18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokój wynajmę...

saves • 2022-01-20, 19:13
To naprawdę nie jest żart. Zrobiłem zrzut ekranu z FB na jednej z grup.


Juzwa

2022-01-21, 21:35
notak napisał/a:

Ludzie żyją jak bydło na metrazu za który normalnie w kryminale piszą skargi do trybunału w strabsuegu a ty pie**olisz że to są rzeczy nieistotne?



W więzieniu masz niewielki wpływ na to, ile m2 ma twoje miejsce do bytowania. Tutaj w temacie jest pokój do dobrowolnego wynajmu. Tam nie wciskają ludzi złapanych na mieście tylko same przygłupy godzą się na takie życie jak zwierzę w klatce i jeszcze za to płacą. Trzeba być nieprzeciętnie zdesperowanym, żeby żyć w takich warunkach na WŁASNE życzenie.

djpyza

2022-01-21, 21:42
baronturbina napisał/a:

Widzę że białostockie pozdeczki i Polska „C” głos zabrali. W Warszawie słoiki lub nie ale ich nie budzi kogut z rana i nie musza wkładać gumiaków przed wyjściem na zewnątrz tak jak na Podlasiu.



jesteś zwykłym plebem co gówno wie mieszkałem tam i sp***oliłem z tego k***i dołka ! ale co ty możesz wiedzieć o życiu siedząc przed komputerem xd

Halo

2022-01-22, 00:27
ququa napisał/a:

eh wy k***a biedaki u mnie kury mają większe lokum



No i koguty :D normalny burdel 5 gwiazdkowy na Podlasiu :)

:evil:

djpyza

2022-01-22, 00:33
Halo napisał/a:

No i koguty normalny burdel 5 gwiazdkowy na Podlasiu



co sraka boli plebusie :D ile masz lat dziecko :D tak jak twój kolega :D baronturbina zajebisty nick twój nie lepszy to wszystko świadczy że wam jeszcze jajka nie obrosły :D i gówno wiecie o życiu pleby ! zapytaj mamę co to znaczy słowo pleb bo ty i twój kochanek baronturbina zapewne nie wiedzą....

Halo

2022-01-22, 00:34
michal607 napisał/a:

A Ja sram na warszawę i warszawiaków. Większość blokowych patusów tam mieszka. O takim domu wolnostojący jak mój na wiosce i takim życiu jak moje jeden z drugim patusów może sobie pomarzyć. Śmieje się z was barany bo w dupie byliście i gówno widzieliście. Do j***nych brytoli was można porównać po myślicie że wasz zagrzybiały blok to centrum swiata. I nikomu nie odpisze jak zaczniecie mnie obrażać bo k***y warszawskie najlepiej ignorować. A na koniec jeszcze jedno j***ć legie bo to k***a jest



Ja też jestem z Wsi :D i powiem somsiad tak. Dobra idź spać, bo rano o 5:30 gnój trzeba wyj***ć :D żeby nam ziemnioki dobrze rosły no żeby k***a sprzedać tym ćpunom z wawy tzn do LIdelka i do biedry :D ELo

kuzyng

2022-01-22, 00:41
Halo napisał/a:

Ty tam cicho siedź, bo jeszcze jakiś słoik przyjdzie i wysmaruje ci gównem drzwi



debilu... bywam u was często ... jesteście upośledzeni.. dajecie kryminalistom jałmużnę na kazdym kroku.. nic nie wiecie o wolności w jakiejkolwiek przestrzeni.. was ograniczają tylko metry kwadratowe śmierdzącej stoolicy.... serio...naprawdę współczuję wam....

Kaczor_Donald

2022-01-22, 00:42
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



Japa chamie ze wsi

:lol:

Machol

2022-01-22, 00:51
janlew napisał/a:

i mogę powiedzieć że jestem z Polski A, choć nie wiem po co.



Też nie wiem po co takie pie**olenie głupot, skoro Polska B to tereny na wschód od Wisły, także Warszawa była na pograniczu i już w Polsce przed II wojną światową było to miasto którego nie klasyfikowano do żadnej z kategorii.


kothletino

2022-01-22, 02:01
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



Naprawdę (bo tak się to pisze analfabeto) to jesteś potomkiem parobków których importowali z okolic żeby było komu gruz taczkami wywozić po wojnie, więc k***a nie fisiuj bananowcu. :(

Halo

2022-01-22, 03:32
kuzyng napisał/a:

debilu... bywam u was często ... jesteście upośledzeni.. dajecie kryminalistom jałmużnę na kazdym kroku.. nic nie wiecie o wolności w jakiejkolwiek przestrzeni.. was ograniczają tylko metry kwadratowe śmierdzącej stoolicy.... serio...naprawdę współczuję wam....



Ale ocob Tobie :D Ja ze wsi jestem debilu ;]

:-/

j***ny rasista :D

#Murem#Za#Polską#Wsią!! :roll:

trytodie

2022-01-22, 21:55
A co do bogactw. Polska wieś bogatsza od miasta jak podaje NBP i to zacną różnicą.
Warszawiacy kupujecie na kredyt samochody za 200 tys, a tymczasem 50-100k to sam New Holland kosztuje, a co dopiero reszta sprzętu, trzoda chlewna albo pole orne. Sprzedacie wszystko co macie i nawet by Was na mały domek na wsi stać nie było :-P przynajmniej większość.

Zuwalsky

2022-01-24, 09:35
Niech dalej pseudo biznesmeni wykupują deweloperke po cenach rynkowych jak dla Janusza to napewno będzie taniej, jak mieszkanie kosztuje 1000 tyś dla zwykłego człowieka do dla biznesmena powinna być cena 3 razy tyle bo przez takich ch*jów są ceny mieszkań windowane w górę

FeeGiee

2022-01-26, 15:00
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



Szkoda, że zapomniałeś stanąć po wize po rozum, bo masz go tyle ile srający wąż

kocur

2022-02-01, 02:19
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



k***a, ja chetnie ta zaj***na warszafke ogrodze murem i zaleje.

ZgRyZ1

2022-02-24, 13:01
Wiewór napisał/a:

Polactwo to jest trzeci gatunek człowieka. ch*jowsze warunki mieszkaniowe są tylko w Wielkiej Brytanii.



nie zawsze, "kolego"