18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjne zatrzymanie

vonYanek • 2019-08-10, 18:09
Kolejny, praworządny obywatel zatrzymany przez brutalną policję przy akompaniamencie kobiecego płaczu.


prezio87

2019-08-11, 11:03
nie dzwonić na policje, tylko po karetkę, bo w ostatnich 3 sekundach widać, że była jedna ofiara śmiertelna

lolczyslaf

2019-08-11, 11:46
Wielka Polska. Powinno być jak w USA, debile bo debile, ale w takich sytuacji to się nie pie**olą i Pani jednej z drugą but na ryj, kajdanki i jedzie razem ze swoim patusowym konkubinem na dołek, a nie że wyzywa policje, szarpie i klepie po plecach. Masakra.

SuchyHarry

2019-08-11, 11:48
"dzwoń na policję" - no k***a, przecież są, po ch*j dzwonić?

BTW: Jak ja uwielbiam płacze patoli :D Przecież za darmo mu tego gończego nie wystawili, poza tym jakby był w porządku i miał czyste sumienie, to by się nie szarpał, tylko na spokojnie wsiadł do radiowozu i obyło by się bez lamentów, bo jeśli nic nie odpie**oliłeś, nie musisz się czegokolwiek obawiać.

Z drugiej strony bywały sytuacje, jak te pokroju Tomasza Komendy, ale w tym wypadku ewidentnie widać po postępowaniu tego faceta, że raczej czysty nie jest.

InnyName

2019-08-11, 12:03
k***a jaki wstyd, po ch*j mówili ze z Gdyni... znowu beda sie śmiać w pracy w gdansku :-/

SeJano

2019-08-11, 12:21
Wicie jakbym zauważył taką akcje podbiegłbym skasował typa jak policja się z nim szarpie żeby mogli spokojnie aresztować te karyny

Strielok1

2019-08-11, 12:54
SeJano napisał/a:

Wicie jakbym zauważył taką akcje podbiegłbym skasował typa jak policja się z nim szarpie żeby mogli spokojnie aresztować te karyny



Taaaa... Dupę wytrzyj bo się zesrałeś.

DoubleBorger

2019-08-11, 14:32
"Nie pozwolę sobie, żebyś mnie gazem psikał"
"Co wy robicie"
"Puść go, słyszysz co mówię do Ciebie?" ( z policjantem na Ty Wtf)
Najlepsze:
"DZWOŃ NA POLICJĘ"

Powyższe zdania sugerują brak powiązań z logicznym myśleniem

-halo? Policja? Policja mi konkubenta aresztuje!

Jak trzeba być głupim człowiekiem, żeby myśleć, że jest się ponad zasadami, a policja jest po to, żeby łapać wszystkich tylko ich samych.

avic

2019-08-12, 11:36
A ja Wam opowiem inną sytuację, która może poniekąd nawiązywać i do tej. Mam takiego klienta. Nazwijmy go Jasiu. Andrzejek ma słuszny już wiek, narobił dzieciaków i lata temu wyjechał za chlebem do UK. Tylko...po paru latach zapomniał ten chlebek przekazywać żonie i dzieciakom. Lata mijały, w międzyczasie bez jego obecności rozwód, alimenty, podwyżka alimentów, fundusz alimentacyjny, postępowanie karne za niealimentację. Zgłosił się pewnego dnia Jasiu do kancelari, że wrócił i chciałby uporządkować swoje sprawy. Jak się wkrótce okazało, za Jasiem został wystawiony list gończy, a Jasiu nie wiedział, że coś takiego się w ogóle toczyło. Wystarczyłoby, żeby Jasia wylegitymowali przy kontroli drogowej i Jasiu pojechałby na przymusowe wakacje. Jasiu miał szczęście, bo wczas można było wszystko poodkręcać.

Innym przypadkiem był...Zdzich. Zdzich też miał problemy z niespłaconymi alimentami. Szlajał się po konkubinach, lubił napoje alkoholowe i nie lubił prezerwatyw. Zdzich też miał 209kk. To znaczy...."no kiedyś mnie przesłuchiwali na policji, że alimentów nie płacę, ale im powiedziałem, że nie mam z czego". Miesiące mijały, a Zdzich pokłócił się z kimś pod monopolem. Przyjechała policja i....zawinęli Zdzicha na 6 miesięcy, bo okazało się, że miał wyrok, o którym oczywiście nie wiedział.

Generalnie ciężko jest zachować pełen spokój, w sytuacji kiedy po legitymowaniu padają słowa: jest pan zatrzymany, jedzie pan z nami. Więc o ile słusznie ktoś zauważył - niewinny nie powinien się bać - o tyle dochodzi czynnik stresowy, zaskoczenie itp. Z reguły ci, którzy wiedzą, że są poszukiwani - albo się dobrze ukrywają, albo po zatrzymaniu nie udają zdziwionych. Obstawiam, że na filmie to właśnie takie zaskoczenie spowodowało tę sytuację.

burnpiro

2019-08-12, 20:21
Oglądając takie filmiki mam wrażenie że Thanos miał rację