18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

svenio

2021-02-15, 08:48
No i cała plandemia h.j strzelił i za co teraz fakturki na narodowym wystawiamy

mlekozklasa

2021-02-15, 09:13
Karboksylator napisał/a:

sam przechodziłem coronovirusa, nie ciężko,ale też nie łagodnie, tak samo moja rodzina. w ciągu miesiąca 2 osoby starsze, w przedziale 70-96 lat i jedna 54 lata zmarły u mnie w rodzinie z powodu na wycieńczenie i powikłania po coronavirusie.
dodatkowo mniej więcej w ciągu 3 tygodni zmarło moich dwóch sąsiadów.
zaczniesz nosić maseczkę jak wywiozą ci na cmentarz matkę, babcię albo żonę. tutaj dalej będziesz macho i będziesz pisał takie głupoty, a w domu będizesz szczał pod siebie i przez pół roku będziesz na zwolnieniu od psychiatry



Słuchaj koleś. Weź młotek i się nim pie**olnij ze 100x w głowę. Tak się składa, że mam kilka osób, które odeszły z "powodu covid" w 2020 roku. Prawda jest taka, że nie zmarli na covid, tylko na powikłania - czyli na nie udzieloną fachowo pomoc medyczną - bo wszystkie możliwe odłamy służby zdrowia są zamknięte. Lekarze mają w dupie badanie, udają że się znają oglądając pacjenta przez skypa. Mam w swoim środowisku człowieka, który z zwałem serca na kwarantannie (czyli covid) czekał na karetkę blisko 12 godzin. Człowiek umierał na oczach swojego ojca, który nie potrafił mu w żaden sposób pomóc, bo ci o których mówisz byli tak zesrani, że nie chcieli przyjechać. Po 12 godzinach znaleziono karetkę z doktorem, który przyjechał już tylko wypisać zgon. Nagle dzisiaj przestały istnieć inne choroby. Nie ma grypy. Dlaczego? Ruszę tą łepetyną i pomyśl.

Pomyśl dlaczego w pół roku wynaleziono cudowną szczepionkę, a nie wynaleziono do dzisiaj leku. Pomyśl dlaczego? Jak nie wymyślisz, to sorry. Ja Ci nie powiem. Włącz TVP, może będzie audycja z Kurskim, gdzie ci to kiedyś wyjaśni. A jak się boisz to załóż kaganiec i siedź k***a na dupie, nie narażając innych według swojej logiki. Tylko nie płacz, że kasy nie masz... choć pewnie masz bo ci konus sypie co miesiąc 500+

gieie

2021-02-15, 11:09
mlekozklasa napisał/a:

Słuchaj koleś. Weź młotek i się nim pie**olnij ze 100x w głowę. .......ylko nie płacz, że kasy nie masz... choć pewnie masz bo ci konus sypie co miesiąc 500+



Jak widać na filmie kasy z 500+ jest w uj.
Widzę tam dużo beneficjentów którzy właśnie maja kasę od "konusa" i urwali się z łańcucha.
Za swoje takich cyrków się nie robi, bo wiadomo ile złotówka kosztuje.
I dobrze, tak powinno być, wszystko otwarte, natura sama sobie poradzi w selekcji naturalnej, po co komuś utrudniać ewentualna chęć przejścia na łono Abrahama.
Byle tylko w Warszawie nie potwierdzili ognisk nowej pandemii bo reszta znowu za debili będzie zamknięta.

Rząd powinien tylko tłumaczyć czym może się skończyć "galeriowanie" i chlanie w knajpach , reszta to wybór ewentualnych ofiar.
Po prostu, chcesz zdychać, wolna wola, ale lekarza nie wzywać tylko księżula do ostatniego namaszczenia i czekać co los przyniesie.
Dla przypomnienia, obostrzenia i zamkniecia są na całym świecie, Polska nie jest wyjątkiem.

mencjusz_

2021-02-15, 11:11
mlekozklasa napisał/a:

Słuchaj koleś. Weź młotek i się nim pie**olnij ze 100x w głowę. Tak się składa, że mam kilka osób, które odeszły z "powodu covid" w 2020 roku. Prawda jest taka, że nie zmarli na covid, tylko na powikłania - czyli na nie udzieloną fachowo pomoc medyczną - bo wszystkie możliwe odłamy służby zdrowia są zamknięte. Lekarze mają w dupie badanie, udają że się znają oglądając pacjenta przez skypa. Mam w swoim środowisku człowieka, który z zwałem serca na kwarantannie (czyli covid) czekał na karetkę blisko 12 godzin. Człowiek umierał na oczach swojego ojca, który nie potrafił mu w żaden sposób pomóc, bo ci o których mówisz byli tak zesrani, że nie chcieli przyjechać. Po 12 godzinach znaleziono karetkę z doktorem, który przyjechał już tylko wypisać zgon. Nagle dzisiaj przestały istnieć inne choroby. Nie ma grypy. Dlaczego? Ruszę tą łepetyną i pomyśl.
Pomyśl dlaczego w pół roku wynaleziono cudowną szczepionkę, a nie wynaleziono do dzisiaj leku. Pomyśl dlaczego? Jak nie wymyślisz, to sorry. Ja Ci nie powiem. Włącz TVP, może będzie audycja z Kurskim, gdzie ci to kiedyś wyjaśni. A jak się boisz to załóż kaganiec i siedź k***a na dupie, nie narażając innych według swojej logiki. Tylko nie płacz, że kasy nie masz... choć pewnie masz bo ci konus sypie co miesiąc 500+



Jesteś idiotą bez jakiejkolwiek wiedzy naukowej. Opierasz się tylko na dowodach anegdotycznych i swojej pokrętnej logice a w zasadzie czymś co ma ją imitować.
W takim wieku już chyba powinieneś wiedzieć, że jeśli chcesz włączyć się do dyskusji w temacie naukowym i przy tym nie wyjść na durnia to warto byłoby wiedzę w danym temacie zgłębić.
Antynaukowość na tym portalu jest k***a przerażająca. Z pisem i tvp jest mi totalnie nie po drodze i najchętniej za ich niekompetencję wsadziłbym ich do więzienia ale razem z takimi szumowinami jak ty j***ny antynaukowy baranie.

raq

2021-02-15, 11:14
Pomyśl dlaczego w pół roku wynaleziono cudowną szczepionkę, a nie wynaleziono do dzisiaj leku. Pomyśl dlaczego? Jak nie wymyślisz, to sorry. Ja Ci nie powiem. Włącz TVP, może będzie audycja z Kurskim, gdzie ci to kiedyś wyjaśni. A jak się boisz to załóż kaganiec i siedź k***a na dupie, nie narażając innych według swojej logiki. Tylko nie płacz, że kasy nie masz... choć pewnie masz bo ci konus sypie co miesiąc 500+[/quote]

To głupota nabyta czy wrodzona? Będzie szok panie znachor, na grype czy zapalenie opon mózgowych też leku nie ma ale są szczepionki. Wiesz dlaczego służba zdrowia boi sie coronavirusa, bo widzą to czego ty nigdy nie zobaczysz. Jak jestes taki oświecony twardziel to napisz ile razy na wilontariavie w szpitalu byłeś alebo choć sąsiadce zakupy zrobiłeś. Tylkk w Polsce chyba mamy tylu specjalistów bez szkoły od wszyatkiego. Reszta świata potrafi sie dostosować, a tu wieczny rebelia i pod prad.

Bourbonable

2021-02-15, 11:48
Karboksylator napisał/a:

sam przechodziłem coronovirusa, nie ciężko,ale też nie łagodnie, tak samo moja rodzina. w ciągu miesiąca 2 osoby starsze, w przedziale 70-96 lat i jedna 54 lata zmarły u mnie w rodzinie z powodu na wycieńczenie i powikłania po coronavirusie.
dodatkowo mniej więcej w ciągu 3 tygodni zmarło moich dwóch sąsiadów.
zaczniesz nosić maseczkę jak wywiozą ci na cmentarz matkę, babcię albo żonę. tutaj dalej będziesz macho i będziesz pisał takie głupoty, a w domu będizesz szczał pod siebie i przez pół roku będziesz na zwolnieniu od psychiatry



Przechodziłeś bo Ci k***a powiedzieli, że to przechodzisz. A że jesteś p*zda to uwierzyłeś.
Jak ktoś chory to siedzi w domu i się leczy a nie popie**ala po dworze.

Igorek95

2021-02-15, 12:23
mencjusz_ napisał/a:

Jesteś idiotą bez jakiejkolwiek wiedzy naukowej. Opierasz się tylko na dowodach anegdotycznych i swojej pokrętnej logice a w zasadzie czymś co ma ją imitować.
W takim wieku już chyba powinieneś wiedzieć, że jeśli chcesz włączyć się do dyskusji w temacie naukowym i przy tym nie wyjść na durnia to warto byłoby wiedzę w danym temacie zgłębić.
Antynaukowość na tym portalu jest k***a przerażająca. Z pisem i tvp jest mi totalnie nie po drodze i najchętniej za ich niekompetencję wsadziłbym ich do więzienia ale razem z takimi szumowinami jak ty j***ny antynaukowy baranie.



Jeszcze rok temu można było być niedowiarkiem (sam śmieszkowałem), ale jeśli dzisiaj, tj. 15.02.2021 jakiś typ mi drze p*zdę że nie ma pandemii, że to spisek żeby nosić maseczki (ch*j wie po co ten spisek, ale cicho, to nieważne), a w szczepionkach jest windows xp od Billa Gates'a, to taki typ jest dla dla mnie kompletnym zerem, najniższym szczeblem inteligencji, powinien dostać wpie**ol i brak praw wyborczych. Nie będę pisał już ile osób w moim otoczeniu zmarło z powodu POWIKŁAŃ po CORONAVIRUSIE, tak debilu jeden z drugim, umiera się z powodu powikłań, czy to znaczy że nie ma pandemii? Nie, to znaczy że jesteś k***a idiotą, a pandemia jak najbardziej jest.

JaTylkonaChwile

2021-02-15, 12:27
Karboksylator napisał/a:

sam przechodziłem coronovirusa, nie ciężko,ale też nie łagodnie, tak samo moja rodzina. w ciągu miesiąca 2 osoby starsze, w przedziale 70-96 lat i jedna 54 lata zmarły u mnie w rodzinie z powodu na wycieńczenie i powikłania po coronavirusie.
dodatkowo mniej więcej w ciągu 3 tygodni zmarło moich dwóch sąsiadów.
zaczniesz nosić maseczkę jak wywiozą ci na cmentarz matkę, babcię albo żonę. tutaj dalej będziesz macho i będziesz pisał takie głupoty, a w domu będizesz szczał pod siebie i przez pół roku będziesz na zwolnieniu od psychiatry



pie**olisz...

jakos wczesniej na grype umierali ludzie a w maseczce nie popie**alales

Igorek95

2021-02-15, 12:31
JaTylkonaChwile napisał/a:

pie**olisz...
jakos wczesniej na grype umierali ludzie a w maseczce nie popie**alales



Stary, na grypę to mogłeś mieć pandemię w obrębie swojej wioski, gminy, powiatu, ale nie całego świata :lol: Czujesz różnicę? Byłeś Ty kiedyś dalej niż w swoim mieście wojewódzkim na wycieczce?

JaTylkonaChwile

2021-02-15, 12:36
Igorek95 napisał/a:

Jeszcze rok temu można było być niedowiarkiem (sam śmieszkowałem), ale jeśli dzisiaj, tj. 15.02.2021 jakiś typ mi drze p*zdę że nie ma pandemii, że to spisek żeby nosić maseczki (ch*j wie po co ten spisek, ale cicho, to nieważne), a w szczepionkach jest windows xp od Billa Gates'a, to taki typ jest dla dla mnie kompletnym zerem, najniższym szczeblem inteligencji, powinien dostać wpie**ol i brak praw wyborczych. Nie będę pisał już ile osób w moim otoczeniu zmarło z powodu POWIKŁAŃ po CORONAVIRUSIE, tak debilu jeden z drugim, umiera się z powodu powikłań, czy to znaczy że nie ma pandemii? Nie, to znaczy że jesteś k***a idiotą, a pandemia jak najbardziej jest.



wiesz, ze pandemii nie ma prawda? Po pierwsze na potrzeby propagandy - zmieniono definicje pandemii. Nie znasz sie to poczytaj. Po drugie zapewne tez nie wiesz, ze po powiklaniach po grypie umiera znacznie wiecej osob a w maseczce jakos wczesniej nie popie**alales. Po trzecie widac twoje inteligentne wypociny z windowsem XP... :homer: nieudolnie starasz sie zrownaz plaska ziemie, czipy i szczepienia i widocznie ci to nie wychodzi, za slaby jestes na to. Nikt nie twierdzi, ze wirusa nie ma ale wystarczy cwierc mozgu by przenalizowac chocby statystyki... jak nadal wszystko ci sie zgadza to niebawem 2+2 jak ci tvpis powie, ze rowna sie 5 bedziesz wyzywal od foliarzy tych, ktorzy mowia, ze 4

Igorek95

2021-02-15, 12:42
JaTylkonaChwile napisał/a:

wiesz, ze pandemii nie ma prawda? Po pierwsze na potrzeby propagandy - zmieniono definicje pandemii. Nie znasz sie to poczytaj. Po drugie zapewne tez nie wiesz, ze po powiklaniach po grypie umiera znacznie wiecej osob a w maseczce jakos wczesniej nie popie**alales. Po trzecie widac twoje inteligentne wypociny z windowsem XP... nieudolnie starasz sie zrownaz plaska ziemie, czipy i szczepienia i widocznie ci to nie wychodzi, za slaby jestes na to. Nikt nie twierdzi, ze wirusa nie ma ale wystarczy cwierc mozgu by przenalizowac chocby statystyki... jak nadal wszystko ci sie zgadza to niebawem 2+2 jak ci tvpis powie, ze rowna sie 5 bedziesz wyzywal od foliarzy tych, ktorzy mowia, ze 4



Nie nie dobra, na chłodno. Podaj mi te Twoje statystyki, bo to słowo pada bardzo często, a bez żadnego pokrycia. Pokaż mi statystyki które porównują śmiertelność na grypę oraz coronę. Nie chodzi mi o %, tylko o liczby, bo corona wielokrotnie łatwiej się przenosi (zrobiła kółko po świecie w 3 miesiące). % może wypada to tak jakbyś chciał i Cię to uspokaja, ale tu chodzi o liczby. Udowodnij mi że na grypę umiera więcej ludzi, to przyznam Ci rację :) Bez spiny

Dodam, że Ty na siłę przypisujesz mi poparcie pisowi, co jest jakimś k***a absurdem :D

JaTylkonaChwile

2021-02-15, 12:43
pazuzu napisał/a:

"Źródło: Puls Medycyny
W sezonie grypowym 2020/2021, w okresie od 1 września 2020 r. do 22 stycznia 2021 r., odnotowano łącznie 973 567 zgłoszeń przypadków zachorowań lub podejrzeń zachorowań na grypę w Polsce. Nie zarejestrowano żadnych zgonów - wynika z meldunków epidemiologicznych NIZP-PZH."



puls medycyny... :homer:

ponoc WHO jest bogiem i sie lepiej zna, poszukaj na wykresach WHO. Nawet jesli... ZADNEGO zgonu na grype :D :lol: Przeczytaj to jeszcze raz - na głos. Jesli slyszysz to co przeczytales i nadal uwazasz to za prawde, to jestes naprawde n astraconej pozycji.

podam Ci prosty przyklad, jesli go nie ogarniesz to naprawde twoj poziom nie rozni sie od poziomu wyborcow pis/po/psl/sld...

Do Szwecji wbila gigantyczna liczba uchodzcow/imigrantow z afryki i innych rejonow gdzie ksztalci sie inzynierow na potege.
W Szwecji nagle odnotowuje sie wzrost gwałtów w ch*j wiecej niz przez wszystkie wczesniejsze lata a nawet dekady.

Kazdy normalny czlowiek pomysli, przyjechali inzynierowie i gwałcą.
Covidianin i cwierć inteligent slucha rządu i powtarza to co usłyszał w TV :
- Szwedki są teraz bardziej świadomo i coraz częściej zgłaszają gwały a obecność inzynierow nie ma z tym nic wspolnego.

:lol:

Igorek95

2021-02-15, 12:47
JaTylkonaChwile, mam nadzieję że szukasz tam tych statystyk dla mnie :D

Jeadong

2021-02-15, 13:52
SŁUCHAJCIE DZBANY PLANDEMICZNE, rzygać się chce jak słucha się wypowiedzi ludzi, którzy z wiedzą akademicką mają ch*ja wspólnego, a nagle są specjalistami od najnowszych dokonań medycyny bo debil twierdzi, że proces powstawania szczepionki trwa 6 lat, a teraz 6 miesięcy. Debil twierdzi, że wirusa nie ma bo nagle nie ma przypadków grypy. Spisek na cały świat żeby Gates się dorobił na szczepionkach, które są warte może 1% przemysłu naftowego. Debil będzie szerzył swoje odchody intelektualne bo twierdzi, że się obudził i nie oglądając tvp tvn jest oświecony w swojej melinie. Debil twierdzi, że szczepionki są złe bo przeczytał, że zmarła babacia 90 letnia, a jego kumpel poleżał tydzień i zdrowy.

Ilu z was, śmiecie, zajrzało do jakichkolwiek źródeł medycznych? Specjaliści od statystyk się znaleźli k***a, a 30% matury nie zdało. Nie będę komentował tego co rząd odpie**ala, obostrzeń i zakazów, które są mocno przesadzone do realnego zagrożenia gdzie poważnie tego wirusa przechodzi 15% społeczeństwa ale życzę ci k***o jedna z drugą, żeby ktoś z twojej rodziny trafił na przypadek gdzie nie będzie mógł wziąć oddechu i zdechnie w drodze do szpitala albo podłączony do respiratora, który dostarczy ci tlen do płuc ale one nie będą w stanie go wchłonąć i rozprowadzić po organizmie. Życzę ci k***o, żebyś w wieku 30 lat zapie**alał po kardiologach z powodu powikłań. Wtedy będziesz mówił, że to przecież tylko grypa.

Wrzuce tu aktualne materiały z medycznych źródeł, a nie filmików z żółtymi napisami, które oglądasz daunie.

https://www.fda.gov/media/144413/download

https://szczepienia.pzh.gov.pl/wszystko-o-szczepieniach/szczepionki-przeciw-covid-19/?strona=2#gdzie-mozna-znalezc-aktualne-informacje-na-temat-postepow-prac-nad-szczepionka-przeciw-covid-19

https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/info-by-product/pfizer/clinical-considerations.html#contraindications-precautions

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33270381/

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2034577

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2027906

https://www.medicalnewstoday.com/articles/how-did-we-develop-a-covid-19-vaccine-so-quickly

https://www.medscape.com/viewarticle/941719_slide

https://www.nature.com/articles/s41586-020-2798-3

https://www.pfizer.com/news/hot-topics/the_facts_about_pfizer_and_biontech_s_covid_19_vaccine

Noktowizor

2021-02-15, 13:53
Znawca_Cipek napisał/a:

k***a!Mam wyj***ne na ta plandemie,maseczki,szczepioneczki i inne debilizmy. Wiekszosc kazdego spoleczenstwa jest glupia. Dlatego tak latwo wami sterowac. I jeszcze wierzycie, ze te szczepionki sa za darmo Motloch...Gardze.
Niebawem nowy podatek.Znaczy,tfu, skladka . Od niezaszczepionych tylko. Ale oczywiscie szczepienia dobrowolne...



i wlasnie przez takie nastawienie Polska jest sto lat za murzynami badz na rowni z nimi :) gdzie sie podziala Polska solidarnosc?