18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak brutalnie skatowany przez duńską policję!

duchu14 • 2017-09-03, 17:17
Nie wiem OCB ale może ktoś ,coś ?

Niezwyciężony napisał/a:



Niezwyciężony napisał/a:





Jędrula napisał/a:



Wiewór

2017-09-04, 11:07
@up na nas srają przez takich ćwoków jak ty co myślą, że szacunek się wymusza siłą albo ustawowo.
W tym, że wj***li tylko Polakowi widzisz spisek ale spisku żadnego nie ma. Dlaczego ZNOWU wpie**ol dostał tylko Polak? Bo Niemiec, francuz hiszpan albo jakiś ciemny jakby im policjant powiedział, że nie ma przejścia i proszę się cofnąć to oni by zrozumieli. Dla nich zakaz to zakaz. Kumają.
Polaczek oczywiście zaczął burczeć pod nosem, przepychać się i napinać.
Przyjechał z dzikiego kraju pasterskiego i myślał, że sobie podyskutuje z policjantem jak u siebie i że w Danii też będzie mógł nasrać na prawo jak u siebie.
No to się k***a zdziwił. Pan władza nie podjął z nim dyskusji na temat interpretacji przepisów tylko mu złamał tonfę na pustym łbie.
Na zachodzie nikt nie kuma tych dzikich zwyczajów z barbarzyńskiej Polski. Dymił to mu wj***li. Mieli wyj***ne po całości, że jest "dumnym szanowanym Polakiem".
Wszędzie k***a widzicie spiski przeciwko Polsce i Polakom a przyczyn takiego stanu rzeczy nie jesteście w stanie dostrzec.
Zachowujcie się bydalki na zachodzie to nie będziecie mieli problemów!
Jak byłem we Francji na wakacjach to jak myślicie kto się z kim napie**alał i kogo musiała pałować policja? Oczywiście Polacy napie**alali się z murzynami tak, że w powietrzu latały noże i kamienie a matki z dziećmi uciekały z krzykiem. Spotkały się dwa dziki ludy.
Policja wszystkim wj***ła i wszystkich zawinęli do suk i wywieźli do lochów.
Jak to się stało, że ja Polak nie zostałem zawinięty? Rozwiążesz tę zagadkę?

Podpowiem Ci. Siedziałem sobie na balkonie delektując się wódą na myszach z colą i patrzyłem jak banda kretynów tarza się w rynsztoku z małpoludami.

Murgen

2017-09-04, 11:57
Standardowo skoro "kibol" to mu się należało... Czy złamał prawo, czy nie walenie pałą po głowie skutego i obezwładnionego człowieka to przestępstwo.
Gdyby u nas policjant zrobił to obcokrajowcowi niezależnie od tego co ten zrobił wcześniej, to te same głąby co się tu wypowiadają krzyczałyby, że należy go zwolnić i postawić w stan oskarżenia.

Szanowne nowoczesne dzieciaki powinny się zdecydować, jakie zachowania policji są akceptowalne. Katowanie skutego i leżącego człowieka do nich moim zdaniem nie należy. Policja jest od ochrony ludzi i utrzymywania prawa, nie od bycia sędzią i katem.

realign

2017-09-04, 12:11
Gość wyhląda jak typowy poszukiwacz ch*ja do dupy więc pewnie zapracował na oklep.

maro77oi

2017-09-04, 12:46
Już wyjaśniam dla niewtajemniczonych.
Do sytuacji doszło ponieważ kibice nie zostali wpuszczeni na stadion. Bilety były zakupione legalnie z oficjalnej strony ale na sektor D3 który miał w założeniu być sektorem mieszanym.
Kilka dni przed meczem osoby które zakupiły bilet a ich adres email był polski, dostały wiadomość że mogą nie wejść na stadion ale jest opcja by dostali zwrot biletu.
Jak widać na filmikach ludzie i tak przyjechali mając nadzieję że zostaną wpuszczeni.
Niestety tak się nie stało, duńczyków wpuszczali na ten sektor i paru polaków i to wszystko, później kazali czekać. Polscy kibice widząc jaka jest sytuacja próbowali siłą się wedrzeć na stadion, ale szybka interwencja tamtejszej policji szybko powstrzymała agresorów.
Do końca meczu polscy kibice zaczepiali policjantów i wyzywali.
Byłem tam i widziałem na własne oczy dlatego nie oceniam ani jednych ani drugich.

P.S. Gdy Dania grała z Albanią doszło do takiej samej sytuacji i kibiców albańskich także nie wpuszczono na mieszany sektor.

The_Generat

2017-09-04, 12:48
powiem tak, to pewno był fantastico i na wezwanie policjanta, żeby się wycofać pojechał swoją "polszczyzna" jakiś wykład i to wszystko, jak czytam jego posty to od razu bym napie**alał więc co się tu dziwić policjantowi na służbie, który ma jeszcze możliwości i szczęście, że może

BrianGriffin

2017-09-04, 12:50
pyotreck napisał/a:

Ty ćwoku pewnie wiesz co on robił wczesniej



Jeżeli to ci pomoże, to dostał za wyraz twarzy i sportowe obuwie.

tranzystor

2017-09-07, 22:32
Biedny Sebix. Wydawało mu się, że jak w Polsce - może podskakiwać do policji i nikt go nie ruszy, bo jest wyklęty.

manson__

2017-09-07, 22:33
Czyli jednak fikał.. podludzie, k***a ich w rzyć wychędorzona mać. Komentarz testovirona byłby tu adekwatnym. :kawa:

TB303

2017-09-07, 22:38
Od samego początku podejrzewałem, że polaczek-patol się rzucał na policję. No, i się nie pomyliłem.

TFU.Bolek

2017-09-07, 23:03
Przecież to był nieswoisty atak padaczkowy w ciemnej pomroczności jasnej indukowany zespołem Aspergera.

Wiewór

2017-09-08, 08:19
Sprawa wyjaśniona. Biedny polaczek pobity za niewinność to neonazista multirecydywista. Dostał wpie**ol od policji bo kopnął jednego z nich. Taki on niewinny.
PIS nas znowu skompromitował bo wysłali notę dyplomatyczną z protestem, że "polaka bijo za niewinność bo polak" zanim zbadali o co chodzi. Teraz się okazuje, że MSW broni zawodowego bandytę.

PS. Wyjaśnijcie mi o co chodzi. Hitler chciał zniewolić Polaków i zrobić z nich sługusów dla swojego narodu a polscy neonaziole oddają część Hitlerowi i jego ideom?
Czy może być k***a głupszy naród?

tranzystor

2017-09-08, 19:15
Abraxus napisał/a:

PIS nas znowu skompromitował bo wysłali notę dyplomatyczną z protestem, że "polaka bijo za niewinność bo polak" zanim zbadali o co chodzi. Teraz się okazuje, że MSW broni zawodowego bandytę.




PiS nas cały czas kompromituje poza granicami, a w kraju normalne, że bronią swojego elektoratu (bandytów). Nawet PZPR nie działał tak bezczelnie.