18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak brutalnie skatowany przez duńską policję!

duchu14 • 2017-09-03, 17:17
Nie wiem OCB ale może ktoś ,coś ?

Niezwyciężony napisał/a:



Niezwyciężony napisał/a:





Jędrula napisał/a:



Dzisiaj

2017-09-03, 17:56
"dobrzem, ze mam to nagrane..." masz to nasrane a nie nagrane. Szkoda, ze nie filmowales od poczatku. Polak jadł sobie lody, przyszla policja i go zbila... :homer: niewazne czy polak czy niemiec czy nawet ktos z sosnowca... Jesli robil rozpie**ol to pałować i nie pytac. Jeśli przechodził, spiewając najwieksze hity Majki Jeżowskiej i dostał bez powodu - to ch*j w dope policjantowi - niech straci prace.

Al...........go

2017-09-03, 18:09
I dobrze, lać kibolski motchłoch i nie patrzeć na to co się z nim stanie.

Noside

2017-09-03, 18:14
Dobra tam, nie mamy akcji od samego początku, więc niech sobie niewiniątko leży skute pod policjantem, okej.
Tylko po ch*j napie**alać unieszkodliwionego człowieka w głowę, jeśli nie jest się sadystycznym, bezmózgim bydlakiem?
Chyba, że się jest..
Tylko Polaków traktują w ten sposób? Bo niemożliwym jest, żeby imigranckie bydło z afryki z zaproszeniami od makreli zostało tak potraktowane...

Maxi96

2017-09-03, 18:26
Noniesondze napisał/a:

Dobra tam, nie mamy akcji od samego początku, więc niech sobie niewiniątko leży skute pod policjantem, okej.
Tylko po ch*j napie**alać unieszkodliwionego człowieka w głowę, jeśli nie jest się sadystycznym, bezmózgim bydlakiem?
Chyba, że się jest..
Tylko Polaków traktują w ten sposób? Bo niemożliwym jest, żeby imigranckie bydło z afryki z zaproszeniami od makreli zostało tak potraktowane...



Postawiłbym 100zł że tylko polaków.

Ni...........ny

2017-09-03, 18:26

BrianGriffin

2017-09-03, 18:34
"Przecież oni go zabiją"

No i bardzo dobrze. Jednego kibolskiego robaka mniej.

Ja...........ka

2017-09-03, 18:34
Niezwyciężony

Może napisz, co ten film wnosi. Ja nie wiem jak było, ale Twój film tak jakoś wrzucony bez jakiegoś przekazu.

CoJaTamKurwaWiem

2017-09-03, 18:34
Na powyzszym filmiku nie bardzo widze, ze byl agresywny. Widze za to psa z psem, ktory go zaczepia i prowokuje, a pozniej banda psow rzuca sie na niego.

Ja...........ka

2017-09-03, 18:49
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Na powyzszym filmiku nie bardzo widze, ze byl agresywny. Widze za to psa z psem, ktory go zaczepia i prowokuje, a pozniej banda psow rzuca sie na niego.



Właśnie dlatego pytałam, co ten film wnosi do tematu. Nic tam nie widać.

Ni...........ny

2017-09-03, 18:53
Jagienka napisał/a:

Niezwyciężony

Może napisz, co ten film wnosi. Ja nie wiem jak było, ale Twój film tak jakoś wrzucony bez jakiegoś przekazu.


Proszę bardzo
Wersja pierwsza
Niezwyciężony napisał/a:

Na powyższym filmiku widzę, kibica z kobietą, która ciągnie go za rękę i próbuje uspokoić, kibic jednak odczuwa silną potrzebę zasapania do policjanta, najwyraźniej zapomniał że nie jest w Polsce i za takie sapanie obskoczy wpie**ol



Wersja druga
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Na powyższym filmiku nie bardzo widzę, że był agresywny. Widzę za to psa z psem, który go zaczepia i prowokuje, a później banda psów rzuca się na niego.



Wybierz sobie wersję która bardziej ci odpowiada lub wyciągnij własne wnioski, bo po to właśnie wrzuciłem film bez komentarza ;-)

Ja...........ka

2017-09-03, 19:28
Niezwyciężony

Żaden z tych filmów nie mówi nam, co się stało. Ze swojej wrzutki jakie wnioski wyciągnąłeś? Bo bez powodu tego nie wrzucałeś?

b0r000

2017-09-03, 19:50
Łał... Białego to potrafią napie**olić w "postępowej europie" ale podejrzanych etnicznie to się boją BRAWO!

SirMajkel

2017-09-03, 20:04
kibol to nie Polak, kibol to przestępca a przestępców należy pałować. Piwko dla duńskiej policji.

Ni...........ny

2017-09-03, 20:19
Jagienka napisał/a:

Niezwyciężony
Żaden z tych filmów nie mówi nam, co się stało. Ze swojej wrzutki jakie wnioski wyciągnąłeś? Bo bez powodu tego nie wrzucałeś?


Słuchaj sierotko, jesteś tu od 23 Sierpnia 2017 i najwyraźniej nie ogarniasz jeszcze sadola.
Wrzuciłem to wideo bez powodu, bo taka jest tradycja.
Jeżeli dysponujesz nagraniem z innej kamery to wrzucasz je w komentarzu jako uzupełnienie istniejącego tematu, tak jak ja to zrobiłem.
Gdybym wrzucił ten film jako nowy temat zamiast dodać do istniejącego to moderator zrobił by to za mnie.
Wiec nie doszukuj się tu jakichś niecnych intencji k***a jego mać :ok: