18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeadong

2021-02-16, 13:11
JaTylkonaChwile napisał/a:

hahah jaki lol szczep sie marcinku, szczerze Ci tego zycze mam nadzieje, ze zaszczepisz sie jak najszybciej a pomimo przeciwskazan do szczepienia dzieci - zdecydujesz sie i jakos zalatwisz szczepienie dla swoich bombelkuf
Jak dlugo beda zyli "antyszczepionkowcy" ? Na tyle dlugo by zobaczyc wszystkie powiklania poszczepienne u Ciebie i twoich bombelkuf hhehe




JaTylkonaChwile napisał/a:

podajesz wspaniale wiarygodne zrodla - niczym wyniki sondazy zleconych przez TVP - niespodzianka w sondazach PiS oraz Duda prowadza :homer:



Ale ty kruwa jesteś dzbanem ja pie**ole, jakie przeciwwskazania? Jesteś wakcynologiem? Jak nie to podaj swoje źródła pecie j***ny bo na twojej pokrętnej logice z podstawówki nie będę polegał. I nie wpie**alaj mi do tego polityki bo to inna sprawa. Wirus jest i groźniejsze są powikłania pochorobowe niż szczepionki na bazie mRNA. Badania nad tego typu szczepionką są prowadzone od 20 lat. Nie chcesz to się nie szczep tylko nie rozpowszechniaj swoich teorii zbudowanych na niedojobanym mózgu wypchanym tylko wybujałym ego.

Oprócz wirusa panuje jeszcze epidemia głupoty. Spójrz jeden z drugim baranie, że twoja wiedza życiowa po prostu nie jest wystarczająca żeby zajmować jakieś stanowisko w takich sprawach.

M00nSpeLL

2021-02-16, 15:51
Znawca_Cipek napisał/a:

k***a!Mam wyj***ne na ta plandemie,maseczki,szczepioneczki i inne debilizmy. Wiekszosc kazdego spoleczenstwa jest glupia. Dlatego tak latwo wami sterowac. I jeszcze wierzycie, ze te szczepionki sa za darmo Motloch...Gardze.
Niebawem nowy podatek.Znaczy,tfu, skladka . Od niezaszczepionych tylko. Ale oczywiscie szczepienia dobrowolne...



ale foliarz. zrób fikołka.

Karboksylator

2021-02-16, 16:41
Namex napisał/a:

Zamknij morde j***ny platny trolu izraelski.
Sam mialem korone i ch*ja mi to zrobilo 2 dni bez smaku i wechu i to wszytko.
Piolun, ogorki kiszone, kapusta, hydrochlorek, cynk, oliwa + wit D3.
Jak ktos ma to Iwermecytyna, Chinina, Amantadyna i korony nima.



ta, miałeś koronę, chyba taką z burger kinga

micemincer

2021-02-16, 21:32
Znawca_Cipek napisał/a:

k***a!Mam wyj***ne na ta plandemie,maseczki,szczepioneczki i inne debilizmy. Wiekszosc kazdego spoleczenstwa jest glupia. Dlatego tak latwo wami sterowac. I jeszcze wierzycie, ze te szczepionki sa za darmo Motloch...Gardze.
Niebawem nowy podatek.Znaczy,tfu, skladka . Od niezaszczepionych tylko. Ale oczywiscie szczepienia dobrowolne...



Głupie społeczeństwo bo nie chodzi do szkoły tak jak ty