18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja nie zawsze ma rację

pve11 • 2015-09-18, 11:21
Dwóch mężczyzn zostało oskarżonych o napaść na funkcjonariuszy. Pech chciał, że ktoś zdarzenie zarejestrował z okna. Polecam obejrzeć i zastanowić się w ilu takich przypadkach ludzie byli skazywani na podstawie fałszywych zeznań policji.


Sayagin666

2015-09-18, 11:26
znam przypadek :

mezczyzna zostal oskarzony i musial stawic sie do sądu. Został oskarżony o czynna napasc na funkcjonariuszy. Mezczyzna ponoc zaatakowal i pobil 2 policjantow a jednego z nich kopal i ciągnął po ziemi...

Wyobrazcie sobie zdziwienie jak na sale sądową wbił ozkarzony... bez 1 nogi :D Przypadek autentyczny.

grubystefan

2015-09-18, 11:28
Skoro koleś, który ich nagrał boi się ujawnić tożsamości, to mówi samo przez się jaki poziom reprezentuje w Naszym kraju policja!

Jimm

2015-09-18, 11:40
Ale wk***ia mnie ta rura.

Deprechamurowana

2015-09-18, 11:54
k***y j***ne.Podoba sytuacja zdarzyła się moim znajomym. Policja podjęła wobec nich interwencje, bo ponoć spożywali alkohol co nie było prawdą, bo jeden z trzech niósł tylko pustą butelkę którą zamierzał wyrzucić do kosza. Nie chcieli przyjąć mandatów więc postanowili ich skuć bo ponoć byli agresywni. W raporcie napisali, że zostali pobici przez tych ludzi a jeden z policjantów został uderzony dodatkową tą pustą butelką. Na ich nieszczęście, pojazd który byl zaparkowany akurat na wprost zdarzenia, miał włączony wideorejestrator . Sprawa zakończyła się jakiś miesiąc temu a chłopaki dostali grzywny i zawiasy. 2 tygodnie temu wnieśli sprawę do sądu z dowodem w postaci filmiku. Dzięki temu, że jakaś gazeta o tym wspomniała i przeczytał ją koleś który miał nagrane to całe zdarzenie, udało mu się ich odszukać i dostarczyć nagranie.

Tak to k***a wlaśnie wszystko wygląda... Prawo ponad prawem a Policja nie jest dla ludzi tylko dla uprzykrzania komuś i tak podłego życia.

amator_kwasnych_jablek

2015-09-18, 11:57
Jeśli ten filmik kogoś wk***ił to polecam obejrzeć mowę końcową Grzegorza Brauna, który również był oskarżony o napaść na "policjantów"



gość merytorycznie i logicznie rozłożył prokuraturę i sąd na łopatki, ale wyrok i tak był z góry jasny

Bankracy

2015-09-18, 12:09
Sługusy bezprawia

Raz trafiłem na młodego krawężnika, chciał mnie na komende zabrać bo podejrzanie wyglądałem... no k***a co za kraj.

pelepele

2015-09-18, 12:27
Po co to wrzucasz skoro zdecydowana większość użytkowników tego portalu ma/miała starych w policji i zaraz w komentarzach zacznie się obrona mundurowych...

pve11

2015-09-18, 12:35
^
Wiem o tym dobrze i szczerze mówiąc to trochę na to liczyłem. :D

Ale to za godzinę\dwie, jak ze szkoły wrócą.

Sc...........za

2015-09-18, 12:46
Patrząc na samochód, gośc ma hajs. Niech załatwia najlepszego prawnika i wywalczy takie odszkodowanie że ci (mili)cjanci się zesrają.

Szulcu

2015-09-18, 12:55
Ja znam przypadek gdzie policja wmówiła dla typa, że prowadził samochód po pijanemu.. a tak naprawdę siedział na miejscu pasażera.. W sądzie "policjanci" kłamali, że widzieli jak się przesiadał.. oczywiście sąd uwierzył psom, a koleś za NIEWINNOŚĆ stracił prawko i ma brudne papiery..

Nikolay

2015-09-18, 12:58
gość gada jak wini

Pan_Inżynier

2015-09-18, 13:14
Jakiś ekspert się wypowie, że policjant miał prawo w tej sytuacji wyrwać mu telefon? Nie był to przecież przedmiot niebezpieczny, to podchodzi chyba pod kradzież...

voidinfinity

2015-09-18, 13:25
Oho, obrońcy bagieciarzy dostaną krwotoku z dupy jak to zobaczą :amused:

Smutne, że trafiają się takie przypadki - ale gorsze że rzecznik próbuje walić w ch*ja. Nic mnie tak nie wk***ia.

Quernno

2015-09-18, 13:32
k***y j***ne, brak słów na tę sytuację...