18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja pacyfikuje patole na os. Topolowym

Dziku11 • 2017-09-27, 12:23
Zajumane z facebooka.

Komentarz autorki:
Cytat:

CZY TAKI PRZYKŁAD POWINNA DAWAĆ POLICJA?Osoby które powinny pomagać obywatelą i ich chronić ?NIE!!!Na poniższym filmie widać jak obywalet został potraktowany przez funkcjonariuszy po tym jak podszedł i pochylił sie nad znajomą która była szarpana przez policjantów i z oburzeniem powiedział: jesteście poje....?Po czym funkcjonariusze zaatakowali go ,przywracają na ziemię czego efektem było rozwalenie głowy o chodnik . Następnie atakując go paralizatorem podczas kiedy ten chłopak nie był dla ich żadnym zagrożeniem ,ponieważ nie mógł sie ruszyc . Został bezpodstawnie zabrany na komendę policji i mają mu być postawione zarzuty pobicia funkcjonariuszy .TAK DZIAŁA NOWOTARSKA POLICJA .
Zgodnie z aktualnym stanem prawnym, dopuszczalne jest w Polsce fotografowanie, nagrywanie i filmowanie (utrwalanie wizerunku) osób pełniących funkcję publiczne (Policjantów, Strażaków, Strażników Miejskich i Gminnych, Wojskowych, Urzędników itp.), a także jego rozpowszechnianie. Musimy spełnić następujący wizerunek:

-w żaden sposób nasze zachowanie nie może utrudniać wykonywanie czynności, jakie są prowadzone na miejscu zdarzenia.




Arykuł opisujący sytuację, podhale24



Moja opinia jest taka. Nowy Targ i podobne miasta w skutek różnych zmian pogarszających ich sytuacje społeczną i ekonomiczną stał się siedliskiem emerytów i rencistów, (bo oni nie muszą nigdzie emigrować), a także szeroko rozumianej patologii, której przedstawicieli widać na załączonym filmiku. Moim zdaniem wbrew opinii autorki posta na fb, reakcja policji nie była w żaden sposób przesadzona. A reakcja tej grupy była oznaką bandytyzmu i kretynizmu.

Halman

2017-09-27, 12:33
moja opinia jak zawsze ta sama: filmik bez początku, mamy natomiast dodany opis o brutalnej, złej policji...

poligon6

2017-09-27, 12:35
I tak nasza patologia jest spokojna, ale za miedza na Słowacji interwencje w cygańskich rewirach to spore ryzyko, leca kamienie i butelki na policje, ale nawet tam czuja pewien respekt. Prawdziwy dziki zachód zaczyna sie od Berlina i "zielonego piekał" w okolicach Poczdamu gdzie substancje smoliste nie patyczkuja sie z policja.

~Velture

2017-09-27, 12:37
Jak zwykle banda niewinnych sebastianów, w tle słychać jak karyna podjudza a dżesika broni swoich rycerzy ortalionu.

Skoro i tak będzie element pie**olił o brutalności policji to niech chłopaki zaszaleją i zaczną w końcu używać pał i gazu. Po coś przecież mają to na wyposażeniu.

janlew

2017-09-27, 12:40
Dziku11 napisał/a:

Moja opinia jest taka...


Twoja opinia jest przede wszystkim głupia. Patola obecnych czasów to wszelkiej maści lewactwo, to oni mają najbardziej szkodliwy wpływ na ten kraj i to ich wyłapywaniem powinna zająć się policja. W niedługim zresztą czasie doczekamy się wreszcie, właśnie takiego prawa.

hellbwoi

2017-09-27, 12:52
@up nzywasz ryczerzy ortalionu i wybroców pisu lewactwem... oj, oj

Psilocke

2017-09-27, 12:55
Moja opinia jest mieszana jak sos w kebabie.

mateusos

2017-09-27, 12:59
W USA za nachylanie sie za policjantem mozna kulke zlapac :-)

~Velture

2017-09-27, 13:04
@up
Kto ma taki refleks aby zdążył kulkę złapać? :krejzi:

arkulik

2017-09-27, 14:53
pomagać obywatelą i ich chronić

i dalej już nie czytałem nie warto.

Do podstawówki patologio nadrabiać zaległości.

Al...........go

2017-09-27, 17:39
hellbwoi napisał/a:

@up nzywasz ryczerzy ortalionu i wybroców pisu lewactwem... oj, oj



Skoro dresy, narodowcy i innej maści patologia popierają pis, a pis to komuniści czyli lewactwo to kim są ich wyborcy?

czarnykun

2017-09-27, 17:43
Cytat:

[... Przewracają na ziemię czego efektem było rozwalenie głowy o chodnik

fantastico nie chwaliłeś się, że masz dupe :amused:

dzaanas86

2017-09-27, 17:43
"Jedziesz ze szmatami! Jedziesz z nimi!" Później dindu nuffin....

pi...........ja

2017-09-27, 17:55
To policja powinna nagrywać tłuczenie pato-dresów aż będą wzywać mamusię, najlepiej transmisje na żywo. Po tym zabrać pińcet+ a filmy pokazywać profilaktycznie na godzinach wychowawczych w szkołach.

Al...........go

2017-09-27, 18:03
pietras_ja napisał/a:

To policja powinna nagrywać tłuczenie pato-dresów aż będą wzywać mamusię, najlepiej transmisje na żywo. Po tym zabrać pińcet+ a filmy pokazywać profilaktycznie na godzinach wychowawczych w szkołach.



Gdzie pińcet+ zabierać? Ocipiałeś? Bez tego patola wytrzeźwieje i nie zagłosuje na pis w kolejnych wyborach.