18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak tłumaczy ciapatym, gdzie ich miejsce

pekka satan • 2012-11-16, 16:59
Niektórych może oburzyć to, jak on może sobie tak pozwalać na nieswoim terenie ;) Sami oceńcie (zaznaczam, że nie ma bójki, ani innej akcji ponad słowną). Po prostu ładnie im tłumaczy, że uważa, że powinni wypie**alać ;) Później Anglicy jemu tłumaczą to samo itp...

Wrzucam jako ciekawostkę.

Angielski wymagany.


brudny

2012-11-16, 17:04
biały murzyn. Fuck fucking fuck anglisch wymagany

0statniSprawiedliwy

2012-11-16, 17:11
I ch*j, dobrze mówi i się nie boi, niech kebaby wiedzą, że nikt ich nie chce w Europie. Tylko się rozmnażać potrafią i ciągnąć socjale.

danieltrcd

2012-11-16, 17:18
Ten ciapaty siedzi jak by sie zesrał w gacie.

Grillowany

2012-11-16, 17:19
k***a, ma racje i ch*j. Ciapaki wożą się po Anglii jak j***ni królowie, już mnie to zaczyna wk***iać. Nie wspominając o tym jak się naśmiewają z ludzi, którzy dopiero przyjechali do Anglii (czego ja doświadczyłem 5 lat temu), j***ć lamusów.

wysokogatunkowy

2012-11-16, 18:14
Może i ma rację, ale sam jest jak ten ciapaty który sp***olił z kraju za kasą.

TO...........AJ

2012-11-16, 18:37
gatun0 napisał/a:

Może i ma rację, ale sam jest jak ten ciapaty który sp***olił z kraju za kasą.


Tylko, że cały ten brudny szczep robi państwo w państwie. Dążą do tego, żeby wprowadzić swoją religie, swoje zasady kulturowe. A jak obrazisz takiego smolusa lub co gorsza jego religie, to jesteś nietolerancyjnym ch*jem i rasistą. Albo niech się przystosują do zasad jakie panują w danym kraju, albo niech wypie**alają do tych swoich ziemianek. Wystarczy zobaczyć co się dzieje w Francji, pełno tego ścierwa panoszy się po ulicach. Urządzają manifestacje, które mają na celu uświadomić innym ludziom jacy to oni są poszkodowani i biedni. ch*j im w rzyć.

fryca88

2012-11-16, 18:37
Za niedługo będzie źle odezwać nawet w Polsce, że jest się Polakiem. Zaraz ktoś rozedrze mordę, że to faszystowskie.

pekka satan

2012-11-16, 19:01
Na pewno na plus dla tego gościa to, że nie wykrzykuje, jest totalnie opanowany, wyraża po prostu swój pogląd, no i zna angielski... ;) No i przyznam, że ma poczucie humoru...

Polak: Did (on chyba mówi do) your grandfather fight for this fuckin' continent? No!
Polak: He was doing the fucking rice in the fuckin' Bangladesh, whatever... Where are you from?
Ciapaty: Ok so.. so
Polak: Go fuckin' back to your continent...

I tak kilka razy używa tej riposty z wypie**alaniem do siebie :D

Elanez

2012-11-16, 19:10
W Polce najpierw leją po mordzie a później argumentują.

sadyk

2012-11-16, 19:20
Czyli z tego co zrozumiałem tłumaczył mu żeby stąd wyjechał bo jego dziadek nie walczył na II wojnie światowej?

Nagab990

2012-11-16, 19:20
Heh dobrze że u nas będzie się im trudniej osiedlić. Na szczęście nie jesteśmy aż tak tolerancyjni jak francja czy uk

icek Berg

2012-11-16, 19:27
i ch*j, że było. Piwo dla człowieka gadającego rękami

zielony_kapturek

2012-11-16, 19:30
No i piwo dla tego typa jak nie krata!

I tak trafił na "cywilizowanych" brudasów, bo takie zaczepki z nimi częściej trzeba rozwiązywać siła niż argumentami.... Był już tutaj chyba filmik z Australii gdzie ten torf stanowi 2% populacji, dokładnie urządzają manifestacje, domagają się praw ale k***a za co że się imigrowali? Robią co chcą, a ty jeśli wyrazisz swoją opinie to jestes rasistą i nie wiadomo co. Wolę być antysemitą,rasitą i nie wiem czym ale nie pozwolę żeby to gówno rosło u nas. Wez powiedz cyganom żeby rozmawiali po polsku, jak są w Polsce... Adrenalinka gwarantowana :hitler: Dobrze że mamy "etykietę" jaką mamy przynajmniej się nas boją i do nas nie przyjadą.