18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebanie z Poplątaniem cz .II

MaciejLubicz • 2019-12-13, 01:01
także ten :ja_pie**ole:


~Velture

2019-12-13, 01:20
Dotrwałem do 1:05.
Co za dużo to i świnia nie zeżre. Idę spać.

AtomicFeelings

2019-12-13, 01:57
Za mocne na moje zwoje mózgowe, trupy itp. łatwiej mi się ogląda.

swampman

2019-12-13, 02:05
pewnie wyj***lo im blue screena po tej rozmowie... banda lewakow polglowkow. stado idiotow ktorzy mysla ze maja cos do powiedzenia i ma to jakiekolwiek znaczenie. wychowani w zlotej klatce pragnacy byc kims, ale niestety....
nic tylko powiedziec ze identyfikuje sie jako pedzaca ciezarowka i wpie**olic sie z buta w klate.
jakby malo bylo takich oszolomow to sprowadzamy jeszcze inzynierow z chowu wsobnego i dlatego zacnie cofamy sie w rozwoju.

krajsik

2019-12-13, 07:23
Prowadzący wywiad dobrze niszczy lewaków ale normalnym ludziom zadają podchwytliwe pytania robiąc z nich idiotów

silwerbalk

2019-12-13, 07:27
Tylko pamiętajcie lewaki i antysyfiarze lgbt komuniści...... Rewolucja uwielbia wpie**alać własne dzieci ;-) cieszy mnie to że zaraz po mnie idziecie wy na ogień lub pod giloryne albo line....... :lol:

Sinan

2019-12-13, 08:57
Niby straciłem 9 minut życia ale dowiedziałem się jednego - nie jestem najbardziej sp***oloną istotą na tej planecie ufff.. jest ich jeszcze w ch*j i trochę.

Dla tych co nie chcą tracić 9minut życia - bardziej wyróżniające się zjeby z filmu :

0:25 / 1:24 / 2:50 / 4:24 / 5:12 / 8:14

sars_80

2019-12-13, 09:01
Velturałkę napisał/a:

Dotrwałem do 1:05.
Co za dużo to i świnia nie zeżre. Idę spać.



rządowa świnia jak koryta dopadnie to nigdy nie odchodzi, chyba że ktoś ją odjebie

Zetkaa

2019-12-13, 09:06
swampman napisał/a:

pewnie wyj***lo im blue screena po tej rozmowie... banda lewakow polglowkow. stado idiotow ktorzy mysla ze maja cos do powiedzenia i ma to jakiekolwiek znaczenie. wychowani w zlotej klatce pragnacy byc kims, ale niestety....
nic tylko powiedziec ze identyfikuje sie jako pedzaca ciezarowka i wpie**olic sie z buta w klate.
jakby malo bylo takich oszolomow to sprowadzamy jeszcze inzynierow z chowu wsobnego i dlatego zacnie cofamy sie w rozwoju.



Najgorsze, że takie zjeby też mają głos i niestety oni częściej gdzieś wyjdą gromadą i coś głupiego wywalczą. A w miarę normalny człowiek obudzi się później w sp***olonej rzeczywistości.

michalexxx

2019-12-13, 09:08
Ja np. identyfikuję się jako wibrator, miłe panie zapraszam xD

TomBe

2019-12-13, 09:10
Nie wiem jak opisać to co usłyszałem inaczej niż TRAGEDIA UMYSŁOWA.
Ile IQ trzeba mieć żeby upaść tak nisko?!
Przecież ta ich "logika" nie mieści się w mojej głowie - totalne zatracenie jakichkolwiek wartości moralnych/etycznych.
Chorzy ludzie...

Sonal

2019-12-13, 09:15
To jest jak rozmowa z jehowymi - przeciętny człowiek nie ma szans na ich wyszkolone gadki. Zawsze sprowadzają cię na grunt, w którym są wyszkoleni i udają, że są lepsi. A rozmowy jak na infolinii prowadzone wg scryptu.
Nie ma sensu się tym podniecać - bo filmik jest zmontowany z "najlepszych" z punktu widzenia pederastów z czerwonym ręcznikiem, fragmentów pod z góry założona tezę.

poligon6

2019-12-13, 09:34
Ale o tym juz dawno pisano. U lewactwa to norma, tak zwane "Dwójmyslenie".

Dwójmyślenie (ang. doublethink) – termin pochodzący z powieści George'a Orwella pt. Rok 1984, w nowomowie oznaczający umiejętność demonstrowania równoczesnej wiary w wiele poglądów sprzecznych pod względem logicznym. Stanowiła ścisły element angsocu i wiązała się ściśle z pojęciami takimi jak zmienność przeszłości, regulacja faktów, czarnobiał oraz negacja obiektywnej rzeczywistości.


SupremeLeader

2019-12-13, 09:48
Pewnie spadnie teraz na mnie hejt, nazwiecie mnie zwyrodniałym zboczeńcem i perwersem. Ale od dłuższego czasu czuję, że moje ciało mnie nie identyfikuje.
Już dawno chciałem to z siebie wyrzucić, przyznać się i wreszcie być sobą. Nareszcie przestać oklamywac otoczenie i samego siebie.
Otóż od zawsze gdzieś tam w środku czułem, że jestem wózkiem widłowym.
Uff co za ulga.

czerczil

2019-12-13, 09:55
up
bardzo dobrze sie sklada, trzeba mi sciagnac 3 palety z paki, na priv napisze ci dokladny adres.