18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja Łapie rowerzyste

PanJacekPierwszy • 2017-05-24, 16:22
Policja w Leborku zatrzymała starszego mężczyzne za to że ten jechał na rowerze mimo że obowiazuje tam zakaz.Jak widać na zdjęciu to nie jedyny rowerzysta a Zakaz jazdy na rowerze w tym miejscu to martwy przepis.Co za kraj co ciekawe w Lęborku lubią brać w łapę

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-05-25, 23:26 ]
piotrmkd napisał/a:

Polska policja znów się nie popisała, wcześniejszy temat zawierał tylko zdjęcia i opis sytuacji, tym razem możemy podziwiać pracę panów policjantów na filmie.


Fi...........88

2017-05-26, 22:15
Jak jesteście wszyscy takimi legalistami to zacznijcie płacić abonament radiowo-telewizyjny.

Vorstand

2017-05-26, 23:01
Prawa w Polsce się nie przestrzega bo jest sp***olone w wielu kwestiach.
Zresztą nie wiem na jakim poziomie stulei trzeba być żeby NIGDY na czerwonym nie przejść ; p (@Velture)

kaelem

2017-05-27, 00:54
Velture napisał/a:

.



Ta kropka to mój jedyny komentarz na Twój zj***ny pogląd o świecie. Tam przechodnie pytają o to, o co ja pytam Ciebie. Masz rozum, czy nie masz rozumu? Porównujesz kanarów itd? k***a chłopie chyba za hajs starych masz neta. Trochę piwek uderza do główki. Weź p*zdo zj***na zacznij żyć poza tym portalem, bo leming jesteś w ch*j i brak mi kultury w stosunku do sp***oliny umysłowej made by u.

~Velture

2017-05-27, 01:15
kaelem napisał/a:



Ta kropka to mój jedyny komentarz na Twój zj***ny pogląd o świecie. Tam przechodnie pytają o to, o co ja pytam Ciebie. Masz rozum, czy nie masz rozumu? Porównujesz kanarów itd? k***a chłopie chyba za hajs starych masz neta. Trochę piwek uderza do główki. Weź p*zdo zj***na zacznij żyć poza tym portalem, bo leming jesteś w ch*j i brak mi kultury w stosunku do sp***oliny umysłowej made by u.


Polecam maść na ból p*zdy.

Noside

2017-05-27, 01:54
Grymson napisał/a:


Generalna zasada brzmi: rowerem po chodniku jeździć nie wolno (artykuł 26 Prawa o Ruchu Drogowym).

Od tej zasady istnieją jednak trzy wyjątki. Rowerzysta może jechać po chodniku gdy:

1. Jedzie z dzieckiem do lat dziesięciu, które porusza się na własnym rowerze lub
2. Podczas złej pogody (śnieg, silny wiatr, ulewa, gołoledź, gęsta mgła) lub
3. Są spełnione jednocześnie trzy warunki:
-chodnik ma co najmniej dwa metry szerokości,
-ruch na jezdni jest dozwolony z prędkością ponad 50 km/h (w terenie zabudowanym),
-brakuje oddzielonej drogi dla rowerów oraz pasa ruchu dla nich przeznaczonego.


Poprawiłem. Dziecko w siodełku z tego co się orientuję nie jest zaliczane do wyjątków.

A poza tym

Rowerzyści u nas roweru w ogóle nie traktują jak pojazd, tylko jak przedmiot, na którym magicznie się przenoszą z punktu A do punktu B, jak to kiedyś powiedział jeden policjant, z którego się śmiała głupsza połowa internetu.
Nie jeździć po chodnikach, to nie będzie afer.
Nie zapie**alać jak jakieś łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki, sumlińskie i inne z pasów na ulicę, z ulicy na chodnik, z chodnika przez pasy i na skos przez skrzyżowania, to nie będzie afer.
Nie wpie**alać się na wszystkie drogi "bo jest droga" i czytać znaki, to nie będzie afer.
Nauczcie się rowerzyści kodeksu ruchu drogowego - w tym zakazów wjazdu na place, deptaki jakie by poj***ne dla was nie były, to nie będzie afer.
A jak prawo się nie podoba, to niech władze je zmienią. Albo zmieńcie władze, na takie, które to zrobią.

usu

2017-05-27, 10:10
Nie wiem jak to było kiedyś, gdyż personalnie tego nie mogłem doświadczyć, natomiast z opowieści wiem, że za komuny ZOMO mogło jebnąć pałą i nikt nie świrował, że mu wolno albo, że nikomu krzywdy nie robi...

disturbed666

2017-05-27, 17:18
w zeszłym roku jak przejezdzalem przez Lębork to byłem w w tym totolotku obstawić

Dżizas_kurde

2017-05-28, 00:53
Cytat:


albo inne organy i wymuszać u nich odstąpienie od czynności na zasadzie "No przecież nikomu nie zrobił krzywdy".


Misiaczku kolorowy bezglutenowy....

jeżeli na pustym parkingu pod marketem rozk***isz swój samochód o latarnię....
To nie należy ci się zaden mandat.
jeżeli nie wystapiło zjawisko "zagrożenie w ruchu" nie podlegasz karze...
kumasz czaczę ?
jeśli sam z siebie masz ochotę wpie**olić się samochodem do rowu albo w "dżewo" (celowo z błędem)a w okolicy nie było żywej duszy.. to nie stworzyłeś zagrożenia w ruchu..

Pan na rowerze.... powinien zostać ukarany przykładnie.. złamał przepis koniec i kropka. Ale na litość k***a boską.... nie wolno umierać w parlamencie brytyjskim... to znaczy że w trakcie zawału masz sp***alać na ulicę żeby cię nikt nie ukarał ?

Cytat:


https://goo.gl/maps/ps5K3uEtecH2

I wszystko w temacie.


To nie jest znak misiu pysiu...
Znajdź mi taki znak w Ustawie PORD

Milustico

2017-05-28, 13:02
" Velture " jakby twojego dziadka tak zakuli to zapewne inaczej bys tu spiewal i nie pie**olil bys takich kacapołów , wez dobry rozbieg i pie**olnij barana w sciane moze to ci pomoze. ja pie**ole co za idiota j***ny

~Velture

2017-05-30, 06:05
Milustico napisał/a:

" Velture " jakby twojego dziadka tak zakuli to zapewne inaczej bys tu spiewal i nie pie**olil bys takich kacapołów , wez dobry rozbieg i pie**olnij barana w sciane moze to ci pomoze. ja pie**ole co za idiota j***ny


Co to w ogóle za logika?
99% normalnych osób jakby im kogoś z najbliższej rodziny zatrzymano za nawet zabójstwo to by stanęli w ich obronie.
Za rodziną bym zawsze stanął murem nawet jakbym wiedział, że są winni to kłamałbym, oszukiwał, zmyślał, dawał alibi itd.

Tylko tu nie stoi jego rodzina a obcy ludzie.