18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

T3RMINATOR

2021-02-14, 21:49
A h*j z nimi ja patrzałem w kapciach przed telewizorem.

Lenart666

2021-02-14, 21:51
Przeciez tego wirusa kazdy juz ma w dupie.

Znawca_Cipek

2021-02-14, 21:52
k***a!Mam wyj***ne na ta plandemie,maseczki,szczepioneczki i inne debilizmy. Wiekszosc kazdego spoleczenstwa jest glupia. Dlatego tak latwo wami sterowac. I jeszcze wierzycie, ze te szczepionki sa za darmo :D Motloch...Gardze.

Niebawem nowy podatek.Znaczy,tfu, skladka . Od niezaszczepionych tylko. Ale oczywiscie szczepienia dobrowolne...

pazuzu

2021-02-14, 22:25
Nie jestem jakimś foliarzem że nie wierzę w epidemie, wiem że ludzie chorują i umierają ze potrzebne są szczepionki ale przymus zakładania maseczki na dworze uważam za totalna głupotę, szansa zarażenia się gdzieś na dworze jest chyba 1 do miliona więc nie dziwie sie ludziom że ich nie zakładają na świeżym powietrzu

michal257

2021-02-14, 22:29
Niech się tak nie cieszą bo od marca znowu zamykają :)

JaTylkonaChwile

2021-02-14, 23:47
widze, ze zjeby ogladajace TVP info i TVN zaspaly w tym temacie :D
zaraz sie jakas k***a obudzi i zacznie sapac, ze maseczki pomagaja, ze trzeba nosic bo inaczej nasmarkasz komus na twarz i bedzie wirus. Zaraz zacznie ktos pie**olic, ze jego mamusia pracuje w szpitalu i zmeczona przychodzi po 20 godzinach pracy... (prawda jest taka, ze opie**ala petarde ordynatorowi i nagrywa filmiki na tk-toka)
Zaraz jakis zjeb zacznie plakac, ze szczepienia sa bezpieczne bo testowali szczepionki przez kilka miesiecy - a zazwyczaj testuje sie je okolo 6 lat...
Bedzie jakis baran sapał, ze ludzie nie wierzacy w plandemie to plaskoziemcy i foliarze, wierzacy w reptalian i wszelkiego rodzaju teorie spiskowe. Nie przegadasz takiego, ze od kwietnia 2020 nie zanotowano ani JEDNEGO pzypadku grypy :D Kazdy normalny czlowiek wie, ze nie zanotowano bo wszystko walono jako covid a kretyn i tak zacznie sie klocic, ze WYGRANO z grypą! Najprawdopodobniej dzieki maseczkom! ;) :lol:

Pozdrowienia dla kazdego normalnego czlowieka, ktory nie popie**ala ze szmata na ryju.

pazuzu

2021-02-15, 00:43
JaTylkonaChwile napisał/a:

widze, ze zjeby ogladajace TVP info i TVN zaspaly w tym temacie
zaraz sie jakas k***a obudzi i zacznie sapac, ze maseczki pomagaja, ze trzeba nosic bo inaczej nasmarkasz komus na twarz i bedzie wirus. Zaraz zacznie ktos pie**olic, ze jego mamusia pracuje w szpitalu i zmeczona przychodzi po 20 godzinach pracy... (prawda jest taka, ze opie**ala petarde ordynatorowi i nagrywa filmiki na tk-toka)
Zaraz jakis zjeb zacznie plakac, ze szczepienia sa bezpieczne bo testowali szczepionki przez kilka miesiecy - a zazwyczaj testuje sie je okolo 6 lat...
Bedzie jakis baran sapał, ze ludzie nie wierzacy w plandemie to plaskoziemcy i foliarze, wierzacy w reptalian i wszelkiego rodzaju teorie spiskowe. Nie przegadasz takiego, ze od kwietnia 2020 nie zanotowano ani JEDNEGO pzypadku grypy Kazdy normalny czlowiek wie, ze nie zanotowano bo wszystko walono jako covid a kretyn i tak zacznie sie klocic, ze WYGRANO z grypą! Najprawdopodobniej dzieki maseczkom!
Pozdrowienia dla kazdego normalnego czlowieka, ktory nie popie**ala ze szmata na ryju.



"Źródło: Puls Medycyny
https://pulsmedycyny.pl/sezon-grypowy-2020-2021-liczba-zachorowan-na-grype-i-zgonow-1105921

W sezonie grypowym 2020/2021, w okresie od 1 września 2020 r. do 22 stycznia 2021 r., odnotowano łącznie 973 567 zgłoszeń przypadków zachorowań lub podejrzeń zachorowań na grypę w Polsce. Nie zarejestrowano żadnych zgonów - wynika z meldunków epidemiologicznych NIZP-PZH."

siedlik

2021-02-15, 02:13
Znajomi lat 60+ mieli tą grypę i po tygodniu już na rowerku.
Sąsiadka lat 80+ wzięła zastrzyk i po tygodniu umarła.

Wiec ci, co chcą se nosić maseczki i szczepionki brac, niech se biora.

za...........zh

2021-02-15, 05:38
pazuzu napisał/a:

Nie jestem jakimś foliarzem że nie wierzę w epidemie, wiem że ludzie chorują i umierają ze potrzebne są szczepionki ale przymus zakładania maseczki na dworze uważam za totalna głupotę, szansa zarażenia się gdzieś na dworze jest chyba 1 do miliona więc nie dziwie sie ludziom że ich nie zakładają na świeżym powietrzu



Szansa 1:1 000 000 sprawdza się w 9 przypadkach na 10 :mrgreen:

Vicco

2021-02-15, 05:58
zaszh napisał/a:

Szansa 1:1 000 000 sprawdza się w 9 przypadkach na 10



Pratchett wiecznie żywy :-)

Karboksylator

2021-02-15, 08:20
Znawca_Cipek napisał/a:

k***a!Mam wyj***ne na ta plandemie,maseczki,szczepioneczki i inne debilizmy. Wiekszosc kazdego spoleczenstwa jest glupia. Dlatego tak latwo wami sterowac. I jeszcze wierzycie, ze te szczepionki sa za darmo Motloch...Gardze.
Niebawem nowy podatek.Znaczy,tfu, skladka . Od niezaszczepionych tylko. Ale oczywiscie szczepienia dobrowolne...



sam przechodziłem coronovirusa, nie ciężko,ale też nie łagodnie, tak samo moja rodzina. w ciągu miesiąca 2 osoby starsze, w przedziale 70-96 lat i jedna 54 lata zmarły u mnie w rodzinie z powodu na wycieńczenie i powikłania po coronavirusie.
dodatkowo mniej więcej w ciągu 3 tygodni zmarło moich dwóch sąsiadów.

zaczniesz nosić maseczkę jak wywiozą ci na cmentarz matkę, babcię albo żonę. tutaj dalej będziesz macho i będziesz pisał takie głupoty, a w domu będizesz szczał pod siebie i przez pół roku będziesz na zwolnieniu od psychiatry


matikati

2021-02-15, 08:42
Takiego wysypu debili i foliarzy nigdzie jeszcze nie widziałem. j***ne półgłówki, które są tak nisko w hierarchii społeczeńswa, że dla własnego dowartościowania się uważają się za mądrzejszych od ludzi którzy całe życie się edkuowali w tym kierunku :D D