18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebanie z Poplątaniem cz .II

MaciejLubicz • 2019-12-13, 01:01
także ten :ja_pie**ole:


krasnal_hałabała

2019-12-14, 12:29
BRZOZZI napisał/a:

Opieka nad chorym pokazuje w ludziach człowieczeństwo. Jeśli twoje dziecko zachoruje na nowotwór to poddasz je eutanazji żeby nie cierpiał? Znam przypadki dzieci które miały urodzić się roślinami A urodziły się zdrowe. Pracuje z niepełnosprawnymi i żaden rodzic nie żałuję że urodził swoje dziecko. Jest mu ciężko owszem, ale ich za to podziwiam. A szmaty które od tak pie**olom o aborcji i z łatwością im wszystko przychodz są bezwartosciowymi zwierzakami.



Gówno wiesz o niepełnosprawności, i gówno mnie obchodzą rodzice bo to nie ich boli. Pozdrowienia od niepełnosprawnego, obyś nie musiał przeżywać tego co my.

BR...........ZI

2019-12-14, 15:41
Nie pieść się ze soba...

PieronJasnySzlag

2019-12-14, 16:54
Warto zwrócić uwage że te sondy uliczne nie są przeprowadzane w gettach czy na biednych przedmieściach ale na uniwersytetach,kampusach...
Szkolnictwo u USA zostało zupełnie przejęte przez skrajną lewice. Będzie to miało dalekosiężne konsekwencje bo za 30 lat Stany Zjednoczone będą miały braki w elitach zarządzających.
Statek Amerykańskiej hegemonii nabiera wody i tonie. Najgorsze że wirus marksizmu trzewi też europe.
Zastanawiam się tylko czy na emeryturze będzie mi dane uczyć się ruskiego czy chińskiego?

mit2

2019-12-14, 16:59
Lewica i lewacy to rak toczący naszą cywilizację.
Trzeba twardo stawiać się indoktrynacji tych sk***ieli, albo wszystkie dokonania białego człowieka zostaną pogrzebane.