18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak brutalnie skatowany przez duńską policję!

duchu14 • 2017-09-03, 17:17
Nie wiem OCB ale może ktoś ,coś ?

Niezwyciężony napisał/a:



Niezwyciężony napisał/a:





Jędrula napisał/a:



Wiewór

2017-09-03, 20:56
o nie! patrzcie! Policja bije Polaka za nic! Stał sobie nieborak, nikomu nie zawadzał, usłyszeli polski to podeszli i mu wj***li za żywota!

PieronJasnySzlag

2017-09-03, 21:38
Dzisiaj napisał/a:

Polak jadł sobie lody, przyszla policja i go zbila... :homer: niewazne czy polak czy niemiec czy nawet ktos z sosnowca... .


Nie, pajacu jeden. Polak szedł sobie spokojnie ze swoją dziewczyną i skończył jak skończył, co masz pokazane na innym filmiku.


Generalnie służby prewencyjne w europie zachodniej bardzo się cieszą kiedy w piłce kopanej ich drużyny trafiają na drużyny z Polski.
A dlaczego? Bo będzie ciekawie, bo Polacy jako nieliczni się stawiają, bo nas można bezkarnie lać, pałować, gnoić a za pobitymi nie wstawi się żaden konsul, polityk (za tuska i komorowskiego to policjanci jeszcze byli przepraszani za najazd kibolskiego bydła).
Więc reasumując - duńska menda z prewencji nie może pobić ciapatego bo rasizm, nie może pobić lewaka bo prawa człowieka... za to trafia sie święto narodowe w postaci najazdu osławionych polskich kiboli, ich można lać ile wlezie bo za nimi nikt sie nie wstawi, nawet ich politycy, a policjant też sobie lubi porządnie przypie**olić komuś w ryj i to bezkarnie.

Ni...........ny

2017-09-03, 21:52

Al...........go

2017-09-03, 22:10
Niezwyciężony napisał/a:

Obrazek



Skoro go skuli to niestety żyje.

dewoj

2017-09-03, 23:43
byłeś tam?
Ja wyłapalem za nic, więc napisaczu sprzed kompa pojedz na wyjazd i zobacz jak to wygląda.

mateuszsadoltzr

2017-09-04, 00:50
Pewnie znowu kolejny niewinny i uciesniony Sebix dostał za darmo

mateusos

2017-09-04, 03:54
150 tysiecy policji na Polakow stan gotowosci. Uchodzcy atakuja cisza. Nie ma policji. O co chodzi?

ho...........zo

2017-09-04, 06:26
I bardzo dobrze. Gdybym był policjantem i mógłbym tak pałować kiboli, to brałbym nawet nadgodziny.

manson__

2017-09-04, 06:37
piotr__21 napisał/a:

https://www.youtube.com/watch?v=FsGE1IMXLsk


Kurde.. racja.. nie fikał.. :-? Całe szczęście, że nie zabrakło naszych patriotów, nagrywających dzielnie, bo ch*ja byłoby o tym wiadomo.

wigan77

2017-09-04, 07:50
napinka na kibolskie bydlo tylko ch*j, ze na repre same pikniki chodza i jezdza od x lat ;)

Wiewór

2017-09-04, 08:49
Ciekawe czy jak leżał spętany i go napie**alali pałką po głowie to krzyczeli "stop resisting" :D
Po zdjęciu widać, że kibol. Tłusta wydziarana łapa, zj***ny tatuaż na nodze, kwadratowa czaszka.
Zapomniał sebastianek, że jest nie jest w Polsce i policja ma wyj***ne, że jest "polskim patryjotą" z PIS. Niby "tylko szedł" ale widać, że policjant każe mu się cofnąć a on zaczyna kręcić dym. Chciał przykozaczyć przed Karyną, żeby zrobić pińcet plus. Zaczął zgrywać chojraka i mu fest wj***li.
I to jest prawidłowe postepowanie z kibolami.
CHWD kibolom

Sonal

2017-09-04, 08:49
Z niego był piknik jak ch*j.
Z filmiku wrzuconego przez Niezwycięzony wyraźnie widać, że kibol szukał zaczepki.
Co za debil idzie z dziewczyną wprost w kordon policji.
Wyraźnie widać, że policjant mówi, że nie ma przejścia to ten ciśnie się dalej.
Ja uważam, że szukał zaczepki - to i dostał to o co się prosił.

aeroero

2017-09-04, 09:02
Jesli to kibol to powinien zdechnac i ch*j w dupe policji ze przezyl. Jesli zwykly obywatel to ch*j w dupe policji ze niewinnego pobila.

PanDymsza

2017-09-04, 10:44
Nieważne dymił, czy nie dymił, nie zastosował się do poleceń, to poleciał na glebę.
Nie uzasadnia to jednak w żaden sposób napie**alania tonfą w czajnik zatrzymanego jak ten leży na glebie.

pyotreck

2017-09-04, 10:52
Dzisiaj napisał/a:

"dobrzem, ze mam to nagrane..." masz to nasrane a nie nagrane. Szkoda, ze nie filmowales od poczatku. Polak jadł sobie lody, przyszla policja i go zbila... :homer: niewazne czy polak czy niemiec czy nawet ktos z sosnowca... Jesli robil rozpie**ol to pałować i nie pytac. Jeśli przechodził, spiewając najwieksze hity Majki Jeżowskiej i dostał bez powodu - to ch*j w dope policjantowi - niech straci prace.




Ty ćwoku pewnie wiesz co on robił wczesniej? Gdyby na miejscu polaka był niemiec, francuz hiszpan albo jakiś ciemny to policjant grzecznie by sie zapytał czy w czymś pomóc. Ale przez takich ćwokow jak ty co sraja we wlasne gniazdo tak nas właśnie traktują na swiecie.