18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja bije kobiety 20.10.2020

Adolfik123 • 2020-10-20, 12:37
"Tak policja dziś potraktowała mnie i moja córkę której przybili koronowirusa walczyłam jak mogłam jak prawdziwa matka nie dałam rady bo zostałam pobita i zgazowana a dziecko jest zdrowe

PhantomMask

2020-10-20, 17:36
Po patusiarskim zaciąganiu coś mi tu cygaństwem zalatuje :kupa: :kupa: :kupa: :kupa:

sa...........el

2020-10-20, 17:43
Niezwyciężony napisał/a:

Mają prawo to leczenia tak jak ty więc nie można ich zostawić na śmierć jakbyś chciał.
A jak liczba chorych zapcha służbę zdrowia to w razie wypadku nawet nie dzwoń po karetkę bo i tak nie przyjedzie. Będzie zajęta jakimś bezużytecznym dziadkiem na którego ty kładziesz lachę. Nie zapomnij wtedy że "tak właśnie skonstruowany jest świat"
Szwecja ma 5 razy mniejszą gęstość zaludnienia, lepszą służbę zdrowia i jest bogatszym krajem. Więc nie da się przekładać rozwiązań 1 do 1.
A zamykanie wszystkiego wynika z faktu że rządzą nami debile i tylko tyle potrafią.
Nie mamy pieniędzy i zasobów żeby to zrobić. Liczba osób 60+ (znalazłem na szybko dlatego 60+) w polsce wynosi 9 mln 65+ pewnie jest niewiele mniej.
Więc albo jesteś debilem i nie wiesz o czym mówisz albo geniuszem i wiesz jak odizolować kilka milionów ludzi. Więc słucham, jakby to miało wyglądać ?



W takim razie zostawia się ich na śmierć od dawna, bo dobijały ich inne wirusy powodujące zapalenie płuc. I oczywiście standardowo Szwecja i jej gęstość zaludnienia. W Sztokholmie zwłaszcza, co? Skoro da się zrobić lockdown całemu krajowi na 2tyg, to dlaczego nie mniejszej ilości w postaci ludzi +65? A no tak, bo ch*ja by to dało i wirusa muszą przejść wszyscy, więc te obostrzenia z założenia można w p*zdę wsadzić, jak i te na początku roku były totalnie bez sensu. Dowody na to macie na tacy przy dzisiejszej ilośći testów i ludzi zakażonych. To nic nie daje, a lekarstwo jest gorsze od choroby. Teraz zamiast zawalonej służby zdrowia, mamy jeszcze rozpie**oloną gospodarkę. Brawo.

Kurde26

2020-10-20, 17:51
Co to za patusiara?

guwnix91

2020-10-20, 18:02
to jest zona donalda tuska kuchwo

35i

2020-10-20, 18:05
Najbardziej mnie śmieszy to, że zapewne sami zagłosowali na PiS, bo wyglądają na ich typowy elektorat. :-D

bimaczow

2020-10-20, 18:16
O jej.. słabo, powinni zastrzelić na miejscu. :mrgreen: :mrgreen: dwoje baranów mniej

A ten co lata i nagrywa to pewnie myśli że latysiara mu da dupy za harnasia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

~KIERR3

2020-10-20, 18:17
Odj***na jak z cygańskiego butiku.

Kosy

2020-10-20, 18:19
Niezwyciężony napisał/a:

@satariel Słuchaj, to że przechodzisz to łagodnie nie jest niespodzianką i nie świadczy o braku zagrożenia. Ludzie w twoim wieku tak właśnie przechodzą zakażenie i to wiadomo od dawna. Tu chodzi o ludzi starszych i schorowanych u których śmiertelność jest o wiele większa.
Więc nie pie**ol o jakichś spiskach tylko nazywaj rzeczy po imieniu, jesteś samolubnym ch*jkiem który myśli tylko o sobie i godzi się na pozbawienie prawa do leczenia i śmierć kilkudzięsięciu tysięcy starych i chorych ludzi.
Bo do tego się to sprowadza, niech zdychają, ch*j z nimi. Ważniejsze jest twoje widzimisię. Miej odwagę to przyznać. A nie pie**olisz tu jakieś spiskowe farmazony.
Spokojnie, już się potknęli, już lecą na mordę. Tylko jeszcze to do nich nie dotarło



Aż się zalogowałem.
Już się bałem, że wśród spiskowych teorii nie ma głosu rozsądku .
Każdy jełop wie, że takie wahnięcie jak pandemia to okazja dla kumatych do kręcenia hajsu tj. prywaciarzy i polityków, dlatego właśnie siedzimy i czytamy sadola, a nie stawiamy kolejnej fabryki pod swoją marką. Kwestia tego co było robione legalnie co nie .... trzymamy kciuki żeby ludzie którzy robili wałki dostali w swoim czasie pięknym za nadobne.
Ok dobra może to nie stanowi zagrożenia, aż takiego. Pewnie że starzy ludzie są mniej przydani, ale myślałem że to sp*zdowacenie gatunku ludzkiego trochę na tym polega. Jesteśmy mięksi bo jako dzieci i starzy możemy liczyć na pomoc ludzi w sile wieku. Kwestia zaufania.
Oczywiście można być intelektualnym patusem jak Pani z filmu, która startuje do policjanta, a później nagle sobie przypomina, że jest po operacji. Dziwne że ona nie musiała się ze swoim stanem zdrowia o którym wiedziała a funkcjonariusz który nie miał poprawa o tym wiedzieć już tak. Reprezentując tem sam poziom można podważać wgl obecność wirusa czyli tytuły i wyniki sprzętu laboratoryjnego.... to przecież krok od bycia płaskoziemcom.
Oczywiście że niejednokrotnie przereagowano podczas tej pandemii z obostrzeniami. Ale z drugie strony Niektórzy mają takie podejście, że dziwie się że nie odpie**alają wszystkich ze swojej rodziny którzy wyszli z wieku produkcyjnego, przecież są mało potrzebni i ciągną kasę z ZUS.
A już do kwadratu rozpie**alają mnie Ci co maseczki im przeszkadzają. I can`t breath jak jakiś Jorge Floyd :F

A tak BTW naukowcy wreszcie doszli do konsensusu

roburek

2020-10-20, 18:24
Takie gówno powinni na miejscu zastrzelic ! j***ny siny nochal !!!

jednoręki-ujeżdżacz

2020-10-20, 18:25
Spoko, na ciebie kwiecie społeczeństwa też przyjdzie pora. No chyba, że wszystko co ci byle funkcjonariusz powie zrobisz z uśmiechem. A sprzedaż nawet swoją matkę wnioskuje.
Quassar napisał/a:

j***na patologia jak słyszę te j***ne jęki to już mam dość.


Piolho1987

2020-10-20, 18:32
jestem ciekawy gdzie zabrali dzieciaka, bo w tym całym darciu ryja słyszałem coś o "wywożeniu nie wiadomo gdzie".
pytanie się nasuwa czy wysłali ją na odział zakaźny do innego miasta, czy może do tych świeżo zbudowanych w nocy gdzieś w Polsce "ośrodkach" dla zakażonych ?(czyt. szczelnie pozamykane getto złożone z kontenerów).

ellsworth

2020-10-20, 18:35
Jeniec662 napisał/a:

Jest i specjalista od chorób zakaźnych



Nie trzaba być specjalistą od chorób zakaźnych by widzieć jak politycy sami zlewają ograniczenia, które nakładaja na ludzi. Co, może nie pamiętasz tego słynnego zdjęcia z obchodów smoleńskich i "dwumetrowego" dystansu kaczyńskiego? Takich sytuacji w wykonaniu polityków były
TYSIĄCE!!!

sexymis

2020-10-20, 18:37
Aż milo.

Piolho1987

2020-10-20, 18:47
Kosy napisał/a:

Aż się zalogowałem.
Już się bałem, że wśród spiskowych teorii nie ma głosu rozsądku .
Każdy jełop wie, że takie wahnięcie jak pandemia to okazja dla kumatych do kręcenia hajsu tj. prywaciarzy i polityków, dlatego właśnie siedzimy i czytamy sadola, a nie stawiamy kolejnej fabryki pod swoją marką. Kwestia tego co było robione legalnie co nie .... trzymamy kciuki żeby ludzie którzy robili wałki dostali w swoim czasie pięknym za nadobne.
Ok dobra może to nie stanowi zagrożenia, aż takiego. Pewnie że starzy ludzie są mniej przydani, ale myślałem że to sp*zdowacenie gatunku ludzkiego trochę na tym polega. Jesteśmy mięksi bo jako dzieci i starzy możemy liczyć na pomoc ludzi w sile wieku. Kwestia zaufania.
Oczywiście można być intelektualnym patusem jak Pani z filmu, która startuje do policjanta, a później nagle sobie przypomina, że jest po operacji. Dziwne że ona nie musiała się ze swoim stanem zdrowia o którym wiedziała a funkcjonariusz który nie miał poprawa o tym wiedzieć już tak. Reprezentując tem sam poziom można podważać wgl obecność wirusa czyli tytuły i wyniki sprzętu laboratoryjnego.... to przecież krok od bycia płaskoziemcom.
Oczywiście że niejednokrotnie przereagowano podczas tej pandemii z obostrzeniami. Ale z drugie strony Niektórzy mają takie podejście, że dziwie się że nie odpie**alają wszystkich ze swojej rodziny którzy wyszli z wieku produkcyjnego, przecież są mało potrzebni i ciągną kasę z ZUS.
A już do kwadratu rozpie**alają mnie Ci co maseczki im przeszkadzają. I can`t breath jak jakiś Jorge Floyd :F
A tak BTW naukowcy wreszcie doszli do konsensusu



maseczka mi przeszkadza z kilku powodów:

1. to niczego nie zmienia w kwestii roznoszenia wirusów.
2. jeśli źle stosujesz maseczki ochronne to możesz zrobić sobie wielką krzywdę.
3. nie lubię jak ktoś bez żadnej podstawy prawnej nakazuje mi robić coś co jest głupie i nie daje efektu tylko dla zaspokojenia swojego ego i aby ogłupić resztę społeczeństwa że coś się robi w tym temacie.