18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podziękowania dla sadoli od weltóra.

~Velture • 2022-06-24, 17:21
W nawiązaniu do tematu o mojej amputacji nogi ( https://www.sadistic.pl/cukrzyca-stresowa-ku-przestrodze-weltor-powrocil-vt560054.htm ) postanowiłem nagrać dla Was osobiste podziękowania.

W końcu Ci co mnie nie widzieli zobaczą ten szpetny ryj .

Film w takiej a nie innej jakości ponieważ musiałem go skompresować aby zmieścić się w komisie 50mb sadolowych chomików.


Marian_Koniuszko

2022-06-24, 22:03
Sadol sadolowi sadolem. Czytaj: prawdziwy sadol sadolowi zawsze pomoże :ok:
Wszystkiego dobrego Velture i szybkiego powrotu do normalności

PIs napisał/a:

Ja zbieram na samochód, może też założę zrzutkę co?



Weź się k***a za robotę w takim razie

Prosty

2022-06-24, 22:18
Powodzenia morda dawaj tam znać informuj ^^

Olcix

2022-06-24, 22:20
r*chable

bukakin

2022-06-24, 22:44
bany się fajnie wstawiało.a co tam to tylko internet.-nie znam gościa blokada konta-ja błagałem .Teraz sytuacja się odwróciła.-błagasz obcych ludzi To może pobij się w pierś i przywróć mi konto na którym ośmieliłem się mówić prawdę to kopsnę ci parędziesiąt tysiaków.

~Angel

2022-06-24, 22:50
bukakin napisał/a:

bany się fajnie wstawiało.a co tam to tylko internet.-nie znam gościa blokada konta-ja błagałem .Teraz sytuacja się odwróciła.-błagasz obcych ludzi To może pobij się w pierś i przywróć mi konto na którym ośmieliłem się mówić prawdę to kopsnę ci parędziesiąt tysiaków.



Co ty pie**olisz?

Velture nigdy nie miał uprawnień do wystawiania ostrzeżeń :homer: - nigdy nie był moderatorem jedynie dublerem czyli weryfikował zgłaszane zdublowane tematy i sam przenosił do było.
Więc teraz kopsnij mu te kilkadziesiąt tysięcy a nie pie**ol bzdur dla poklasku.

lososito

2022-06-24, 22:55
Tylko mi przypomina Velture Rumcajsa?

Bul_od_bytu

2022-06-24, 23:00
Chłopie szukaj w katalogu jakiś modeli premium bo aż szkoda zmarnować to zainteresowanie. Kup coś żeby bez wyrzutów sumienia można Cię było po piwo i fajki wysłać do sklepu ;)

Gazownik

2022-06-25, 00:05
Halman napisał/a:

dzięki bogu wyglądam lepiej i mam obie nogi
ale jedno ci przyznam; najciekawszy temat od trzech dni.



Ty się ziomutek nie bój. Jakby co na Ciebie tez się zrzucimy ..

Karkus

2022-06-25, 00:06
Velture, na razie masz ważniesze problemy, ale jak staniesz na nogi (w sensie dosłownym) to kiedyś trafisz do Grodu Kraka :)
Ja, Krakus, teraz Karkus stawiam Ci kilka piw :)
Znajdz mnie na priv (ja nie umiem na tym poj***nym, najbardziej skomplikowanym z możliwych portalu) i wyślę Ci numer telefonu.
Obiecuje jedno, chłopinko - będziesz ugoszczony :)
Na razie łap zdrówko i humor, stres wyeliminuj :) \
Czekam :)

~Velture

2022-06-25, 01:29
bukakin napisał/a:

bany się fajnie wstawiało.a co tam to tylko internet.-nie znam gościa blokada konta-ja błagałem .Teraz sytuacja się odwróciła.-błagasz obcych ludzi To może pobij się w pierś i przywróć mi konto na którym ośmieliłem się mówić prawdę to kopsnę ci parędziesiąt tysiaków.



Ani jednego bana przez kilkanaście lat na sadolu nikomu nie dałem. Nie wiem skąd ten pomysł w ogóle.

djted

2022-06-25, 01:30
Dziekuje wszystkim. Pozdrawiam. I" j***ć Hallmana" zapomniales dodać na kocu

~Velture

2022-06-25, 01:32
djted napisał/a:

Dziekuje wszystkim. Pozdrawiam. I" j***ć Hallmana" zapomniales dodać na kocu



Za j***nie hallmana bez "NO HOMO" zawsze piwko! :amused:

albineek

2022-06-25, 01:33
Trzym się chłopaku

szymm22

2022-06-25, 01:42
VeIture, VeIture,
Byku, wyjątkowo nic chamskiego się tutaj nie pojawi - pomodlę się za Ciebie. Dużo samozaparcia, pogody ducha i chęci do życia. Wydajesz się być spoko gość, oby wszystko Ci się poukładało. Pozderki ;)

luki145

2022-06-25, 02:07
VeIture napisał/a:

W nawiązaniu do tematu o mojej amputacji nogi ( ) postanowiłem nagrać dla Was osobiste podziękowania.
W końcu Ci co mnie nie widzieli zobaczą ten szpetny ryj .
Film w takiej a nie innej jakości ponieważ musiałem go skompresować aby zmieścić się w komisie 50mb sadolowych chomików.



Mój pierwszy post :D . Wysłałem jak cos troche btc, piszę bo nie wiem czy w ogóle sprawdzasz ten portfel :)

Pozdrawiam !