18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Policyjne zatrzymanie

vonYanek • 2019-08-10, 18:09
Kolejny, praworządny obywatel zatrzymany przez brutalną policję przy akompaniamencie kobiecego płaczu.


seta1920

2019-08-10, 19:56
jbone napisał/a:

k***a baba mu klepie po ramieniu jak pała ma obie ręce zajęte,idealnie by wyszarpnąć mu broń z kabury.-jak to wygląda z pozycji prawa-zabranie pistoletu funkcjonariuszowi?
jakby ktoś jeszcze wiedział jak można wprowadzić pocisk do komory i panowie policjanci podejrzewam leżą i srają pod siebie.



w razie próby odebrania broni policjant ma prawo użyć owej broni by temu zapobiec

zielak300

2019-08-10, 20:13
ch*j w dupe policji. Znowu dobry chłopaczyna będzie oglądał świat zza krat.

JednorękiBandyta

2019-08-10, 20:20
Na samym końcu podsumowanie: Dobra nie drzyj tego ryja haha :D

Ohoho

2019-08-10, 20:23
jbone napisał/a:

k***a baba mu klepie po ramieniu jak pała ma obie ręce zajęte,idealnie by wyszarpnąć mu broń z kabury.-jak to wygląda z pozycji prawa-zabranie pistoletu funkcjonariuszowi?
jakby ktoś jeszcze wiedział jak można wprowadzić pocisk do komory i panowie policjanci podejrzewam leżą i srają pod siebie.




Jako żołnierz, będąc na warcie z pełnym magazynkiem, boisz się użyć broni bo będą cię ciągać po sądach, nawet po strzale ostrzegawczym, który musisz oddać. Mówili nam że broń to ostateczna ostateczność i jeśli mamy do kogoś strzelać, to tak, żeby już nie zeznawał.
To ktoś powinien się bać wejść na teren, który masz za zadanie bronić, a nie odwrotnie...

Ale właśnie takie zj***ne prawo mamy w tej naszej kochanej Polsce.


Kod:
Broni palnej można użyć, gdy zaistnieje co najmniej jeden z następujących przypadków:

2) konieczność przeciwstawienia się osobie:
     b) która usiłuje bezprawnie odebrać broń palną uprawnionemu lub innej osobie uprawnionej do jej posiadania;


Teoretycznie według tego zapisu możesz takiego człowieka odj***ć.

Szybki306

2019-08-10, 20:29
Niczym interwencja z Lublina, tylko karetki nie zamówili xd

Dannybow

2019-08-10, 20:32
Dla mnie krótka piłka. Na podstawie nagrania obie Karyny oskarżyłbym o znieważenie funkcjonariusza na służbie, przeszkadzanie w czynnościach a nawet czynną napaść na funkcjonariusza w trakcie czynności.
Tych ludzi nie da się naprawić. Wytłumaczyć im jak działa państwo, sprawiedliwość czy cokolwiek innego. To są patusy z zerowym IQ. Po to zostały stworzone więzienia i system penitencjarny aby izowalać takie jednostki od reszty obywateli.

Ohoho napisał/a:

Jako żołnierz, będąc na warcie z pełnym magazynkiem, boisz się użyć broni bo będą cię ciągać po sądach, nawet po strzale ostrzegawczym, który oddać. Mówili nam że broń to ostateczna ostateczność i jeśli mamy do kogoś strzelać, to tak, żeby już nie zeznawał.
To ktoś powinien się bać wejść na teren, który masz za zadanie bronić, a nie odwrotnie...
Ale właśnie takie zj***ne prawo mamy w tej naszej kochanej Polsce.

Teoretycznie według tego zapisu możesz takiego człowieka odj***ć.



Kolega niestety ma rację.


DonMarcino20

2019-08-10, 20:38
jbone napisał/a:

k***a baba mu klepie po ramieniu jak pała ma obie ręce zajęte,idealnie by wyszarpnąć mu broń z kabury.-jak to wygląda z pozycji prawa-zabranie pistoletu funkcjonariuszowi?
jakby ktoś jeszcze wiedział jak można wprowadzić pocisk do komory i panowie policjanci podejrzewam leżą i srają pod siebie.



To wygląda tak, że drugi mógłby ją odstrzelić, bez mrugnięcia okiem

Smokw

2019-08-10, 20:49
Ma ktoś jakieś info co to za akcja?

Strielok1

2019-08-10, 21:13
Dannybow napisał/a:

Dla mnie krótka piłka. Na podstawie nagrania obie Karyny oskarżyłbym o znieważenie funkcjonariusza na służbie, przeszkadzanie w czynnościach a nawet czynną napaść na funkcjonariusza w trakcie czynności.
Tych ludzi nie da się naprawić. Wytłumaczyć im jak działa państwo, sprawiedliwość czy cokolwiek innego. To są patusy z zerowym IQ. Po to zostały stworzone więzienia i system penitencjarny aby izowalać takie jednostki od reszty obywateli.
Kolega niestety ma rację.



Mnie uczyli że na warcie strzela się zaraz po drugim wezwaniu bez reakcji, kiedy jeszcze dana osoba nie zdąży się do Ciebie zbliżyć na tyle żeby Cię dosięgnąć, jeżeli dałeś się zaskoczyć to strzelasz bez ostrzeżenia, później komenda i strzał w powietrze, procedur trzeba się trzymać, papier przyjmie wszystko. I faktycznie strzelać jeżeli już zajdzie taka konieczność kazali tak żeby zabić, ale tłumaczyć że chciało się tylko obezwładnić. Ale ja to dawno w wojsku byłem.

Maraza7.1

2019-08-10, 21:19
pie**olone zero! Race mi opadają jak widzę coś takiego.

Nattttsjel

2019-08-10, 21:21
Ja tak dla równowagi wezwałabym drugi radiowóz i zgarnęła p*zdy za napaść na policjanta, obraze itp. Nie przepadam za policjantami, bo w większości to matoły, którym ego i danie jakichkolwiek większych praw niż zwykłemu obywatelowi odebrało resztki mózgów ale gnębienie patoli zawsze popieram.

ToXiCbrd1

2019-08-10, 21:33
Co raz bardziej wieżę w Polska Policję. Za te klapenie Angeli Karyny czy hooy wie kogo też bym poczestowal żelem pod nos.

luk987

2019-08-10, 21:34
Patologia ale policjanci p*zdy straszne ,ja nie wiem jak to szkolenie wyglada ale jak we dwoje takiemu sebie nie dają rady to powinni co najwyżej płac w przedszkolu obstawiać

mikroszkop

2019-08-10, 21:35
To brzmi jak odcinek BLOK EKIPY :lol: :lol: :lol:

mak667

2019-08-10, 22:07
Baba będzie odpowiadała za naruszenie nietykalności funkcjonariusza, a przynajmniej powinna patologia się szerzy.