18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja pacyfikuje patole na os. Topolowym

Dziku11 • 2017-09-27, 12:23
Zajumane z facebooka.

Komentarz autorki:
Cytat:

CZY TAKI PRZYKŁAD POWINNA DAWAĆ POLICJA?Osoby które powinny pomagać obywatelą i ich chronić ?NIE!!!Na poniższym filmie widać jak obywalet został potraktowany przez funkcjonariuszy po tym jak podszedł i pochylił sie nad znajomą która była szarpana przez policjantów i z oburzeniem powiedział: jesteście poje....?Po czym funkcjonariusze zaatakowali go ,przywracają na ziemię czego efektem było rozwalenie głowy o chodnik . Następnie atakując go paralizatorem podczas kiedy ten chłopak nie był dla ich żadnym zagrożeniem ,ponieważ nie mógł sie ruszyc . Został bezpodstawnie zabrany na komendę policji i mają mu być postawione zarzuty pobicia funkcjonariuszy .TAK DZIAŁA NOWOTARSKA POLICJA .
Zgodnie z aktualnym stanem prawnym, dopuszczalne jest w Polsce fotografowanie, nagrywanie i filmowanie (utrwalanie wizerunku) osób pełniących funkcję publiczne (Policjantów, Strażaków, Strażników Miejskich i Gminnych, Wojskowych, Urzędników itp.), a także jego rozpowszechnianie. Musimy spełnić następujący wizerunek:

-w żaden sposób nasze zachowanie nie może utrudniać wykonywanie czynności, jakie są prowadzone na miejscu zdarzenia.




Arykuł opisujący sytuację, podhale24



Moja opinia jest taka. Nowy Targ i podobne miasta w skutek różnych zmian pogarszających ich sytuacje społeczną i ekonomiczną stał się siedliskiem emerytów i rencistów, (bo oni nie muszą nigdzie emigrować), a także szeroko rozumianej patologii, której przedstawicieli widać na załączonym filmiku. Moim zdaniem wbrew opinii autorki posta na fb, reakcja policji nie była w żaden sposób przesadzona. A reakcja tej grupy była oznaką bandytyzmu i kretynizmu.

PapierowyUmysł

2017-09-29, 15:02
do tego ten zmanipulowany tekst o rozpowszechnianiu :D ja pie**ole leżę :D

mk61

2017-09-29, 15:19
Moim zdaniem... Policja zrobiła za mało. Wszyscy w obrębie 10 metrów powinni tam leżeć ryjem w dół. Strzał ostrzegawczy w głowę również mile widziany. Poza tym, ci, co dojechali powinni podbiec i pomóc policjantowi trzymającemu tego "kogoś", ponieważ pozycja sprzyjała napastnikowi odebranie policjantowi broni, pałki, czy gazu. Ryj w beton i but na karku, dopóki się nie uspokoi.

MadDave

2017-09-29, 19:22
Dziwna sprawa. Sam byłem spisywany przez policję w różnych okolicznościach i zawsze kończyło się bezprzypałowo, tylko raz został mi wlepiony mandat ale należało mi się i co przyznałem, przeważnie staram się odpowiadać najbardziej merytorycznie jak mogę- nawet jak jestem pijany i zawsze staram się być opanowany i reprezentować sobą jakiś poziom.
Natomiast- mój kolega często jak ostatni debil zarabia kolejne mandaty bywa na komendzie i generalnie ma złą opinię o złej policji. Dlaczego pytacie? otóż przy każdej okazji głupek zaczyna się pruć: że nie mają prawa, że on tutaj tylko siedzi na ławeczce a piwerko nie jego i żeby od niego sp***alali i hwdp. Można tłumaczyć prosić, ale nie ten swoje, j***ć psy i wyj***ne a potem taki jeden z drugim piszą komenty w internetach, że policja zła, najgorsza.
Mój ideał policji to policja usa- nie pie**oli się, jak trzeba któregoś bardziej agresywnego odj***ć to przynajmniej pula genetyczna się oczyszcza. Jeśli jesteś niewinny to nic ci nie zrobią. Jeśli jesteś niewinny ale się stawiasz jak pawian to oni mają przypuszczenia że coś możesz mieć na sumieniu i tak dalej.
Generalnie warto być okej żeby być traktowany okej.

JedkerTC

2017-09-29, 19:48
Patusy posprzątane i od razu chodnik czystszy. Dobra robota niebiescy.