18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja nie zawsze ma rację

pve11 • 2015-09-18, 11:21
Dwóch mężczyzn zostało oskarżonych o napaść na funkcjonariuszy. Pech chciał, że ktoś zdarzenie zarejestrował z okna. Polecam obejrzeć i zastanowić się w ilu takich przypadkach ludzie byli skazywani na podstawie fałszywych zeznań policji.


voidinfinity

2015-09-21, 01:20
tranzystor napisał/a:

Stwierdziłem na wstępie, że nie znamy początku zajścia, więc nie można jednoznacznie stwierdzić czyjejś winy.



Oczywiście możemy to sprowadzić do problemu - czyją winą jest to że funkcjonariusze kłamali w zeznaniach :amused:

Nie ma żadnej wątpliwości co do przekroczenia uprawnień w przypadku chłopaka i to wystarczy do ogólnej oceny sytuacji dla człowieka z IQ >90.

Szczegółami będzie zajmował się (zapewne) sąd.

tranzystor

2015-09-21, 17:03
voidinfinity napisał/a:

Oczywiście możemy to sprowadzić do problemu - czyją winą jest to że funkcjonariusze kłamali w zeznaniach



W którym momencie kłamali? Widać na filmie, że dresik szarpie policjantkę. Widać na filmie, że biznesmenik się wyrywa z radiowozu. Widać na filmie, że policjantka nie chce mu zabrać telefonu, tylko wykręca drugą rękę, no a jak już go kuli, to odłożyli telefon.
Nie wiadomo co się działo wcześniej, więc nie można jednoznacznie orzekać o winie. Ale Ty, jak każdy JP100% oczywiście wiesz, jaka była prawda.

voidinfinity

2015-09-21, 17:26
tranzystor napisał/a:


W którym momencie kłamali?



7:12

Nagrywał telefonem, tak? I niby miał się na funkcjonariusza rzucić?

Wytłumacz mi - jakim trzeba być kretynem, żeby kręcić dowód przeciwko sobie?

tranzystor napisał/a:


Ale Ty, jak każdy JP100% oczywiście wiesz, jaka była prawda.



Wystarczy nie być debilem, żeby nie wierzyć komuś kto kłamie.

Szczególnie, jeżeli jest to osoba zaufania publicznego.