18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak tłumaczy ciapatym, gdzie ich miejsce

pekka satan • 2012-11-16, 16:59
Niektórych może oburzyć to, jak on może sobie tak pozwalać na nieswoim terenie ;) Sami oceńcie (zaznaczam, że nie ma bójki, ani innej akcji ponad słowną). Po prostu ładnie im tłumaczy, że uważa, że powinni wypie**alać ;) Później Anglicy jemu tłumaczą to samo itp...

Wrzucam jako ciekawostkę.

Angielski wymagany.


JedzMojLagier

2012-11-16, 21:14
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Skąd wiesz czy podpity debilu.

nie wiem jak ty ale posiadam takie cos jak mozg i oczy wiec potrafie takie rzeczy dostrzec, jak chcesz to przesle ci ten filmik w brailu moze bardziej go zrozumiesz
kocurid napisał/a:

Widzę nie jestem sam z niewyparzoną mordka, +++ same dla typa, k***a jeżeli ktoś trochę ogrjetuje się o j***nej historii Angli czy o wojnie to wie kto uratował tym ch*joom dupe, wiec jakieś ale mamy do powiedzenia. pie**olic tych j***nych cwe*i wyznawców j***nego allaha ! I wszystkich tych którzy się ze mną nie zgadzają. Piona !



i jp na 100% jebac frajerow, anglicy maja taki sam stosunek do polakow jak ten do ciapatych, wiec przestan juz sie zaglebiac w 'j***na historie' i zobacz jak wygladaja stosunki naszej londynskiej intelygencyji z angolami dziekuje dobranoc, jebac policje !

di...........os

2012-11-16, 21:25
Zresztą... Skąd przekonanie, do ch*ja wafla, że macie do czegokolwiek większe prawa, niż nawet k***a spod dworca?! Skąd przeświadczenie, że życie takie, jakie prowadzicie wy, jest DOBRE, czy lepsze od jakiegokolwiek bądź innego życia?! Pieprzeni narcyzi z niedokochanego kraju, co niczym kopciuszek według was jest niedoceniany. Lecz póki Polska jest na dorobku, póty oswajać musicie się z myślą, że z zachodu POGARDLIWE spojrzenia będą nam przysyłać. Nie jest herosem, nasza mała, biedna, lecz dzielna Polska, na arenie międzynarodowej.


Obejrzyjcie dokładniej swą polską mordę i wyzbądźcie się wreszcie pychy nieuzasadnionej - porównać ją można z debilem aspirującym do miana intelektualisty.

riczardson

2012-11-16, 21:29
Historia z Austrii.
Pracowałem w małej firmie budowlanej. Było tam nas 5 polaków i 2 muslimów. My robiliśmy na 1/2etatu bo nas szef tym walił w dupsko a do tego każdy walił w pory bo bał się, że straci robote (zresztą tam jakiemuś chłopaczkowi i tak raz odmówił "bo tak"). Muslimy sk***ysyny ciapali się do szefa, że go k***a podadzą do baupolizei o robotę na czarno. W gruncie rzeczy chodziło o to, że ciapatki przepracowali chyba pół roku, albo trochę więcej i już im się tam coś należało (nasz zasiłek dla bezrobotnych) i poszli w p*zdu.

Br...........ki

2012-11-16, 21:37
JedzMojLagier napisał/a:

nie wiem jak ty ale posiadam takie cos jak mozg i oczy wiec potrafie takie rzeczy dostrzec, jak chcesz to przesle ci ten filmik w brailu moze bardziej go zrozumiesz


Ok wyślij mi.

Elkameleon

2012-11-16, 21:39
Cytat:

I ch*j, dobrze mówi i się nie boi, niech kebaby wiedzą, że nikt ich nie chce w Europie. Tylko się rozmnażać potrafią i ciągnąć socjale.



Idąc tym tokiem myślenia trzeba by wyeliminować znaczną część polskiego społeczeństwa, ale zapewne nie zrozumiałem sarkazmu

Numernabis

2012-11-16, 21:51
niech wypie**alaja. W przeciwienstwie do nas, oni robia co moga zeby na cudzej ziemi zbudowac swoj mini kraj, chca dyktowac nam swoje warunki. Chodza srodkiem drogi, traktuja to wszystko jakby nalezalo do nich, woza sie jak jacyś wojownicy, a tak na prawde to zwykle ciotowate popie**olki. Zakorzeniony chwast.

solteck

2012-11-16, 21:53
dziadek walczył z nazistami, a syn pie**oli jak nazista

JedzMojLagier

2012-11-16, 22:00
Bronisław_Komorowski napisał/a:


Ok wyślij mi.







Br...........ki

2012-11-16, 22:06
JedzMojLagier napisał/a:






Obrazek


Ok. Rzeczywiście teraz widzę.

Plecionkarz

2012-11-16, 22:13
Imigrant mówi imigrantom żeby wypie**alali z kraju do którego wyemigrował. To ma sens.

di...........os

2012-11-16, 22:14
Airflo napisał/a:

niech wypie**alaja. W przeciwienstwie do nas, oni robia co moga zeby na cudzej ziemi zbudowac swoj mini kraj, chca dyktowac nam swoje warunki. Chodza srodkiem drogi, traktuja to wszystko jakby nalezalo do nich, woza sie jak jacyś wojownicy, a tak na prawde to zwykle ciotowate popie**olki. Zakorzeniony chwast.



To ty k***a nigdy nie słyszałeś o polonii?! O Chicago, Irlandii, polskich wioskach pod Vancouver i o brytyjskich, polskich sklepach?! Na cudzej ziemi budują swój kraj, chcą dyktować warunki tambylcom. Chodzą środkiem drogi, traktują to wszystko jakby należało do nich (dziwaczna fraza), wożą się jak jacyś wojownicy, a tak naprawdę to zwykłe ciotowate popierdółki. Zakorzeniony chwast!

JedzMojLagier

2012-11-16, 22:22
Bronisław_Komorowski napisał/a:


Ok. Rzeczywiście teraz widzę.

popros jednego z twoich ojcow zeby ci wydrukowal i dziurki porobil ;)

pietryna

2012-11-16, 22:27
Tak jak nigdy nie będę tolerował tego co się dzieje np. we Francji to ten gość po prostu pie**oli bez sensu. Ot musi sobie nawrzucać na araba i tyle.

Br...........ki

2012-11-16, 22:30
JedzMojLagier napisał/a:

jednego z twoich ojcow


Bo ty myślisz że jak ty tak masz to każdy ma tak samo :-o

JedzMojLagier

2012-11-16, 22:38
Bronisław_Komorowski napisał/a:


Bo ty myślisz że jak ty tak masz to każdy ma tak samo :-o


nie, poprostu nie wierze ze normalna polska rodzina wychowalaby takiego idiote jak ty :) wiec przypuszczal ze albo masz 2 ojcow albo 2 mamy, dobra koncz wasc wstydu oszczedz :krejzi: