18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja Łapie rowerzyste

PanJacekPierwszy • 2017-05-24, 16:22
Policja w Leborku zatrzymała starszego mężczyzne za to że ten jechał na rowerze mimo że obowiazuje tam zakaz.Jak widać na zdjęciu to nie jedyny rowerzysta a Zakaz jazdy na rowerze w tym miejscu to martwy przepis.Co za kraj co ciekawe w Lęborku lubią brać w łapę

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-05-25, 23:26 ]
piotrmkd napisał/a:

Polska policja znów się nie popisała, wcześniejszy temat zawierał tylko zdjęcia i opis sytuacji, tym razem możemy podziwiać pracę panów policjantów na filmie.


Loki's

2017-05-25, 21:28
i ch*j oprócz koloru skóry to niczym od murzynów się nie różnią

PanJacekPierwszy

2017-05-25, 21:29
Grymson napisał/a:

-chodnik ma co najmniej dwa metry szerokości,

Tam to ile ma?Ślepy jesteś w mojej mieścicinie są węższe a zakazu nie ma :-P

kampton

2017-05-25, 23:27
Niech bandytów łapią a nie pierdołami się zajmują !

hackme

2017-05-25, 23:42
Całej akcji nie widać, zwłaszcza momentu jak dziadek ląduje w kajdankach. Za to widać doskonale że jak tylko kajdanki mu zdjeli to w ruch poszła laska starszego pana. Tak czy siak ch*j w dupe sierżantowi, w kaftan i do domu ;x

sumka

2017-05-25, 23:54
Ta nasza policja to jednak banda spedalonych ciot, do dziadka na rowerze to skaczą, do naćpanego sebixa skaczą, do rodziny z dzieciakami skaczą a bandyci się panoszą ale nie dziadek na rowerze to szczyt ich możliwości.

blaszcz

2017-05-26, 02:26
Szkoda, że to nie wejdzie na główną, bo zajebisty materiał promujący naszą policję

He...........73

2017-05-26, 13:13
W ten sposób zbierają na pomniki Kaczyńskiego!

gieie

2017-05-26, 14:08
Jakieś 30 lat temu milicja nie raz mnie zatrzymywała podczas wygłupów na rowerze lub "komarku".
Nigy nie dostawałem mandatu, nawet starych nie informowali, za to zawsze po takiej interwencji sam musiałem spuściuć powietrze z kół i oddać wentylki.
Do domku już komarek lub rowerek trzeba było z buta dociągnąć.
W dzisiejszych czasach zapewne starzy za mnie by musieli zapłacić grzywnę a mnie pewnie kuratora by przydzielili.

Dopierniczają się do wszystkiego byle mandat wlepić i wyniki były a mogli dziadka pouczyć jak cywilizowani biali ludzie lub pozbawić tlenu oponki (jak dawniej) i dzidzio powoli doczłapałby z rowerkiem do domciu.

Kara za łamanie przepisów byłaby wymierzona i po sprawie, ale kruwa nie ! Trzeba wyniki robić !
Debile skończone !

kamil-c

2017-05-26, 15:31
@gieie dlatego ja zawsze woziłem skitraną pompę, bo jak była na wierzchu to zabierali, ale mandatu nigdy nie dostałem to fakt inne mieli wtedy podejście do takich spraw!

lapps

2017-05-26, 18:36
Velture napisał/a:


Zakaz to k***a zakaz. pie**olisz podobnie jak ci co mają 2-3 pasmówkę w mieście i zdziwieni, że ograniczenie do 50 bo wg. nich można tam stówką polecieć...

pie**oli mnie czy wezwano do niego pogotowie czy nie. Wystarczyło przestrzegać prawa a nie cwaniakować.

Jeśli dalej nie rozumiesz to pojedź sobie na zachód. Tam eutanazja jest legalna.



na zachodzie za przechodzenie na czerwonym swietle nikt ci nic nie zrobi...

i osoba umiejaca prowadzic w dobrym aucie, spokojnie moze jechac bezpiecznie dwupasmowka 100 na godzine... nawet w miescie. i nawet 150. bezwypadkowo przez kilkadziesiat lat za kolkiem...

masz mentalnosc komunisty

a juz nawet w komunistycznych chinach policjant sie do ciebie nie dopieroli jak przejedziesz autem na czerwonym swietle pod prad, chyba ze spowodujesz wypadek...

wlacz sobie od 3:22...

dawid1992

2017-05-26, 18:40
W Niemczech w mieście w którym mieszkam deptak jest prawie identyczny, zakaz jazdy rowerem obowiązuje 8-22 i też grozi mandatem. Oczywistym dla mnie jest ze tam nie wjeżdżam i jak kiedyś nie zwróciłem uwagi i dostałem za to mandat to jakoś nikt niczego nie nagrywał i nikt z niczym nie miał problemu. Gdyby dziadek wpadł na dziecko albo psa to byłby problem a znając polskie realia to pewnie jeszcze by miał problem o to że mu ludzie pod nogi wchodzą. Tęsknię za Polską.

lapps

2017-05-26, 18:44
dawid1992 napisał/a:

W Niemczech w mieście w którym mieszkam deptak jest prawie identyczny, zakaz jazdy rowerem obowiązuje 8-22 i też grozi mandatem. Oczywistym dla mnie jest ze tam nie wjeżdżam i jak kiedyś nie zwróciłem uwagi i dostałem za to mandat to jakoś nikt niczego nie nagrywał i nikt z niczym nie miał problemu. Gdyby dziadek wpadł na dziecko albo psa to byłby problem a znając polskie realia to pewnie jeszcze by miał problem o to że mu ludzie pod nogi wchodzą. Tęsknię za Polską.



ty masz rece, jakbys kogos uderzyl ta reka, to znajac polskie realia bys mial problem, ze ci ludzie pod piesc wchodza.

chyba powinienes dostac grzywne

ziomandrzej

2017-05-26, 19:00
Polska to taki ciekawy kraj, gdzie naj***li przepisów i tak skonstruowali prawo, że no nie da się normalnie funkcjonować... Albo łamiesz prawo i masz w miarę "wygodne" życie... Albo jestem przykładem obywatela i całe życie zapie**alasz dookoła...

Aż się przypomina słynne "dajcie mi człowieka, a znajdę paragraf"... Prawo powinno zakazywać zakazywania, a nie szukać kolejnych sponsorów dla kasy miejskiej. I h*j.

samos

2017-05-26, 20:36
@velture trzeba być nie lada omklym typem żeby porównywać walenie konia przez pedofila albo sranie komuś na wycieraczke do jazdy dziadka na rowerze.. jesteś ładnie skorumpowany i wychowany w kretynsko zarządzanym systemie- tyle

pjf

2017-05-26, 21:10
Dziadek nie został skuty bez powodu, a za samo obrażanie funkcjonariuszy jest paragraf. Z karetki nie mógł wyjść w asyście 2 osób, ale popylać na rowerku to ma siłe.