18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podziękowania dla sadoli od weltóra.

~Velture • 2022-06-24, 17:21
W nawiązaniu do tematu o mojej amputacji nogi ( https://www.sadistic.pl/cukrzyca-stresowa-ku-przestrodze-weltor-powrocil-vt560054.htm ) postanowiłem nagrać dla Was osobiste podziękowania.

W końcu Ci co mnie nie widzieli zobaczą ten szpetny ryj .

Film w takiej a nie innej jakości ponieważ musiałem go skompresować aby zmieścić się w komisie 50mb sadolowych chomików.


Halman

2022-06-25, 02:23
djted napisał/a:

" j***ć Hallmana" zapomniales dodać na kocu



na kocu to cię ojciec r*cha

1bolek1

2022-06-25, 08:11
o kużwa, nie wiedziałem
dorzuce też coś

~Velture

2022-06-25, 09:44
Halman napisał/a:

na kocu to cię ojciec r*cha



Dla ciebie powinno się zrobić zrzutkę na snickersy bo strasznie gwiazdorzysz.

yfd

2022-06-25, 10:09
Niech moc będzie z Tobą...

Swoją drogą jak jest nas 10.000 i każdy da po 20 zł to gość jeszcze pójdzie do barbera. Nie żałujcie w tych trudnych czasach czteropaka dla naszego chłopaka.

pan.dolewka

2022-06-25, 10:13
I cyk, na drugą nóżkę! Poszło - zdrowia mordo!

~Velture

2022-06-25, 10:49
yfd napisał/a:

Niech moc będzie z Tobą...



Niech mocz będzie w kiblu :D

Hektor

2022-06-25, 12:50
zmien sobie nick z Velture na Wheelchair, wymawia sie prawie tak samo

miskolargol

2022-06-25, 14:06
Przej***ne.Zycie to qrwa.
Nie lam się i trzymaj się.

Wiewór

2022-06-25, 16:21
Zawsze sobie ciebie wyobrażałem jako małego spasionego pryszczatego hobbita który lezy przed kompem w samych badejach opie**ala czipsy i wali harnoldy z gwinta. Na rękach ma odciski do kości od walenia gruchy i śmierdzi potem jak stara baba w kościele :amused:
Rozczarowałeś mnie.

Z kolejnych plusów:
-stare baby musza ci ustępować miejsca w tramwaju
-możesz opuszczać dzień nóg
-w protezie możesz przemycać wódkę na koncerty
-nie wstaniesz już lewa noga
-polowe mniejsza szansa ze nadepniesz na lego
-jak przyjdzie kacap to nie wezmą cie do WP
-masz wytłumaczenie czemu nie biegasz

Z minusów to niestety jak będzie apokalipsa zombie to twoja drużyna zostawi cie jako przynętę

~Velture

2022-06-25, 16:28
Wiewór napisał/a:

Zawsze sobie ciebie wyobrażałem jako małego spasionego pryszczatego hobbita który lezy przed kompem w samych badejach opie**ala czipsy i wali harnoldy z gwinta. Na rękach ma odciski do kości od walenia gruchy i śmierdzi potem jak stara baba w kościele
Rozczarowałeś mnie.
Z kolejnych plusów:
-stare baby musza ci ustępować miejsca w tramwaju
-możesz opuszczać dzień nóg
-w protezie możesz przemycać wódkę na koncerty
-nie wstaniesz już lewa noga
-polowe mniejsza szansa ze nadepniesz na lego
-jak przyjdzie kacap to nie wezmą cie do WP
-masz wytłumaczenie czemu nie biegasz
Z minusów to niestety jak będzie apokalipsa zombie to twoja drużyna zostawi cie jako przynętę



Dodatkowym plusem jest moja sąsiadka, której k***y nienawidzę. Taka w ch*j pro europejska, że aż ma flagi unijne zawieszone.
Aby ją podk***ić i w ch*ja sobie polecieć dla czystej rozrywki to powiedziałem, że nogę straciłem przez ruską minę przeciwpiechotną jak pojechałem na Ukrainę "walczyć za naszych braci i siostry".

Dosłownie najlepsza rozrywka od dobrych 2 lat jak patrzyłem na jej zmieszany ryj który zastanawiał się co powiedzieć :D

Wiewór

2022-06-25, 16:30
„Brother ibn Velture and the boyz”


~Velture

2022-06-25, 16:37
Wiewór napisał/a:

„Brother ibn Velture and the boyz”



O k***a to było nawet śmieszne hehehehehehhehe. Było poprosić o fotkę z bronią to bym ci dał bo ja to strzelec wyborowy z licencją sportową na broń ze sztucrem a nie k***a z takim druciarstwem szmatogłowym w ręku.

Kabe

2022-06-25, 20:18
Niewiele pomogłem, ale zawsze coś. Do góry głowa!

Karboksylator

2022-06-25, 20:36
~VeIture napisał/a:

O k***a to było nawet śmieszne hehehehehehhehe. Było poprosić o fotkę z bronią to bym ci dał bo ja to strzelec wyborowy z licencją sportową na broń ze sztucrem a nie k***a z takim druciarstwem szmatogłowym w ręku.



to nie mogłeś jakiegoś napadu jebnąć i kasy skołować? :) no i nagrać to i wrzucić na sadistica