18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja nie zawsze ma rację

pve11 • 2015-09-18, 11:21
Dwóch mężczyzn zostało oskarżonych o napaść na funkcjonariuszy. Pech chciał, że ktoś zdarzenie zarejestrował z okna. Polecam obejrzeć i zastanowić się w ilu takich przypadkach ludzie byli skazywani na podstawie fałszywych zeznań policji.


Cz...........ka

2015-09-18, 13:47
No i oczywiście odwazna pani policjantka!!!

petru23

2015-09-18, 13:52
spoko spoko, PiS wygra wybory to bedziemy mieli pełno takiego materiału. Nagrania z wizyt bladym switem za wpis na forum, grzywna za nieprzeżegnanie się w poblizu kościoła i kara więzienia za nieuczestniczenie w miesięcznicy (tygodnicy) zamachu na Tupolewa.

Ja pie**olę, teraz jest źle za rządów PO a co dopiero za rządów PiS...

mesjasz19

2015-09-18, 13:56
Mam 4 znajomych policjantów i ze wszystkimi można się zajebiście dogadać. Nigdy nie odj***li podobnych akcji jak na filmie. Z tym się po prostu trzeba urodzić, żeby tak mataczyć i robić krzywdę innemu człowiekowi bez powodu.

voidinfinity

2015-09-18, 13:57
petru23 napisał/a:

spoko spoko, PiS wygra wybory to bedziemy mieli pełno takiego materiału.



Straszenie pisem nie jest modne już od paru lat :krejzi:

Avans

2015-09-18, 14:03
dwa buraki

Cz...........ka

2015-09-18, 14:21
Za małolata mocno się spinałem na tą całą kulturę "JP", zawsze broniłem mundurowych, ale z roku na rok zacząłem tracić szacunek do tej instytucji.


Wiecie dlaczego?

Bo mam w rodzinie policjantów (akurat pracowników cywilnych w komendach) i wiem jak to wygląda. Tatusiostwo i plecy w każdym wydziale. Znam osobiście psa, który w wieku 20 lat został kryminalnym bo ma ojca wysoko postawionego (!). To skutkuje tym, że testy psychologiczne są barierą dla ludzi z ulicy. taki test czeka aż ktoś się nie zadeklaruje że ma ziomka z rodziny na stanowisko.


Na ulicę wychodzą ludzie którym nigdy w życiu nie dałbym do ręki nawet pałki. Niewyżyte sk***ysyny o aspiracjach dyktatorskich czujące władzę. A najgorsze są kobiety i to bedę powtarzał ZAWSZE. To nie są takie kobiety jakie znamy z naszych domów - kobiece delikatne spokojne uśmiechnięte. To są głupie dupy z immunitetem które zrobią wszystko żeby wyjść na szeryfa...

mrthebenek

2015-09-18, 14:23
@petru23 I moze według Ciebie powinnismy wszyscy znow zaglosowac na PO zeby tylko PIS nie wygral?
Daj k***a spokoj z tym straszeniem i kazdy kto ma chocby troche oleju w glowie zaglosuje na partie z poza sejmu i namowi do tego rodzine. Jesli nie to albo jestes debilem, albo masz Polske w dupie lub poprostu jestes jedna z tych kurew na posylki sejmowej bandy..

aj...........aa

2015-09-18, 14:24
Jak mnie wk***ia to policyjne pie**olenie, aż mi wstyd za moje miasto ;/

mi...........80

2015-09-18, 14:26
"Poczekajmy na zakończenie postępowania" może nagranie zniknie, albo uda się jakoś inaczej zastraszyć pokrzywdzonych.

S4ndal

2015-09-18, 14:47
Ja juz tu kiedys pisalem.
W czasach jak wypasiona komorka byla nokia 3310 wiec jezeli chodzi o nagrania to ciezko z takimi.

Moj kumpel siedzial z dwoma znajomymi na placu miedzy blokami i pili piwko. Podjechala lodowka do nich wyskoczyli policjanci i spytali sie " czemu ukradliscie to radio".
Oni zdziwieni mowia, ze caly czas sobie tutaj siedza i grzecznie piwko pija.To raczej nie przekonalo policjantow i wzieli ich na komende.

Tam cala noc ich przesluchiwali, jednemu nawet reke zlamali tlumaczac pozniej ze wszyscy stawiali opor przy zatrzymaniu i poprostu w trakcie wykonywannych czynnosci zlamala mu sie reka.
Ten ze zlamana reka sie przyznal , mimo , ze tego nie zrobil a moj znajomy z kumplem rano poobijani mogli wrocic do domu.
Oczywiscie rodzice od razu po powrocie zatelefonowali na policje jak oni traktuja dzieci. Wiec ci stara spiewka " opor przy zatrzymaniu" i jeszcze policja wytoczyla im sprawe, ze bili sie z policjantami przy probie zatrzymania.

Tak wlasnie wyglada Polska policja....

Kluseczek

2015-09-18, 14:48
złapiesz ich z ręką w twojej kieszeni a oni na siłe wmówić chcą że to nie ich ręka .... żałosne

Adrian92

2015-09-18, 14:55
mesjasz19 napisał/a:

Mam 4 znajomych policjantów i ze wszystkimi można się zajebiście dogadać. Nigdy nie odj***li podobnych akcji jak na filmie. Z tym się po prostu trzeba urodzić, żeby tak mataczyć i robić krzywdę innemu człowiekowi bez powodu.



A skąd wiesz, że nie odj***li? Znasz ich na wylot, chodzisz z Nimi na służbę? Dawaj dalej sobie uciąć rękę za znajomych aż w końcu ja stracisz.

To, że są dobrzy policjanci to chyba normalne. Muszą być bo jest ich w ch*j. Sam miałem do czynienia z policją i to nie oznacza zaraz, że jestem patologiem, bo pewnie jeden społeczniak z drugim przyjdzie i tak napisze, bo sami siedza zamknieci w 4 scianach, bez pasji, perspektyw i znajomych i potem mówią, ze oni to nie mają z nimi problemów, jak macie miec skoro jedynie gdzie wychodzicie to do szkoły i kościoła.

Nie raz sie trafiło na w porządku gości, z którymi można sie było dogadać ale zdecydowanie częsciej sie trafia głównie na młodych gnojków, cwaniaczków którzy się dopie**alają do byle czego.
A jak bedą jeszcze chcieli to cos na Ciebie wymyślą, jakaś napaść czy coś i co? Masz lipe. Bo to policja. A nie daj boże bedziesz miał wypite 2 piwa to już w ogóle jestes skazany na porażkę. ch*j, ze nic nie zrobiłeś ale "stróże prawa" tak powiedzieli i masz przesrane. Prawda jest taka, ze stoją k***iszony ponad prawem. A jak bedziesz potrzebował coś od nich, to jedyne co usłyszysz to "nie możemy nic zrobić" albo "musimy poczekać".



defcon1

2015-09-18, 15:18
Tak to jest w państwie policyjnym. W normalnym słowo obywatela ma taką samą wagę jak słowo policjanta. Słowo przeciwko słowu + domniemanie niewinności = uniewinnienie. W państwie policyjnym zeznania policjantów to niepodważalny dowód. Zresztą sam raz policjant powiedział kumplowi, któremu wypisywał mandat (niesłusznie) "pan przyjmie ten mandat, w sądzie i tak pan nie wygra" (szkoda, że akurat nie włączył dyktafonu po kryjomu).

Za jedno tylko nadużycie władzy w stosunku do obywatela, policjant powinien z miejsca tracić prawo do pracy w policji czy jakimkolwiek stanowisku państwowym i w zależności od stopnia przekroczenia uprawnień karany co najmniej dwa razy bardziej, niż byłby za to karany zwykły obywatel. Za pobicie oraz wyrwanie telefonu i usunięcie dowodu swojego przestępstwa dałbym obydwu po 10 lat więzienia, mówię poważnie. Takie rzeczy mogą się dziać w ustrojach totalitarnych na porzadku dziennym, jeżeli natomiast władze wyraźnie chcą zaznaczyć, że żyjemy w państwie prawa, kary dla tych, którzy je łamią a powinni stać na jego straży powinny być bardzo dotkliwe. A i ustalić czy rzeczniczka to wszystko wiedziała, jeżeli świadomie kłamała, to 2 lata więzienia i tak samo, zakaz wykonywania jakichkolwiek funkcji publicznych. Wystarczyłoby trochę uczciwych prokuratorów i sędziów i dałoby się ten system uzdrowić.

W............R.

2015-09-18, 15:23
A wiecie co jest najśmieszniejsze? Stając w obronie ojca, którego wedle wszelkich przypuszczeń policjanci potraktowali z naruszeniem prawa, jego syn korzystał z ochrony, jaką otacza się funkcjonariuszy publicznych :) ))

https://pl.wikipedia.org/wiki/Funkcjonariusz_publiczny#Szczeg.C3.B3lna_ochrona_prawna_funkcjonariusza_publicznego

"[...] Z ochrony prawnej przewidzianej dla funkcjonariusza publicznego korzystają następujące podmioty:

- osoba, która w obronie koniecznej odpiera zamach na jakiekolwiek cudze dobro chronione prawem, chroniąc bezpieczeństwo lub porządek publiczny; [...]"

Także tutaj wobec policjantki i policjanta z powodzeniem można iść do prokuratury o czynną napaść na funkcjonariusza publicznego.

MIhau_

2015-09-18, 17:26
W każdym zawodzie są k***y, byłoby prościej jakby skargi były składane na faktyczne ch*jowe zachowanie policjanta, a nie spamowane z byle pretekstu. Skarg jest tyle, że po prostu bez dowodów ma się wyj***ne, bo 90% to pomówienie albo zemsta za zabrane prawko, czy mandat.