18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja pacyfikuje patole na os. Topolowym

Dziku11 • 2017-09-27, 12:23
Zajumane z facebooka.

Komentarz autorki:
Cytat:

CZY TAKI PRZYKŁAD POWINNA DAWAĆ POLICJA?Osoby które powinny pomagać obywatelą i ich chronić ?NIE!!!Na poniższym filmie widać jak obywalet został potraktowany przez funkcjonariuszy po tym jak podszedł i pochylił sie nad znajomą która była szarpana przez policjantów i z oburzeniem powiedział: jesteście poje....?Po czym funkcjonariusze zaatakowali go ,przywracają na ziemię czego efektem było rozwalenie głowy o chodnik . Następnie atakując go paralizatorem podczas kiedy ten chłopak nie był dla ich żadnym zagrożeniem ,ponieważ nie mógł sie ruszyc . Został bezpodstawnie zabrany na komendę policji i mają mu być postawione zarzuty pobicia funkcjonariuszy .TAK DZIAŁA NOWOTARSKA POLICJA .
Zgodnie z aktualnym stanem prawnym, dopuszczalne jest w Polsce fotografowanie, nagrywanie i filmowanie (utrwalanie wizerunku) osób pełniących funkcję publiczne (Policjantów, Strażaków, Strażników Miejskich i Gminnych, Wojskowych, Urzędników itp.), a także jego rozpowszechnianie. Musimy spełnić następujący wizerunek:

-w żaden sposób nasze zachowanie nie może utrudniać wykonywanie czynności, jakie są prowadzone na miejscu zdarzenia.




Arykuł opisujący sytuację, podhale24



Moja opinia jest taka. Nowy Targ i podobne miasta w skutek różnych zmian pogarszających ich sytuacje społeczną i ekonomiczną stał się siedliskiem emerytów i rencistów, (bo oni nie muszą nigdzie emigrować), a także szeroko rozumianej patologii, której przedstawicieli widać na załączonym filmiku. Moim zdaniem wbrew opinii autorki posta na fb, reakcja policji nie była w żaden sposób przesadzona. A reakcja tej grupy była oznaką bandytyzmu i kretynizmu.

pjf

2017-09-27, 19:58
- on nic nie robił... k***a to po h*j stawia czynny opór? Tępa dzida!

remi1982

2017-09-27, 21:26
Jak mnie bawią takie filmiki. Mam już swoje lata i wiele razy miałem do czynienia z policmajstrami i co? A no nic. Ani razu nie miałem z nimi problemu, mimo, że czasem byłem srogo naj***ny. Ostatnio gadałem z jednym gliniarzem i obaj doszliśmy do tych samych wniosków. Jeśli zachowujesz się normalnie i jesteś uprzejmy, to druga strona zachowa się tak samo wobec ciebie, ot cała filozofia. A teraz jest jakaś poj***na moda, nazwij gliniarza k***ą i bądź zdziwiony, że się wk***ił.

Dexterous

2017-09-28, 08:08
Dziku11 napisał/a:

Zgodnie z aktualnym stanem prawnym, dopuszczalne jest w Polsce fotografowanie, nagrywanie i filmowanie (utrwalanie wizerunku) osób pełniących funkcję publiczne (Policjantów, Strażaków, Strażników Miejskich i Gminnych, Wojskowych, Urzędników itp.), a także jego rozpowszechnianie."



No to się kiedyś Grażyna mocno zdziwi :amused:

wormgoro

2017-09-28, 08:10
Znam trochę Nowy Targ i od zawsze była to dzielnica patoli i cyganów a podstawowa rada to trzymać się od niej z dala.

Z wikipedii:

"Obecnie istnieje Ziomkostwo Żydów Podhalańskich w Izraelu, które w 1990 ufundowało na kirkucie pomnik. W mieście istnieje także duża społeczność cygańska, należąca do Bergitka Roma. Pierwotnie mieszkali w Kotlarce nad Robowem, w dzielnicy Kowaniec, gdzie zajmowali się robieniem kotłów. W czasie Polski Ludowej zostali przeniesieni na osiedle Topolowe, gdzie mieszkają do dzisiaj."


Wiewór

2017-09-28, 08:41
Na podhalu zostali albo ludzie kumaci co sobie poradzili w Polsce albo zostały takie odpady co były nawet zbyt głupie, żeby wyjechać do USA rwać u Trampa gołymi rękami azbest z dachu za dolara na godzinę.
Nasza policja w takich sytuacjach i tak jest delikatna.

albazsanagycjib

2017-09-28, 23:33
Jasne, bo policja podejmująca interwencję wobec patologii to ma czekać i się zastanawiać, czy zachodzący ich od tyłu i podjudzany przez typiarę śliwa to coś odjebie czy nie. Chce popatrzeć to staje 5 czy 10 metrów i patrzy a nie się wciska.


A tak w ogóle:
W pewnym supermarkecie klient poprosił młodego sprzedawcę
o pół główki sałaty. Niestety chłopak zaczął odmawiać.
Klient był nieugięty i bardzo napierał, więc sprzedawca poszedł na zaplecze zapytać kierownika.Przychodzi i mówi:
- Panie kierowniku jakiś palant chce kupić pół główki sałaty.
W tym momencie obejrzał się, a za nim stoi klient i patrzy na niego, więc szybko dodaje:
- A ten miły pan reflektuje na drugie pół główki!
Kierownik się zgodził, ale potem poszedł do sprzedawcy mówi:
- Chłopcze mogłeś mieć niezłe kłopoty dzisiaj, ale wykazałeś się opanowaniem i refleksem, potrzebujemy takich ludzi w naszej firmie. Skąd pochodzisz chłopcze?
- Z Nowego Targu proszę pana
- A dlaczego stamtąd wyjechałeś?
- Wie pan, to miasto bez przyszłości, same dz**ki i hokeiści.
- Hmmmm, moja żona pochodzi z Nowego Targu!
- Taaaak? A na jakiej gra pozycji?

skrimek

2017-09-28, 23:34
"MOIN ZDANIEM wbrew opinii autorki posta na fb, reakcja policji nie była w żaden sposób przesadzona. A reakcja tej grupy była oznaką bandytyzmu i kretynizmu"

ch*j nas obchodzi twoje zdanie j***ny dendrofilu

khrystall

2017-09-28, 23:37
Jak ja gardzę tym ścierwem co płacze jaka to policja jest zła. Jakoś nigdy nie miałem problemów z policją, zawsze szło się z nimi dogadać i bardzo często odpuszczali mandat ale jak ktoś się nie potrafi zachować i mówi do policjanta jak do jakiegoś kolegi z osiedla to wiadome, że zawsze będzie przez nich j***ny :) Trochę szacunku do drugiej osoby to też będziecie traktowani z szacunkiem.

Ja...........ro

2017-09-29, 03:41
Przecież chronia i pomagaja normalnym obywatelom. Przed takimi właśnie durnymi sebiksami. Sam bylem aresztowany pare razy i zawsze milo wspominam owe aresztowania. Pelna kultura, zadnej agresji, ba, mozna bylo sobie pogadac i sie posmiac a przy wyjsciu jeszcze prosili by wabaczyc spartanskie warunki no ale taka praca. Da sie?
Zeby nie bylo - aresztowania byly nie odnosnie sprawy bezsposrednio przeciwko mnie a doprowadzenie do komisariatu celem zlozenia zeznan w nagłej sprawie.
Czasem sie zdarza byc w zlym miejscu i czasie gdzie przypadkowo odpowiadajac rysopisowi. A czasem wystarczy za mocno sie naj***ć na miescie ;)

alveanerleo2

2017-09-29, 04:22
Wychowałem się na tym siedlisku hołoty i patologii. Połowa mieszkańców to sebixy, które nigdy nie strudziły się pracą. Karyny, które zachodzą co roku w ciążę po to żeby ich nie eksmitowali, dealerzy i inni podludzie. Cały ten k***idołek należałoby wysadzić w powietrze razem ze wszystkimi mieszkańcami.

darkfurby

2017-09-29, 07:09
hellbwoi napisał/a:

@up nzywasz ryczerzy ortalionu i wybroców pisu lewactwem... oj, oj




Lol? Właśnie idealnie ich określił, wyborcy PiSu to j***ne lewaki. Partia PiS to j***ne lewaki, czymże jest 500 plus jak nie ewidentnym dowodem na lewacwo tej partii? Jak inaczej nazwać prezesa kaczyńskiego jak nie pierwszy sekretarz? k***a nawet powrót szkolnictwa do modelu nauki jest sprzed 50 lat kiedy komuna kwitła.

offduty

2017-09-29, 08:52
Śliwa jedziesz z nimi, jedziesz. I śliwa pojechał tak jak umiał, czyli na komisariat...

Blendzioł

2017-09-29, 10:38
będzie wpie**ol na dołku

Tafariel

2017-09-29, 11:41
Nagrywaj to mordo! Boli mnie w ch*j ała :amused:

banan12345

2017-09-29, 13:29
@darkfurby ch*j cię to obchodzi gówno-głowa istoto.