18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaż co myślisz

~LegendarnyZiom • 2015-02-01, 13:49
Nie ma takiego śpiewania. :amused:


An...........or

2015-02-01, 21:02
wasik72 napisał/a:


pies upie**oli jak ma powód , kotowi może odj***ć bez powodu



Czas spędzony przy pisaniu tego posta mógłbyś spędzić bardziej produktywnie - ucząc się poprawnej odmiany.
Była tu kiedyś taka jedna polonistka z brodawą na ryju, poszukaj a może pomoże :mikolaj:

zip0

2015-02-01, 21:06
Sznycel czy sierściuch, jak się dobrze gnoja ułoży to nie robi takich jaj.

thqpo

2015-02-01, 21:06
Trzeba być zjebem żeby tak wychowac sobie kota, bo żaden z kotów które u mnie są w domu nawet by nie pomyślał że można coś takiego zrobić, nawet prowokowany stara się uciec a nie atakować.

desiderata1985

2015-02-01, 21:09
terrorerror napisał/a:

@up Ja, królik, mysz, pies, ani jaszczurka nikomu do szyi/na ryj z pazurami się nie rzuca miłośniczko kotów. Rozumiem, jak ktoś ma myszy w domu i kot ma za zadanie je eliminować, ale nie przytulać się do kota w łóżku. Ale co ja będę ci tłumaczyć, jak zakłamana, samotna p*zdo nie masz nawet odwagi, żeby przyznać się w niku, że jesteś starą panną a nie kolesiem.

edit: No proszę, wykastrowane biedactwo poniżej poczuło się urażone :facepalm: Nie, to że napiszę coś na forum, nie oznacza że lecę do kogokolwiek z łapami.



k***a wolalabym stado kotow niz jednego ciebie w chalupie. wk***iasz jak owsik.

Nemayu

2015-02-01, 21:21
waik72, pisz więcej głupot. Obnażaj się przed wszystkimi.
Bart9201, jeśli chomika nie bierze się przez dłuższy czas na ręce to dziczeje i zaczyna prychać(czy co tam chomik robi) i gryźć
Co do kotów jak jesteś sp***oliną życiową i nie zaznaczysz hierarchii w stadzie to cie nawet Chihuahua czy inny szczur pogryzie. Jest jedna różnica, kot cię drapnie i dasz ty mu spokój i on ci da spokój, pies upie**oli cię w nogę i wylądujesz w szpitalu na szyciu. Wniosek? Kota ludzie nie szanują i ich drapie i mają to w dupie. Psa szanują, a jak jest agresywny to albo go ustawią albo się pozbędą. Proste zasady, a ludzie ich nie rozumieją albo nie chcą zrozumieć.

Co do terrorerror... Wyskakuje ze zj***nym tekstem uzyskuje odpowiedź na jaką zasługuje i twierdzi, że to nie ona zaczęła. ROTFL, w internecie jest jak z dziećmi, jak jesteś głupi i się z tym obnosisz to będą się nad tobą pastwić i się z ciebie śmiać, udawanie, że to nie twoja wina i pójście na skargę nie pomoże.

^50Cent^

2015-02-01, 22:23
Już dawno nie widziałem tyle hejtu pod jednym tematem... Ja pie**olę, co się ludzie z wami dzieje? :-/

Archeolog

2015-02-01, 23:21
ZAMYKAM tą sk***iałą dyskusję o tym które zwierzę jest lepsze. Jeszcze żaden kot nie skalał się współpracą z policją. Dziękuję, dobranoc.

Gizmolka

2015-02-02, 01:10
Bo ten kot nie mógł znieść tego jak ta laska fałszuje, a że mówić nie potrafi to jak miał jej inaczej kazać zamknąć ryj??

chmielu666

2015-02-02, 03:05
Czyli kot rzuca się jej na twarz niesprowokowany a pajace i tak go bronią. Ja na jej miejscu od razu go z domu wyrzucił.

Myku

2015-02-02, 15:21
chmielu666 napisał/a:

Czyli kot rzuca się jej na twarz niesprowokowany a pajace i tak go bronią. Ja na jej miejscu od razu go z domu wyrzucił.



Za darmo jej nie zaj***ł. Wk***iała go, proste. Ciebie by pewnie locha nie wk***iała jakby piała Ci do ucha? :lodowka:

~kotka_w_piwnicy

2015-02-03, 22:25
Takie to już są te koty, posiadacze lub potencjalni posiadacze zapewne są tego świadomi, a jak nie byli, to już są.