18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokój wynajmę...

saves • 2022-01-20, 19:13
To naprawdę nie jest żart. Zrobiłem zrzut ekranu z FB na jednej z grup.


Kriski

2022-01-20, 19:33
Warszawa, centrum w takiej cenie to jak za darmo. No i trzy łazienki. Bierz podnajmiesz Ukraińcom i jeszcze zarobisz.

jozue

2022-01-20, 19:53
co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było

Halo

2022-01-20, 20:22
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



Ty tam cicho siedź, bo jeszcze jakiś słoik przyjdzie i wysmaruje ci gównem drzwi :D

Kriski

2022-01-20, 20:24
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



Masz rację z wizami, też nie puszczałbym was z tego k***idołka między normalnych ludzi bez paszportu.

djpyza

2022-01-20, 20:28
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



w warszafce to większość same słoiki nic więcej a nie rodowici warszawiaki jest się czym szczycić ze się mieszka w warszafce ! jak by co warszafka specjalnie tak napisane.... stać w korkach po godzinie uha ah xD marzenie plebsu ! i żeby coś załatwić to trzeba jeździć ch*j wie gdzie bo nie ma nic pod nosem xd Taka to wspaniała ta warszafka.

ququa

2022-01-20, 20:29
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było




eh wy k***a biedaki u mnie kury mają większe lokum


Juzwa

2022-01-20, 22:20
ququa napisał/a:

eh wy k***a biedaki u mnie kury mają większe lokum



Przeczytałem "k***y" czas wytrzeźwieć.

lukasfkp

2022-01-20, 22:36
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



Odezwał się Warszawiak a w dowodzie Kozia Wólka.

Pantaran

2022-01-20, 23:04
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



Panie Jozue rozumiem że flustrujace to jest strasznie że wioskowi przyjeżdżają potrafią pracować odnosić sukcesy i takie klitki w niedługim czasie zamieniają na mieszkania piękne i przestronne. A ludzie,, miasta,, całe życie w zagzybionej śmierdzącej kamienicy po dziadku na socjalu. I jak czarny wiecznie pokrzywdzony wszystkich wini za swoją nieudolność lenistwo i popie**olenie umysłowe. I te teksty zawsze mnie super bawią ,, jestem z miasta a to moja dzielnica,, miastowy boss co o 5-ka jałmużny brudną łapę wyciąga.

janlew

2022-01-20, 23:39
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być.


Zacznijmy od tego że większość prawdziwych Warszawiaków została wymordowana przez niemców, lub wywieziona przez ruskie k***y. W tym odbudowanym odbycie Polski zwanym dzisiejszą warsiawką, mieszkają głównie potomkowie półdzikiej swołoczy przywiezionej zza Buga gorszej nawet niż dzisiejsze Ukry, lub biedoty oderwanej od pługa, do tego takiej całe to tałatajstwo właziło czerwonym padalcom w dupę ile się dało. O ile nie jesteś więc Warszawiakiem od 5-10 pokoleń, to nie masz się specjalnie czym chwalić. Więcej, wtedy nie jesteś lepszy czy słoika, a od niego gorszy, bo ani słoik ani jego praszczur nie musiał najgorszym kanaliom w dupsko wpełzać.

kmn

2022-01-21, 00:38
No... tzw mikro mieszkanie, w moich okolicach komórki lokatorskie 10m2 przerabiają i od 6 do 8 stów wołają... dla studenciaka idealne lokum ?!?
Jest wszystko w tym : kuchnia, przedpokój, WC, prysznic, pokój,(czytaj: klatka schodowa, miejsce do spania, aneks kuchenny, kibelek i prysznic, dodatkowo TV i szafa) :D

epening

2022-01-21, 01:29
i r*chanie za darmo to sie opłaca można brać jak bez tego to nie wchodziłbym szkoda czasu

baronturbina

2022-01-21, 08:03
Widzę że białostockie pozdeczki i Polska „C” głos zabrali. W Warszawie słoiki lub nie ale ich nie budzi kogut z rana i nie musza wkładać gumiaków przed wyjściem na zewnątrz tak jak na Podlasiu.