18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokój wynajmę...

saves • 2022-01-20, 19:13
To naprawdę nie jest żart. Zrobiłem zrzut ekranu z FB na jednej z grup.


pytolsky

2022-01-21, 08:13
p0laków chów klatkowy

michal607

2022-01-21, 08:16
A Ja sram na warszawę i warszawiaków. Większość blokowych patusów tam mieszka. O takim domu wolnostojący jak mój na wiosce i takim życiu jak moje jeden z drugim patusów może sobie pomarzyć. Śmieje się z was barany bo w dupie byliście i gówno widzieliście. Do j***nych brytoli was można porównać po myślicie że wasz zagrzybiały blok to centrum swiata. I nikomu nie odpisze jak zaczniecie mnie obrażać bo k***y warszawskie najlepiej ignorować. A na koniec jeszcze jedno j***ć legie bo to k***a jest

AndrzejDuda

2022-01-21, 08:28
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



k***a dopłać mi 90% do mieszkania, a zastanowię się czy chcę zamieszkać u was w tym brudnym zatłoczonym mieście gdzie moczem jebie w każdym koncie k***a jego mać.

PS. nie przyjeżdżaj nad morze w wakacje bo nie chcemy ciebie stołeczny tutaj nawet na weekend.

IcoJaRobieTu

2022-01-21, 08:59
baronturbina napisał/a:

nie musza wkładać gumiaków przed wyjściem na zewnątrz



Jak nie chcą wdepnąć w psie gówno, to tak samo muszą.

CrookerS

2022-01-21, 10:44
Wielkometrazowe mieszkajie w Chinach :krejzi:

Kazdy orze jak moze :kawa: i bedzie coraz gorzej :roll:

jacek666b

2022-01-21, 11:10
AndrzejDuda napisał/a:

bo



Pisze się kącie sloiku j***ny.

jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



DOKŁADNIE! WSIOKI I PRZYJEZDNI WYpie**alAĆ Z WARSZAWY! j***nE SŁOJE! Korkują tylko miasto chamy a na weekend na wiochę po jojki, mliko i słoje.

notak

2022-01-21, 11:21
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



ale się zesrał, śmieszny jesteś

Zaprzysiężony

2022-01-21, 11:23
k***a, jak ja was warszawiaków nieznoszę (szczurów z poznania też to dotyczy).
Jak wyjedziecie z tej swojej wielkomiejskiej wsi to k***a życia nie ogarniacie. Przyjedziecie w regiony turystyczne to jak j***ne dzieci we mgle.
Droga już trochę węższa gdzie ogarnięty kierowca może jechać 100 to wy k***a 50 jedziecie i na zakrętach do 40 zwalniacie. p*zdy jesteście, tylko na waszych czteropasmówkach zgrywacie ważniaków. j***ny jaśniepan musi wystać godzinę w korku żeby do domu dojechać i się za króla życia uważa.
Przyjeżdżacie nad jezioro to zachowujecie się jak największe, j***ne wsiury, drzecie ryja bo macie wolno od korpo i musicie się szczury odstresować. Pan wam wtedy smycz luzuje i odpie**ala wam.
A dzień dobry komuś obcemu powiedzieć? Nie k***a, szczur do tego nie przywykł.
Żegnam ozięble i wypie**alać do tej swojej wielkiej wiochy, gdzie możecie odnieść poczucie bycia ważnym. Jak miliony innych wam podobnych.

AndrzejDuda

2022-01-21, 11:32
jacek666b napisał/a:

Pisze się kącie sloiku j***ny.



Mądry zrozumie, a głupi zapyta się o co chodzi.

A co do słoja warszawiaczku mieszkam tam gdzie się urodziłem i dziękujcie tym co chcą do was na ten k***idołek przyjeżdżać bo więcej macie z tego korzyści niż strat.

Pozdrów mamę napinaczu :cumshot:

janlew

2022-01-21, 12:12
baronturbina napisał/a:

Widzę że białostockie pozdeczki i Polska „C” głos zabrali. W Warszawie słoiki lub nie ale ich nie budzi kogut z rana i nie musza wkładać gumiaków przed wyjściem na zewnątrz tak jak na Podlasiu.


Przecież wy k***a w tej warsiawie jesteście na wschodzie Polski barany. Do tego nawet dzieci w podstawówce wiedzą że Mazowsze z Podlasiem to jeden region, bo nawet ich tego uczą. Beke ciśniesz z Białegostoku a to miesto w tym samym regionie, do tego tak samo multikuliti, i tak samo całkowicie zapchlone po 1945 swołoczą ze wschodu i z najzajadlejszej wsi. Ja mam 3 razy bliżej do zachodniej granicy niż do wschodniej, i mogę powiedzieć że jestem z Polski A, choć nie wiem po co. Ale wy w tym pie**olniku na wschodzie? k***a nie róbcie sobie żartów, 3ci miocie wsioków i boszewi umieszczony przez komuchów, na grobie prawdziwych Warszawiaków. Którzy to zresztą Warszawiacy w IIRP faktycznie mieszkali w zachodniej części Polski, bo tak biegły wtedy granice, ale tamta Polska Warszawa, z obecnym k***idołkiem, wspólnego nie ma z goła NIC!

jacek666b napisał/a:

DOKŁADNIE! WSIOKI I PRZYJEZDNI WYpie**alAĆ Z WARSZAWY! j***nE SŁOJE! Korkują tylko miasto chamy a na weekend na wiochę po jojki, mliko i słoje.


Jeśli oni są ze wsi a ty z warsiawy, to jest wielce prawdopodobnym że wywodzisz się z plemienia które w ich gospodarstwie za parobczaka od sprzątania gówien robiło. Potem członkowie tego "rodu" sprzedali się jak sowitom i partii by móc zamieszkać w odbudowywanej warsiawie.
W sumie tłumaczy to trochę zajadłą nienawiść neowarsiawiaków (tych po '45) do słoików. Najpierw przodkowie byli pomiotami we wsi, potem pomiotami sowietów, by miot mógł mieszkać w wasiawie. A teraz dzieci wiejskich gospodarzy mogą sobie przyjeżdżać, mieszkać i pracować w warsiawie dokładnie tak samo jak wy. A ich przodkowie nie musieli w tym celu sprzedawać się ruskim komuchom jak k***y.
PS. A że krew nie woda, to wy zgaduję dziedzicznie jesteście chamy, prostaki, lenie i bezmózgi, no i pewnie słoiki bez problemu wygryzają was z roboty, co potęguje nienawiść. No nic, ja generalnie mam to w dupie, bo na całe szczęście jestem ze 300km na zachód od tych waszych wojenek o miasta Polski wschodniej.

Tetrix

2022-01-21, 13:11
jozue napisał/a:

co ty k***a pokoju szukasz ???? wypie**alajcie z naszego miasta na te wioski swoje, na prawdę do dużych miast powinny być wizy dla reszty ludzi z kraju, wpie**ala się kto chce gdzie chce jak z imigrantami tak nie może być. Powinien być zakaz wynajmu pojedynczych pokoi , tylko całe mieszkania, może mniej brudasów by w miastach było



Ze tez masz czas pisac.... juz k***a do roboty srubki wkrecac u jakies panasoniki albo szefowi auto lec pucowac. Przy pracy 40+h w tygodniu juz na starcie stac Cie bedzie i na wlasne mieszkanie i moze nawet mc donalda w niedziele. Ja mieszkalem w pokoju u kogos dosyc dlugo zanim bylem w stanie sie utrzymac z mojej pracy ale wiesz co? Teraz leze ch*jem do gory z ipadem w rekach zre sobie sniadanie bo wstalem wlasnie i zaraz zabiore sie do tabletu a moze i jeszcze poleze myslac jak Ty musisz zapie**alac w jakims k***idolku <3 zgin przepdnij nienawidze jak komus cos mama tata da czy inny ch*j jak Twoje mieszkanie po dziadkach elo :catfacepalm: Ha tfu

Wiewór

2022-01-21, 17:23
Polactwo to jest trzeci gatunek człowieka. ch*jowsze warunki mieszkaniowe są tylko w Wielkiej Brytanii.

Juzwa

2022-01-21, 20:28
Przeczytałem kilka postów powyżej (już jestem trzeźwy) i stwierdziłem, że jednak Putin powinien przejechać przez Europę swoimi czołgami albo zrobić nalot dywanowy atomówkami, od Uralu do Portugalii. Niech ten globus pęknie i wyleje się roztopione żelazo z płynnym kamieniem i zaleje kilkumetrową warstwą całą powierzchnię Ziemi. Ludzie nie zasługują żeby żyć, nie doceniają tego co mają, są dla siebie wrogami i to bezinteresownie. Opamiętajcie się, kłócicie się o coś, co jest mniej istotne od zeszłorocznego śniegu.

ch*j wam wszystkim w dupska!!!

Wiewór

2022-01-21, 20:37
Juzwa napisał/a:

Przeczytałem kilka postów powyżej (już jestem trzeźwy) i stwierdziłem, że jednak Putin powinien przejechać przez Europę swoimi czołgami albo zrobić nalot dywanowy atomówkami, od Uralu do Portugalii. Niech ten globus pęknie i wyleje się roztopione żelazo z płynnym kamieniem i zaleje kilkumetrową warstwą całą powierzchnię Ziemi. Ludzie nie zasługują żeby żyć, nie doceniają tego co mają, są dla siebie wrogami i to bezinteresownie. Opamiętajcie się, kłócicie się o coś, co jest mniej istotne od zeszłorocznego śniegu.
ch*j wam wszystkim w dupska!!!



Ludzie żyją jak bydło na metrazu za który normalnie w kryminale piszą skargi do trybunału w strabsuegu a ty pie**olisz że to są rzeczy nieistotne?
Żaden naród w Europie nie dał się zbydlic tak jak Polacy.
Polak przyjmie z pokorą każdy ucisk.

notak

2022-01-21, 21:10
Wiewór napisał/a:

Polactwo to jest trzeci gatunek człowieka. ch*jowsze warunki mieszkaniowe są tylko w Wielkiej Brytanii.



też się żeś wysrał, jak k***a ruska gnida za 50 kopiejek,
ale typowe dla ciebie
piniądz to piniądz