18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebanie z Poplątaniem cz .II

MaciejLubicz • 2019-12-13, 01:01
także ten :ja_pie**ole:


maderfakermen

2019-12-13, 11:50
elda1987 napisał/a:

W sumie to ja trochę nie rozumiem tego pitolenia tych za aborcja, że płód to nie człowiek i "nie żyje". Ja np wiem, że to jest dziecko ludzkie od chwili poczęcia (no nie ulepi się z tego słoń czy krokodyl) i że żyje, nadal jednak usunęła bym bez większego zastanowienia, jakby trzeba było nie uważam się za bardziej zj***na przez to, że podchodzę do tego racjonalnie i nazywam rzeczy po imieniu. Co lepsze, jedno i drugie koło wzajemnej adoracji nie przyjmuje takiego podejścia. Albo jesteś prolife w 100%, albo nazywasz dziecko plodem bez życia



No to patrz:

https://twitter.com/PR24_pl/status/1204363945903087617?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1204363945903087617&ref_url=https%3A%2F%2Fniezalezna.pl%2F301369-popis-nowickiej-w-programie-michala-rachonia-poslanka-sld-przekonuje-ze-plod-to-nie-czlowiek

ps. na Rachonia mam wyj***ne bo to popychadło.

poligon6

2019-12-13, 11:56
zeozwatyelektryk napisał/a:

No to patrz:



Na lewackie zj***nie umysłowe tyle sie napatrzyłem ze nie robi to na mnie juz wrażenia.

Jedyne co mnie ruszyło że, "dziki sa w ciaży i nie mozna do nich strzelać bo gina wtedy małe dziki".

D3Ton

2019-12-13, 12:16
Są mistrzami w samozaoraniu :P
I tylko w tym :P

mav

2019-12-13, 12:43
Jak nazywają się ci co zadają pytania ? Chętnie nacieszę swe oczy większą ilością inteligentnych pojazdów po tęczowych zjebach.

Musoshlem

2019-12-13, 12:48
to powinno być na hardzie ....

Ca...........on

2019-12-13, 12:54
Ja mam takie samo prawo identyfikować czyjąś płeć i żądam, by mnie nie dyskryminowano.

krasnal_hałabała

2019-12-13, 13:16
AtomicFeelings napisał/a:

Za mocne na moje zwoje mózgowe, trupy itp. łatwiej mi się ogląda.



Walenie nie jest takie trudne.

Zazwyczaj... :(

Kamil1988

2019-12-13, 13:26
Widziałem wiele różnych poj***nych filmików i memów z komentarzami typu "That post gave me cancer" ale ta sonda czy wywiad, czy cokolwiek TO jest, na serio wywołała u mnie ból głowy...

krasnal_hałabała

2019-12-13, 13:44
Płód to człowiek, co więcej, płód to dziecko ale czy jeśli urodzi się chore, niepełnosprawne, kalekie, upośledzone to czy będziecie łożyć na jego utrzymanie, terapie zarówno fizjologiczne jak i psychologiczne (wierzcie mi, niepełnosprawność, nawet fizyczna, nie będąca niepełnosprawnością psychiczną, potrafi doprowadzić do rozstroju zdrowia psychicznego nawet najtwardszego człowieka a co dopiero kogoś kto cierpi od dzieciństwa), czy będziecie takiego człowieka do końca jego życia utrzymywać, czy będziecie łożyć na jego leczenie i na ubezpieczenie prywatne w AXA (bo na NFZ długo nie pożyje, to wam gwarantuję), czy będziecie się nim zajmować kiedy jego rodzice umrą (bo przecież wiecznie żyć nie będą), czy zobowiążecie się do tego? Zabicie płodu to zabicie dziecka, zabójstwo a nawet morderstwo ale w dobrej wierze, aborcja jest niekiedy niezbędna, pomijam już hiperbole niektórych ludzi i gadanie o dzieciach urodzonych bez głowy czy z dupą na brodzie ale zwyczajne dziecko które urodzi się niepełnosprawne, z trisomią dwudziestego pierwszego chromosomu (Zespół Downa), z ChAD, ze Schizofrenią, bez nóg, bez rąk, z chorobami serca, wątroby, nerek, dziecko którego całe życie to wizyty u różnych lekarzy, dziecko którego życie kręci się wokół szpitali, leków i które całe swoje życie musi podporządkowywać chorobie? Taki człowiek nigdy nie zasiądzie za kółkiem samochodu, nigdy nie rozepnie stanika dziewczynie to jest, nigdy nie zazna ciepła kobiety/mężczyzny, nigdy nie osiągnie sukcesu zawodowego, nigdy nie założy rodziny, jeśli jakimś cudem dożyje starości to na starość zostanie sam, będziecie się nim wtedy interesować?

"Syty nigdy nie zrozumie głodnego", "Ktoś kto ma milion koron do wydania nigdy nie zrozumie kogoś kto ma do wydania dwadzieścia koron" i tak samo zdrowy nigdy nie zrozumie chorego, muskularny, zdrowy i tęgi oraz jurny byczek nigdy nie zrozumie kaleki. Jeśli tak bronicie życia ludzi nienarodzonych to brońcie ich później także kiedy przestaną być dziećmi to jest kiedy przestaną być politycznie intratni dla Grup Interesu, tak samo jak krytykuję lewicowe Grupy Interesu tak samo dzisiaj skrytykuję prawicowe Grupy Interesu.

Co do tożsamości płciowej to wolę nie komentować, zrobi to za mnie Dr. Rożek

https://www.youtube.com/watch?v=NQAPbSW1IJU&t=140s

Dziękuję za uwagę.

Wracając do płodów to jest dzieci (co nimi są) "Czasem trzeba wybrać mniejsze zło aby nie dopadło nas to większe, przyczajone w mroku".

perkac988 napisał/a:

ta marksistowska indokrynacja niszczy naszą cywilizację... cywilizacja łacińska upada i w zamian wejdzie chińska lub bizantyjska lub panowanie nad białymi ludźmi przejmie cywilizacja żydowska



Wiesz czym jest cywilizacja Bizantyjska i czym było Bizancjum to jest Cesarstwo Greckie-Cesarstwo Bizantyjskie, Cesarstwo Wschodniorzymskie?

watashiwawieprz

2019-12-13, 15:18
krasnal_hałabała napisał/a:

aborcja jest niekiedy niezbędna



Zgadzam się są takie przypadki. Raz na milon może na dwa. Problemem zaś w wypowiedziach tych ludzi jest to że oni uważają aborcję za coś dobrego. Bo to walka o jakieś śmieszne prawa kobiet. Gówno aborcja nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Może byc co najwyżej mniej złym jak to określiłeś. Ale powinniśmy się na nią decydować tak rzadko jak to możliwe

krasnal_hałabała napisał/a:


Co do tożsamości płciowej to wolę nie komentować, zrobi to za mnie Dr. Rożek
Dziękuję za uwagę.



Ogladalem tylko kawałek i tego nienawidzę w lewackim gadaniu dlaczego zawsze jak jest jakaś sytuacja to wy wylatujecie z sytuacją która zdarza sie raz na milony. No chyba ze codziennie widujesz faceta który ma zaburzony system produkcji testosteronu. To zwracam honor. Ale psia mać zasadą jest że facet ma normalną produkcję testosteronu i oceniamy sytuację ceteris paribus. A nie ze w wyp*zdowie mieszka Kowalski który jest inny od reszty i na jego podstawie tworzymy zasady. A co do tego ze debile z filmu widząc faceta mowia ze może byc kobieta to tylko sie przypomina

Cytat z roku 1984


FloriXx_00

2019-12-13, 18:30
Oni mają jakiś kanał na YT albo coś ? Jak tak to proszę o nazwę/linka, bo już 2 ich film widzę, a do źródła nie potrafię się dokopać :/

in...........ei

2019-12-13, 18:41
FloriXx_00 napisał/a:

Oni mają jakiś kanał na YT albo coś ? Jak tak to proszę o nazwę/linka, bo już 2 ich film widzę, a do źródła nie potrafię się dokopać :/



Podrzuć jak znajdziesz :)

dejmen3

2019-12-13, 20:23
A kiedyś takich palili... :roll:

BR...........ZI

2019-12-13, 21:55
krasnal_hałabała napisał/a:

Płód to człowiek, co więcej, płód to dziecko ale czy jeśli urodzi się chore, niepełnosprawne, kalekie, upośledzone to czy będziecie łożyć na jego utrzymanie, terapie zarówno fizjologiczne jak i psychologiczne (wierzcie mi, niepełnosprawność, nawet fizyczna, nie będąca niepełnosprawnością psychiczną, potrafi doprowadzić do rozstroju zdrowia psychicznego nawet najtwardszego człowieka a co dopiero kogoś kto cierpi od dzieciństwa), czy będziecie takiego człowieka do końca jego życia utrzymywać, czy będziecie łożyć na jego leczenie i na ubezpieczenie prywatne w AXA (bo na NFZ długo nie pożyje, to wam gwarantuję), czy będziecie się nim zajmować kiedy jego rodzice umrą (bo przecież wiecznie żyć nie będą), czy zobowiążecie się do tego? Zabicie płodu to zabicie dziecka, zabójstwo a nawet morderstwo ale w dobrej wierze, aborcja jest niekiedy niezbędna, pomijam już hiperbole niektórych ludzi i gadanie o dzieciach urodzonych bez głowy czy z dupą na brodzie ale zwyczajne dziecko które urodzi się niepełnosprawne, z trisomią dwudziestego pierwszego chromosomu (Zespół Downa), z ChAD, ze Schizofrenią, bez nóg, bez rąk, z chorobami serca, wątroby, nerek, dziecko którego całe życie to wizyty u różnych lekarzy, dziecko którego życie kręci się wokół szpitali, leków i które całe swoje życie musi podporządkowywać chorobie? Taki człowiek nigdy nie zasiądzie za kółkiem samochodu, nigdy nie rozepnie stanika dziewczynie to jest, nigdy nie zazna ciepła kobiety/mężczyzny, nigdy nie osiągnie sukcesu zawodowego, nigdy nie założy rodziny, jeśli jakimś cudem dożyje starości to na starość zostanie sam, będziecie się nim wtedy interesować?
"Syty nigdy nie zrozumie głodnego", "Ktoś kto ma milion koron do wydania nigdy nie zrozumie kogoś kto ma do wydania dwadzieścia koron" i tak samo zdrowy nigdy nie zrozumie chorego, muskularny, zdrowy i tęgi oraz jurny byczek nigdy nie zrozumie kaleki. Jeśli tak bronicie życia ludzi nienarodzonych to brońcie ich później także kiedy przestaną być dziećmi to jest kiedy przestaną być politycznie intratni dla Grup Interesu, tak samo jak krytykuję lewicowe Grupy Interesu tak samo dzisiaj skrytykuję prawicowe Grupy Interesu.
Co do tożsamości płciowej to wolę nie komentować, zrobi to za mnie Dr. Rożek
Dziękuję za uwagę.
Wracając do płodów to jest dzieci (co nimi są) "Czasem trzeba wybrać mniejsze zło aby nie dopadło nas to większe, przyczajone w mroku".
Wiesz czym jest cywilizacja Bizantyjska i czym było Bizancjum to jest Cesarstwo Greckie-Cesarstwo Bizantyjskie, Cesarstwo Wschodniorzymskie?



Opieka nad chorym pokazuje w ludziach człowieczeństwo. Jeśli twoje dziecko zachoruje na nowotwór to poddasz je eutanazji żeby nie cierpiał? Znam przypadki dzieci które miały urodzić się roślinami A urodziły się zdrowe. Pracuje z niepełnosprawnymi i żaden rodzic nie żałuję że urodził swoje dziecko. Jest mu ciężko owszem, ale ich za to podziwiam. A szmaty które od tak pie**olom o aborcji i z łatwością im wszystko przychodz są bezwartosciowymi zwierzakami.