18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja bije kobiety 20.10.2020

Adolfik123 • 2020-10-20, 12:37
"Tak policja dziś potraktowała mnie i moja córkę której przybili koronowirusa walczyłam jak mogłam jak prawdziwa matka nie dałam rady bo zostałam pobita i zgazowana a dziecko jest zdrowe

RYHOO

2020-10-20, 15:14
Brak szkolenia w brazylii wychodzi

kusy666

2020-10-20, 15:17
satariel napisał/a:

Może i patola, może i chciałoby się babie pie**olnąć, ale w tym czasie Szumowski i reszta polityków ma w piździe wasze maski i kwarantanny. Tymczasem wy, podbudowujecie ego patolą, a ci na samej górze podbudowują sobie swoje ego społeczeństwem, czyli też debilami. I cyrk się kręci, pod stołem kasa leci, a wszędzie jakiś super "śmiertelny" wirus z dupy jeża, którego właśnie mam, ale k***a jedyne co potrafi robić, to spowodować dwa dni stanu podgorączkowego. Myślicie, że nic nie mutowało w latach 90, 80? Że nie było tak, że tylko połowa dzieci chodziła w sezonie grypowym do szkoły, bo coś rozpie**alało je na łopatki z gorączką 39 i co najmniej tygodniem wyciętym z życia? Wtedy jednak ludzie nie byli p*zdami i sp***olinami i nie latali na zakaźny, bo olaboga, mam koronowirusa i zapychali tę śmieszną służbę zdrowia. I mówi to człowiek z tym rzekomym ch*jostwem. Cały zakład zamknięty, ale objawy na 20 osób mają dwie osoby, w tym ja. O ile to można nazwać objawami. Nawet sprzątaczka +60 siedzi w domu i nic jej nie jest. Już próbowano świńską grypą zamieszać i doprowadzić do tego samego, ale ludzie nie byli tak durni jak teraz. Postęp informacyjny i pie**olenie "zostań w domu" "załóż maskę" im mózgi zlasowało.



Polać mu

ph5i5

2020-10-20, 16:12
Taki sam patus wgrywał ten film na jutjub jak ta baba z filmu - angielski na poziomie ameby to zbut wiele.

Jeniec662

2020-10-20, 16:21
satariel napisał/a:

Może i patola, może i chciałoby się babie pie**olnąć, ale w tym czasie Szumowski i reszta polityków ma w piździe wasze maski i kwarantanny. Tymczasem wy, podbudowujecie ego patolą, a ci na samej górze podbudowują sobie swoje ego społeczeństwem, czyli też debilami. I cyrk się kręci, pod stołem kasa leci, a wszędzie jakiś super "śmiertelny" wirus z dupy jeża, którego właśnie mam, ale k***a jedyne co potrafi robić, to spowodować dwa dni stanu podgorączkowego. Myślicie, że nic nie mutowało w latach 90, 80? Że nie było tak, że tylko połowa dzieci chodziła w sezonie grypowym do szkoły, bo coś rozpie**alało je na łopatki z gorączką 39 i co najmniej tygodniem wyciętym z życia? Wtedy jednak ludzie nie byli p*zdami i sp***olinami i nie latali na zakaźny, bo olaboga, mam koronowirusa i zapychali tę śmieszną służbę zdrowia. I mówi to człowiek z tym rzekomym ch*jostwem. Cały zakład zamknięty, ale objawy na 20 osób mają dwie osoby, w tym ja. O ile to można nazwać objawami. Nawet sprzątaczka +60 siedzi w domu i nic jej nie jest. Już próbowano świńską grypą zamieszać i doprowadzić do tego samego, ale ludzie nie byli tak durni jak teraz. Postęp informacyjny i pie**olenie "zostań w domu" "załóż maskę" im mózgi zlasowało.



Jest i specjalista od chorób zakaźnych :)

Je...........ik

2020-10-20, 16:34
satariel napisał/a:

Może i patola, może i chciałoby się babie pie**olnąć, ale w tym czasie Szumowski i reszta polityków ma w piździe wasze maski i kwarantanny. Tymczasem wy, podbudowujecie ego patolą, a ci na samej górze podbudowują sobie swoje ego społeczeństwem, czyli też debilami. I cyrk się kręci, pod stołem kasa leci, a wszędzie jakiś super "śmiertelny" wirus z dupy jeża, którego właśnie mam, ale k***a jedyne co potrafi robić, to spowodować dwa dni stanu podgorączkowego. Myślicie, że nic nie mutowało w latach 90, 80? Że nie było tak, że tylko połowa dzieci chodziła w sezonie grypowym do szkoły, bo coś rozpie**alało je na łopatki z gorączką 39 i co najmniej tygodniem wyciętym z życia? Wtedy jednak ludzie nie byli p*zdami i sp***olinami i nie latali na zakaźny, bo olaboga, mam koronowirusa i zapychali tę śmieszną służbę zdrowia. I mówi to człowiek z tym rzekomym ch*jostwem. Cały zakład zamknięty, ale objawy na 20 osób mają dwie osoby, w tym ja. O ile to można nazwać objawami. Nawet sprzątaczka +60 siedzi w domu i nic jej nie jest. Już próbowano świńską grypą zamieszać i doprowadzić do tego samego, ale ludzie nie byli tak durni jak teraz. Postęp informacyjny i pie**olenie "zostań w domu" "załóż maskę" im mózgi zlasowało.



Dokladnie juz mniento wk***ia i mam nadzieję ze rozpie**oli się ten pisowski rząd jak. Najszybciej

sa...........el

2020-10-20, 16:44
Jerzy_Owsik napisał/a:

Dokladnie juz mniento wk***ia i mam nadzieję ze rozpie**oli się ten pisowski rząd jak. Najszybciej





Jerzy_Owsik napisał/a:

Dokladnie juz mniento wk***ia i mam nadzieję ze rozpie**oli się ten pisowski rząd jak. Najszybciej



Nie ma opcji, zrobią sobie 10tys więcej testów, krzykną ugabuga i ludzie jak przed zaćmieniem sp***olą do domów.

MANIEKKRK

2020-10-20, 16:45
bardzo elegancko brawa dla policji :D

Ni...........ny

2020-10-20, 16:49
@satariel Słuchaj, to że przechodzisz to łagodnie nie jest niespodzianką i nie świadczy o braku zagrożenia. Ludzie w twoim wieku tak właśnie przechodzą zakażenie i to wiadomo od dawna. Tu chodzi o ludzi starszych i schorowanych u których śmiertelność jest o wiele większa.
Więc nie pie**ol o jakichś spiskach tylko nazywaj rzeczy po imieniu, jesteś samolubnym ch*jkiem który myśli tylko o sobie i godzi się na pozbawienie prawa do leczenia i śmierć kilkudzięsięciu tysięcy starych i chorych ludzi.
Bo do tego się to sprowadza, niech zdychają, ch*j z nimi. Ważniejsze jest twoje widzimisię. Miej odwagę to przyznać. A nie pie**olisz tu jakieś spiskowe farmazony.

Jerzy_Owsik napisał/a:

Dokladnie juz mniento wk***ia i mam nadzieję ze rozpie**oli się ten pisowski rząd jak. Najszybciej



Spokojnie, już się potknęli, już lecą na mordę. Tylko jeszcze to do nich nie dotarło ;-)

gluhy

2020-10-20, 16:52
Piękny materiał do sądu- naruszenie nietykalności funkcjonariusza, groźby karalne itd... j***na patologia dostarcza sama na siebie dowodów-są zatępi żeby to zrozumieć ale co się dziwić - Siedlce bastion wyborców PiS o IQ inwentarza........ 500+ im porywają to trza walczyć ............ :-D

sa...........el

2020-10-20, 17:07
Niezwyciężony napisał/a:

@satariel Słuchaj, to że przechodzisz to łagodnie nie jest niespodzianką i nie świadczy o braku zagrożenia. Ludzie w twoim wieku tak właśnie przechodzą zakażenie i to wiadomo od dawna. Tu chodzi o ludzi starszych i schorowanych u których śmiertelność jest o wiele większa.
Więc nie pie**ol o jakichś spiskach tylko nazywaj rzeczy po imieniu, jesteś samolubnym ch*jkiem który myśli tylko o sobie i godzi się na pozbawienie prawa do leczenia i śmierć kilkudzięsięciu tysięcy starych i chorych ludzi.
Bo do tego się to sprowadza, niech zdychają, ch*j z nimi. Ważniejsze jest twoje widzimisię. Miej odwagę to przyznać. A nie pie**olisz tu jakieś spiskowe farmazony.
Spokojnie, już się potknęli, już lecą na mordę. Tylko jeszcze to do nich nie dotarło



Starsi ludzie od zawsze umierali na tego typu choroby, od zawsze byli w grupie ryzyka, kolejna ma spowodować zatrzymanie się świata i rozpie**olenie gospodarki? Kto tutaj jest samolubem? 12tys zgonów rocznie w PL od ładnych paru lat, 120tys w Europie i 3,5mln na świecie na zapalenie płuc. Czemu przy takich statystykach ludzie byli samolubni? Bo k***a średnia długość życia jest taka i taka i nikt nie będzie się za ludźmi +75 po 3 zawałach i cukrzycą oglądać, bo tak właśnie skonstruowany jest świat. Inaczej by to wszystko padło i właśnie to się powoli dzieje, bo macie ludzie odwrócone do góry nogami priorytety i procedury ochrony zdrowia. Jedyna Szwecja o dziwo poszła po rozum do głowy i izolowała starszych, zamiast zamykać wszystkich. Jak chcesz nie być samolubny, to usadź na p*zdę ludzi +65, a daj reszcie żyć normalnie, skoro reszta przechodzi to jak ja. Ale nie, najlepiej, wprowadzić reżim i odpowiedzialność zbiorową, jak za j***nej komuny, bo dziadki i to niewielka część, umiera. Jeszcze zresztą podliczymy statystyki za końcówkę tego roku w przyszłym, zobaczymy, czy się nie okaże, że dalej jest normalna śmiertelność i by wykorkowali ci co mieli i tak.

RaysonPL

2020-10-20, 17:21
co za patologia , mogli ją bardziej sponiewierać

xXx5226

2020-10-20, 17:24
Jeniec662 napisał/a:

Jest i specjalista od chorób zakaźnych



O !!! To teraz jest was dwóch.

orelikon napisał/a:

Żebyś k***o pod respirstorem 2 tygodnie leżała to byś zauważył różnice.



Szkoda ze takie odpady jak Ty nie są wrzucanie do śmieciarek i reszta społeczeństwa musi się z wami męczyć

Mirajne napisał/a:

Dobra wypie**alaj już szurze.



Brawo !!! W końcu napisałeś coś na swoim poziomie !!! :-)

Ni...........ny

2020-10-20, 17:36
satariel napisał/a:

Starsi ludzie od zawsze umierali na tego typu choroby, od zawsze byli w grupie ryzyka, kolejna ma spowodować zatrzymanie się świata i rozpie**olenie gospodarki? Kto tutaj jest samolubem? 12tys zgonów rocznie w PL od ładnych paru lat, 120tys w Europie i 3,5mln na świecie na zapalenie płuc. Czemu przy takich statystykach ludzie byli samolubni? Bo k***a średnia długość życia jest taka i taka i nikt nie będzie się za ludźmi +75 po 3 zawałach i cukrzycą oglądać, bo tak właśnie skonstruowany jest świat



Mają prawo to leczenia tak jak ty więc nie można ich zostawić na śmierć jakbyś chciał.
A jak liczba chorych zapcha służbę zdrowia to w razie wypadku nawet nie dzwoń po karetkę bo i tak nie przyjedzie. Będzie zajęta jakimś bezużytecznym dziadkiem na którego ty kładziesz lachę. Nie zapomnij wtedy że "tak właśnie skonstruowany jest świat" ;-)


satariel napisał/a:

Jedyna Szwecja o dziwo poszła po rozum do głowy i izolowała starszych, zamiast zamykać wszystkich.



Szwecja ma 5 razy mniejszą gęstość zaludnienia, lepszą służbę zdrowia i jest bogatszym krajem. Więc nie da się przekładać rozwiązań 1 do 1.
A zamykanie wszystkiego wynika z faktu że rządzą nami debile i tylko tyle potrafią.



satariel napisał/a:

Jak chcesz nie być samolubny, to usadź na p*zdę ludzi +65, a daj reszcie żyć normalnie, skoro reszta przechodzi to jak ja.



Nie mamy pieniędzy i zasobów żeby to zrobić. Liczba osób 60+ (znalazłem na szybko dlatego 60+) w polsce wynosi 9 mln 65+ pewnie jest niewiele mniej.
Więc albo jesteś debilem i nie wiesz o czym mówisz albo geniuszem i wiesz jak odizolować kilka milionów ludzi. Więc słucham, jakby to miało wyglądać ?

lukmas7796

2020-10-20, 17:36
DObrze!!! patologie uczyć pokory!!