18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja łamie ręce, ło Boże - wysadzanie rolnika z S-klasy.

mcmt • 2011-07-19, 10:01
Kod:
Rolnicy potrafią walczyć o swoje. Jeśli nie mogą po dobroci, to próbują siłą. Tak właśnie stało się w Widowie na Podlasiu, gdzie doszło do walki wręcz z policją. A wszystko przez ziemię, a właściwie jej brak.
Incydent miał miejsce na budowie słupów energetycznych, które mają prowadzić prąd do pobliskiej fabryki IKEA. Rolnicy, którzy nie mogą pogodzić się z wywłaszczeniem ich z dawnych terenów, zastawili samochodem wjazd na budowę. Chcieli zablokować wjazd ciężarówek.

Zdesperowany inwestor wezwał policję. Łatwo jednak nie było.


Taki biedny a S-klasą się wozi... 8-)


źródło: tvn24.pl http://www.tvn24.pl/-1,1711123,0,1,policja-lamie-rece-o-boze,wiadomosc.html

Se...........ki

2011-07-19, 21:43
PureWhite napisał/a:

Prozac, gdybysmy oddawali dziesięcinę a nie 80% zarobionej kasy to mielibysmy w dupie rolników i inne kurestwo, bo stać byłoby każdego na czołg i kilku żołnierzy do ostrzału takiego menela.



Myślałem, że to Prozac swoją wypowiedzią sięgnął dna. Widzę, że są tutaj tacy, którym w takim przypadku trzeba dodatkowo podać szpadel.

mi...........an

2011-07-19, 22:50
@ Prozac....

Nie chce Cię obrażać tylko po to żeby nie zniżyć się do twojego poziomu. Aczkolwiek na temat twojej wypowiedzi powiem kilka słów. Masz świętą rację. W mieście jest wielkie dziadostwo. Nie macie nic oprócz mieszkanaka w bloku na 50-letni kredyt, może auta no i wielkich planów. A wiesz czemu tak jest? Przez lenistwo. Jest prawie 23, ja właśnie wróciłem z sadu. Nie mam go dużo ale dobrze zagospodarowany-generuje dochód. Wstałem o 6. Daje mi to 17 godzin dnia, z czego przepracowałem dziś 15. A twoi rodzice/ty? 8? I pewnie strasznie zmęczeni wrócili no nie? Ja nie czuje się zmęczony. Mam cel, mam urzeczywistniające się plany, mam wszystko czego potrzebuje. Jestem na progu budowy własnego domu( na razie mieszkam z rodzicami) i to bez kredytu a z mojej pracy. Możesz mówić że jestem chamem. Mam to w dupie. Liczy się to, że ja zostawię po sobie moim dzieciom ziemię, maszyny, nasady, dom. A ty niedopłacony kredyt mieszkaniowy... :mrgreen:

dun

2011-07-19, 22:54
nie wiesniak a czlowiek z prowincji, smieszny akcent to wszystko, a to ze ktos tam wozi sie S-klasa, najwidoczniej umie sobie poradzic w zyciu lepiej niz wiekszosc z tej strony. a panowie i pani policjantka wobec tego filmiku beda mieli rzeczywiscie problem. uzyli przemocy fizycznej, bez uzasadnionej przyczyny, dodatkowo nie podali rowniez podstawy prawnej zatrzymania.
temat dotyczy slupow pod siec energetyczna dla zj***nej ikei a nie autostrad, dopoki zyjemy w panstwie prawa dopoki wlasnie taki czlowieczek bedzie mial prawo nie sprzedawania ziemi, oraz prawo do sprzeciwu stawiania zj***nych pali/slupow na swojej ziemi. tak trzymac.

Krak

2011-07-20, 09:50
Do tych co chca wieśniaka pacyfikować
Dlaczego ktoś (w tym przypadku wieśniak) kto dba o swoje mienie ma nagle ma dostać słup na swoja własnośc, bo łapówki urzędasy pobrały.
Nie rozumiecie tego , do zrozumienia trzeba, żeby pradziady pańszczyzny nie odrabiały

clemenza

2011-07-20, 13:11
j***ne psy ! sk***ysyny. a widzę, że tutaj nieźle niektórzy mają naj***ne w głowach. takie stworzenia typu Prozac + jego piwkowi przyjaciele. Żydom coś zabrano ponad 60 lat temu a do dzisiaj, o to walczą. a to że ktoś jest ze wsi, to nie prawa walczyć o swoje... brawo k***a !

Wojcieslaw16

2011-07-20, 13:32
a ja tam mam w dupie te wasze komentarze uśmiałem się z akcentu tego typa. Zresztą darł ryja jak dziewucha :D

królik

2011-07-25, 23:40
daj mu jeszcze więcej niż ta skromna "S"-ka - byle ziemię dobrze uprawiał i nie oddał pod "obce" łapska