zauwazeni i wk***iaja mnie ci debile co chodza do kosciolka spowiadaja sie i wierza w marna ksiazke pelna bzdur bez jakiej kolwiek wartosci. ani tam fabuly ani tam podstawowych odpowiedzi. do wartosci o ktorych mowia tez ni ch*ja sie nie stosuja. chociaz gdyby ktos z wierzacych przeczytal biblie to niechcialby miec nic wspolnego z takim bogiem :lol:

widze politykow ktorzy niby w swieckim panstwie liza dupy tym wyzej postawionym w kosciele bo chca miec glosy.
a przypomne ze glowny elektorat obecnie nam panujacych to mohery rolnicy i umyslowa bieda ktora nie ma wlasnego zdania. dlatego potrzebna tvp zeby im to zdanie wyrobic.
krotko mowiac, krajem rzadza i ustawiaja nam przyszlosc stare przyglupie parchy plus postkomuchy zamiast mlodziez ktora chce godnie zyc i zarabiac i dokladac wlasna cegielke do rozwoju panstwa.
z podobnego powodu z reszta, czyli z ch*jowego wyboru kraje na zachodzie maja wiele problemow.

ni ch*ja mnie nie interesuje czy 2 pedaly wezma slub czy nie. na adopcje wiekszosc na szczescie sie nie zgodzi wiec kogo i po co boli zwykly papier?
blm nam nie grozi bo nie ma tu czarnych, a to ze jakies zjeby w warszawie daly sie poniesc modzie trudno... a o ile dobrze kojarze dane to chyba wiekszosc homo z lgbt jako ruchem/organizacja, nie chca miec nic wspolnego bo uwazaja ze dzialaja na ich niekorzysc.
pamietajcie tez ze te poj***ne akcje ktore widzimy sa reprezentowane przez skrajnosci z danych grup, bo praktycznie tylko skrajnosci sie manifestuja.

koncze bo podcieram.





Silverface

2021-06-08, 14:21
O Wielki Ojcze Imperatorze. :D

DzidaZawodnik

2021-06-08, 14:45
swampman napisał/a:

no popatrz k***a a wiesz ze mozesz byc w centrum? ja gardze po rowno lewymi jak i prawymi.
wk***iaja mnie ci postepowi idioci ktorzy wymyslaja idiotyzmy (chociazby 100 plci) bo chca byc zauwazeni i wk***iaja mnie ci debile co chodza do kosciolka spowiadaja sie i wierza w marna ksiazke pelna bzdur bez jakiej kolwiek wartosci. ani tam fabuly ani tam podstawowych odpowiedzi. do wartosci o ktorych mowia tez ni ch*ja sie nie stosuja. chociaz gdyby ktos z wierzacych przeczytal biblie to niechcialby miec nic wspolnego z takim bogiem
widze politykow ktorzy niby w swieckim panstwie liza dupy tym wyzej postawionym w kosciele bo chca miec glosy.
a przypomne ze glowny elektorat obecnie nam panujacych to mohery rolnicy i umyslowa bieda ktora nie ma wlasnego zdania. dlatego potrzebna tvp zeby im to zdanie wyrobic.
krotko mowiac, krajem rzadza i ustawiaja nam przyszlosc stare przyglupie parchy plus postkomuchy zamiast mlodziez ktora chce godnie zyc i zarabiac i dokladac wlasna cegielke do rozwoju panstwa.
z podobnego powodu z reszta, czyli z ch*jowego wyboru kraje na zachodzie maja wiele problemow.
ni ch*ja mnie nie interesuje czy 2 pedaly wezma slub czy nie. na adopcje wiekszosc na szczescie sie nie zgodzi wiec kogo i po co boli zwykly papier?
blm nam nie grozi bo nie ma tu czarnych, a to ze jakies zjeby w warszawie daly sie poniesc modzie trudno... a o ile dobrze kojarze dane to chyba wiekszosc homo z lgbt jako ruchem/organizacja, nie chca miec nic wspolnego bo uwazaja ze dzialaja na ich niekorzysc.
pamietajcie tez ze te poj***ne akcje ktore widzimy sa reprezentowane przez skrajnosci z danych grup, bo praktycznie tylko skrajnosci sie manifestuja.
koncze bo podcieram.




Ale ty jesteś naiwny albo masz 15 lat i nie znasz historii.

Dzisiejszy prawak to ten co stał po środku 10 lat temu, a dzisiejszy "faszysta" to ten co w Polsce stał pośrodku 20 lat temu.

Każdy komu wydaje ise że stoi po środku w praktyce jest sojusznikiem skrajnej lewicy, bo nie stawia im czynnego oporu i mogą co roku przesuwać granicę "normalności".