18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjne zatrzymanie

vonYanek • 2019-08-10, 18:09
Kolejny, praworządny obywatel zatrzymany przez brutalną policję przy akompaniamencie kobiecego płaczu.


Perhydrol

2019-08-10, 22:08
Na pierwszy rzut oka miniaturka wygląda jak chłop w rozkroku z ogromnymi jajcami

kane84

2019-08-10, 22:13
Pozwalają sobie policjanci na dużo. Baba powinna wyłapać buta na mordę za samo klepanie policjanta po plecach. Ale pewnie jakby ją obili, to by mieli problemy, takie państwo...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-10, 22:17
A ja uważam, że Policja powinna mieć ze sobą kulki analne...

Takie inteligentne... że jak jakaś głupia c**a dotknie Policjanta podczas interwencji, to taki Policjant wysypuje tak z dwadzieścia kulek analnych, a te kulki atakują wszystkich w promieniu 5 metrów, oprócz Policjantów oczywiście.
Atak objawiałby się wtargnięciem kulki w otwory wydalnicze atakujących, lub innych delikwentów nie respektujących zachowania odległości 5 metrów od Policjanta.
Można jeszcze wprowadzić przycisk "red alert", po wciśnięciu tego przycisku podczas penetracji z kulek analnych wysuwałyby się kolce....
Wtedy



impressa88

2019-08-10, 22:32
Majstersztyk" dzwon na policje" szkoda ze policja obok :mrgreen:

edmund

2019-08-10, 22:48
kolejne j***ne karyny i ,,niewinny,, seba,
do śmieci wyj***ć

TaaRaaN

2019-08-10, 23:02
To sobie skarż, karyno j***na....

bialekt

2019-08-10, 23:19
Kolejna patola +

GoblinJanusz

2019-08-10, 23:24
de_sade napisał/a:

"Krew mu z głowy leci!!!" A co ma, k***a, lecieć? Mleko?!



z takiego pustego lba to sie by mogly trociny wysypywac

Mariano Mexicano

2019-08-11, 00:07
filcza napisał/a:

Zawsze mnie to zastanawia, dlaczego szarpią się z policją. Jak nie ma nic na sumieniu to na spokojnie nawet na komendę pojechać i wyjaśnić. Więcej czasu straci jak gazem w ryj dostanie, bo to do szpitala trzeba, potem na komendę i się jeszcze tłumaczyć z napaści na funkcjonariusza. Zamiast 500+ powinien być projekt mózg+.



Masz 100% racji człowiek który nie ma nic na sumieniu, nigdy nie będzie się szarpał z policją. Bo po ch*j mu to. tylko w Polsce się poj***ło ludziom o tej demokracji.

Rudyjestspoko

2019-08-11, 00:26
Jak z Gdyni to się nie dziwie że poszukiwany

kamuha

2019-08-11, 00:38
-1:36 „dzwoń na Policję”. - mistrzostwo

EternitowyJanusz

2019-08-11, 01:08
prostactwo w całej okazałości kwintesencja zdarzenia dotknęła granicy sabastianości policjant bee seba oke ja pie**ole co za... żeby boże jeśli jesteś wyjaśnij i uwolnij tych idiotów

albazsanagycjib

2019-08-11, 06:09
"CO WY ROBICIE?!"

Jednak sama interwencja słaba. Jakby to oni byli wtedy Lublinie, to by w nos dostali i nikogo nie zatrzymali.

picolo

2019-08-11, 10:10
Nie ma tyle miejsca, żeby to całe patusiarstwo pomieścić w lochach. A szkoda.

kzf

2019-08-11, 10:46
filcza napisał/a:

Zawsze mnie to zastanawia, dlaczego szarpią się z policją. Jak nie ma nic na sumieniu to na spokojnie nawet na komendę pojechać i wyjaśnić. Więcej czasu straci jak gazem w ryj dostanie, bo to do szpitala trzeba, potem na komendę i się jeszcze tłumaczyć z napaści na funkcjonariusza. Zamiast 500+ powinien być projekt mózg+.



Zwykły człowiek tak by zrobił, ale homo prawilnus nawet jakby nic nie miał na sumieniu, to i tak będzie się rzucał, żeby pokazać innym przedstawicielom swojego gatunku, że on się przed "psami" nie ugnie, bo "sztywno trzeba się trzymać". Potem przy nabliższej okazji wychlastają się wzajemnie ku*asami po ryjach i skonsumują swoją prawilność za śmietnikiem.

Co do Karyn, to funkcjonariusze wiele nie zdziałają, bo sąd na 95% zakończy sprawę bez konsekwencji. Karynuska rozpłacze się przy zeznawaniu, że emocje wzięły nad nią górę, bo policjanci skuwali jedynego karmiciela rodziny i co ona teraz sama zrobi.
Chłop za takie coś poszedłby na maksymalny wyrok.