18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podsumowanie "walki"

phrontch • 2020-11-22, 06:46
Wywiad po wygranej z Najmanem




Rebeliant

2020-11-22, 06:51
Skopał leżącego, bo przecież Najman to paralityk intelektualny jak i sportowy.

Halman

2020-11-22, 06:56
Rebeliant napisał/a:

... intelektualny ... Najman... .


te dwa słowa gryzą się bardziej niż koty w marcu...

Rebeliant

2020-11-22, 07:02
Halman napisał/a:

te dwa słowa gryzą się bardziej niż koty w marcu...



Dlatego słowo paralityk jest tam słowem kluczem.

35i

2020-11-22, 07:22
Jak z założenia nie lubię sportu, tak polubiłem gościa, szczególnie za końcówkę wypowiedzi.

Rebeliant

2020-11-22, 08:28
35i napisał/a:

Jak z założenia nie lubię sportu, tak polubiłem gościa, szczególnie za końcówkę wypowiedzi.



Idę o zakład, że zrobisz loda każdemu bezdomnemu, jeśli tylko będzie krzyczeć na Dworcu Centralnym "j***ć PiS!" aż go nie zawinie policja. Idący z modą antyfani piździelców tacy są, a na takiego mi wyglądasz. Już się 15 lat naoglądałem takich, a PiS z tych 15 lat 7 u władzy, po części przez debili nie wiedzących za co trzeba j***ć piździelców i jak to robić, aby nie wchodzić w dupę po same pięty tym, przez których PiS wygrywa, czyli przez czerwonych antyklerykałów pokroju k***y Urbana, bo to oni i nakręceni przez nich "sezonowi antypisowcy" są jedną z przyczyn sukcesu Jarkacza - ilość jadu przekroczyła masę krytyczną i już nie da się krytyką zmienić zdania u wyznawców tejże sp***olonej partii. Dużo się pomyliłem w ocenie twojej osoby?

Pan_Cernik

2020-11-22, 08:36
Rebeliant napisał/a:

...Najman to paralityk intelektualny...



Może to miejska legenda a może i nie.

Dochodziły mnie słychy, że w krajach gdzie wymiar sprawiedliwości bardzo poważnie podchodzi do tematu nietykalności cielesnej, nasi Sebkowie wpadli na pomysł jak trochę ojro przytulić.
A sposób jest banalnie prosty. Idzie Seba na dyskotekę, wk***i jakiegoś typa, ten mu parę razy przyjebie a Seba potem ma psiarnię, obdukcję i do sadu. I z tego co wiem, to w taki sposób nawet i 3000 ojro za noc może wyciągnąć.

A wracając do Najmana.
W szeroko pojętym Showbiznesie jest prosta zasada. Nie ważne co i jak piszą czy mówią, ważne żeby było głośno.

Może Najman to i p*zda. Ale wie że zarabia hajs dzięki małolatom, którzy w przerwach od hejtowania, żebrzą u tatusia i mamusi na paczkę fajek.
Dostał po ryju nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. Ale pewnie ma na to wyj***ne, tak samo jak i na komentarza, bo na tym pewnie nieźle zarobił.
A przecież po to tam poszedł.

boo

2020-11-22, 10:17
Widac, ze Najman to sprzedajna k***a bez honoru i wstydu ale co na to jego rodzina?

danielbiel1988

2020-11-22, 10:45
Pan_Cernik napisał/a:

Może to miejska legenda a może i nie.
Dochodziły mnie słychy, że w krajach gdzie wymiar sprawiedliwości bardzo poważnie podchodzi do tematu nietykalności cielesnej, nasi Sebkowie wpadli na pomysł jak trochę ojro przytulić.
A sposób jest banalnie prosty. Idzie Seba na dyskotekę, wk***i jakiegoś typa, ten mu parę razy przyjebie a Seba potem ma psiarnię, obdukcję i do sadu. I z tego co wiem, to w taki sposób nawet i 3000 ojro za noc może wyciągnąć.
A wracając do Najmana.
W szeroko pojętym Showbiznesie jest prosta zasada. Nie ważne co i jak piszą czy mówią, ważne żeby było głośno.
Może Najman to i p*zda. Ale wie że zarabia hajs dzięki małolatom, którzy w przerwach od hejtowania, żebrzą u tatusia i mamusi na paczkę fajek.
Dostał po ryju nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. Ale pewnie ma na to wyj***ne, tak samo jak i na komentarza, bo na tym pewnie nieźle zarobił.
A przecież po to tam poszedł.



Na tej walce nie zarobi, wręcz zabuli...

WolvX

2020-11-22, 10:46
I bardzo k***a dobrze. ***** ***

T3RMINATOR

2020-11-22, 10:47
OpenStreetMaps napisał/a:

Dajcie lepiej w komentarzu filmik z walki, a piwo daję na zachętę
Bo tego linka do CDA mendoratorzy zaraz usuną



Ja pie**ole ale najman się popisał. Nie dziwie się że don casio Nie zapanował nad językiem.

danielbiel1988

2020-11-22, 10:52
Jeszcze trener Srajmana wykręcił stopę Kasjuszowi.