18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podziękowania dla sadoli od weltóra.

~Velture • 2022-06-24, 17:21
W nawiązaniu do tematu o mojej amputacji nogi ( https://www.sadistic.pl/cukrzyca-stresowa-ku-przestrodze-weltor-powrocil-vt560054.htm ) postanowiłem nagrać dla Was osobiste podziękowania.

W końcu Ci co mnie nie widzieli zobaczą ten szpetny ryj .

Film w takiej a nie innej jakości ponieważ musiałem go skompresować aby zmieścić się w komisie 50mb sadolowych chomików.


Be6he6mo6th

2022-06-29, 11:00
nieźle velture, już prawie 40 tys, czyli w górnych granicach tej najlepszej protezy o której wspominałeś. Czy to znaczy że kupisz właśnie tą protezę, czy tańszą, a wydasz reszte np na rehabilitacje albo jakieś leki?
Życzę zdrowia, i gratulacje zbiórki, w takich trudnych czasach zebrać od ludzi tyle hajsu to naprawdę trzeba docenić ludzką hojność. Swoją drogą jestem ciekaw czy jakiś anonim np taki jak ja w przyszłości by takie coś zrobił, to czy tak samo by ludzie się zachowali, chodzi mi tutaj o twoją popularność, jakby nie patrzeć byłeś tu swojego rodzaju vipem, To już mniejsza oto czy pozytywny czy negatywny, ale z pośród wielu tysięcy użytkowników, każdy dałby rady wymienić z pamięci kilka nicków które tu cały czas się przewracają w każdym temacie, w tym właśnie twój. Jakby co to żadna złośliwość z mojej strony, lecz jedynie ciekawość.

~Velture

2022-06-29, 13:18
Be6he6mo6th napisał/a:

nieźle velture, już prawie 40 tys, czyli w górnych granicach tej najlepszej protezy o której wspominałeś. Czy to znaczy że kupisz właśnie tą protezę, czy tańszą, a wydasz reszte np na rehabilitacje albo jakieś leki?
Życzę zdrowia, i gratulacje zbiórki, w takich trudnych czasach zebrać od ludzi tyle hajsu to naprawdę trzeba docenić ludzką hojność. Swoją drogą jestem ciekaw czy jakiś anonim np taki jak ja w przyszłości by takie coś zrobił, to czy tak samo by ludzie się zachowali, chodzi mi tutaj o twoją popularność, jakby nie patrzeć byłeś tu swojego rodzaju vipem, To już mniejsza oto czy pozytywny czy negatywny, ale z pośród wielu tysięcy użytkowników, każdy dałby rady wymienić z pamięci kilka nicków które tu cały czas się przewracają w każdym temacie, w tym właśnie twój. Jakby co to żadna złośliwość z mojej strony, lecz jedynie ciekawość.



Dzisiaj mam wizytę ortopedy i wyśle mi później kosztorys to wam wrzuce tutaj screena. Zależy mi na jak najlepszej mobilności i komforcie w budżecie zbiórki + NFZ.

Jak coś będę dzisiaj wiedział dokładniej to odezwę się w temacie.

Haro

2022-06-30, 21:40
Mordziaty, trzymaj się ciepło z fartem i zdrówka

LouisdeFunes

2022-07-03, 01:20
Po zbiórce widać że na dwie nóżki więc opie**alamy drugą

JanekFanek

2022-07-04, 14:44
Jesteśmy pie**olnięci ale nadal ludźmi, zapie**alaj maratony na tej protezie :)

Omgjkla

2022-07-08, 14:31
k***a gościu. bardzo rzadko ostatnio wchodzę na sadola. k***a nie wiem co pisać. Trzymaj się chłopie. Twój nick kojarzę od początku, a dzisiaj ujrzałem człowieka. Którego historia pomogła mi żyć.


Mam nadzieję, że pieniądze ze zbiórki zapewnią mobilność, komfort jak i wszelakie leki itp. Trzymaj się.

PopeYee

2022-07-30, 23:22
Trzymaj się stary!
1 raz wpłaciłem coś na jakąś zbiórkę może i nie dużo ale klepania jest bieda a każdy grosz się przyda

~Velture

2022-08-23, 14:01
Pieniądze przelane, zapłacone za protezę. Teraz czekamy na części i montaż. :mrgreen:

Wszystkim jeszcze raz dziękuję z całego serca.

Kolejny temat będzie ze zdjęciami protezy i filmikiem jak już protezę złożą.


Koszt początkowej wyceny protezy miał wynosić prawie 57 tysięcy ale udało się do 53 utargować. Ciągle to jest ta sama proteza za te blisko 57 o której było wcześniej pisane.



PetruseK

2022-09-02, 19:57
Velture! Dołącz na facebooku, jesli oczywiscie posiadasz, do grupy Broda i tatuaż. Jest nas 17 tys. Samych chlopow i niesamowita atmosfera... Myślę, że tam też będziemy mogli Ci pomoc, a nawet jestem pewien, bo nie byłaby to nasza pierwsza taka akcja. Jak coś to pisz PW. Zdrowia o wytrwałości !

Ps. Ale zdjecie jebiacej zgnlizna stopy to na pewno gdzies masz.... Nie badz ch*j pokaz.

Wiewór

2022-09-03, 00:51
k***a ja dalej nie rozumiem co tam tyle kosztuje.

~Velture

2022-09-03, 07:24
Wiewór napisał/a:

k***a ja dalej nie rozumiem co tam tyle kosztuje.



Ja również nie. Ten kondom na nodze który dostałem w tym tygodniu to liner (nie widać na tym takiej gumowej uszczelki - https://ortotyka.pl/leje-silikonowe-linery-do-protez to takie coś) i to z gumową uszczelką taki silikonowy kondom ponad 4 koła.

Do tej chwili jak na to patrzę zastanawiam się w którym miejscu to jest warte ponad 4 tysiące.


Wiewór

2022-09-03, 21:20
VeIture napisał/a:

Ja również nie. Ten kondom na nodze który dostałem w tym tygodniu to liner (nie widać na tym takiej gumowej uszczelki - to takie coś) i to z gumową uszczelką taki silikonowy kondom ponad 4 koła.
Do tej chwili jak na to patrzę zastanawiam się w którym miejscu to jest warte ponad 4 tysiące.



Zapewne na zachodzie protezy sa refundowane wiec firmy które je robia krzyczą za nie ile chcą a podatnik płaci

~Velture

2022-10-13, 13:20
Dzisiaj pierwszy raz ok 30 metrów bez kul całkowicie przeszedłem :D


XTralala

2022-10-13, 15:06
VeIture napisał/a:

Dzisiaj pierwszy raz ok 30 metrów bez kul całkowicie przeszedłem



Gratulacje! Kupa kilometrów jeszcze przed Tobą zanim stwierdzisz że jest zajebiscie

:-)

Powodzenia ryjku wędzony