18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podsumowanie "walki"

phrontch • 2020-11-22, 06:46
Wywiad po wygranej z Najmanem




Justynka99

2020-11-22, 18:29
Adrian92 napisał/a:

Najmanowi puściły nerwy. Trochę się nie dziwię, bo Kasjusz wykręcił lewą aferę, że Najman miał romans z Godlewską, a sądząc po reakcji Najmana, to chyba teraz ma lipę na chacie hahah
Kasjusz nie ma żadnych dowodów na to, więc jest zwykłą pałą, to tak jakbym ja powiedział, że jakiś Kowalski jest konfidentem ale nie miał na to białka, oczerniając jego imię. No słabe w ch*j, robią z gęby dupę, obaj siebie warci. Ale jest jeden mały plus przy Najmanie, pomaga charytatywnie i to od wielu wielu lat. Chociaż tyle



pie**olisz. Tego ścieku nie oglądam ale wnioskując z "kariery" Najmana to wiedział że i tak przegra więc teraz może udawać że by wygrał gdyby nie dyskwalifikacja.

NataliaW

2020-11-22, 23:08
35i napisał/a:

Ty mi natomiast wyglądasz na frajera z kijem w dupie. Wielokrotnie się wypowiadałem na forum na temat swojej apolityczności i wstrętu do jakiejkolwiek partii. Mam prośbę, na drugi raz weź się za ocenianie kogoś ze znajomych lub rodziny, chłoptasiu. Wk***iają mnie typy Twojego pokroju, przekonane o swojej bezkresnej mądrości, dlatego odpuszczałem sobie komentowanie Twoich wpisów i mam prośbę do Ciebie, odpie**ol się ode mnie i nie oceniaj, jak nie znasz człowieka.



Apolityczny? a lubisz kogoś TYLKO ZA TO że mówi "j***ć pisowska k***ę"... Jesteś bardzo polityczny, tak że nawet potrafisz obrazić kogoś kto ci udowadnia że jesteś ograniczonym umysłowo imbecylem i hipokrytą.

St...........on

2020-11-23, 00:27
Rebeliant napisał/a:

Idę o zakład, że zrobisz loda każdemu bezdomnemu, jeśli tylko będzie krzyczeć na Dworcu Centralnym "j***ć PiS!" aż go nie zawinie policja. Idący z modą antyfani piździelców tacy są, a na takiego mi wyglądasz. Już się 15 lat naoglądałem takich, a PiS z tych 15 lat 7 u władzy, po części przez debili nie wiedzących za co trzeba j***ć piździelców i jak to robić, aby nie wchodzić w dupę po same pięty tym, przez których PiS wygrywa, czyli przez czerwonych antyklerykałów pokroju k***y Urbana, bo to oni i nakręceni przez nich "sezonowi antypisowcy" są jedną z przyczyn sukcesu Jarkacza - ilość jadu przekroczyła masę krytyczną i już nie da się krytyką zmienić zdania u wyznawców tejże sp***olonej partii. Dużo się pomyliłem w ocenie twojej osoby?



Nie zesraj się lewacka lambadziaro :amused: Wałki typu pis jest prawicowy możesz wciskać uposledzonej siostrze, albo po prostu sam w to wierzysz co czyni cię pożytecznym idiotą (partie takich faryzeuszy lubią ,zwłaszcza te żydowskie).

Archeolog

2020-11-23, 01:37
Duże piwo za podsumowanie wypowiedzi! :mrgreen:

35i

2020-11-23, 06:40
NataliaW napisał/a:

Apolityczny? a lubisz kogoś TYLKO ZA TO że mówi "j***ć pisowska k***ę"... Jesteś bardzo polityczny, tak że nawet potrafisz obrazić kogoś kto ci udowadnia że jesteś ograniczonym umysłowo imbecylem i hipokrytą.



Kolejna ograniczona, która czyta bez zrozumienia. Napisałem "końcówka wypowiedzi", a nie "ostatnie słowa". Nieogarom śpieszę z wyjaśnieniem. Chodziło mi o to, że miło z jego strony, że stanął po stronie kobiet, a nie katotalibów. Narka.

aronio

2020-11-24, 00:17
ostatnie zdanie to miód na uszy

Novik

2020-11-24, 06:07
Napędzanie to gówno a później ludzie się dziwią skąd oni mają pieniądze na to ha tfu

bard1988

2020-11-24, 09:50
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Da się tego typa jeszcze legalnie wyskrobać...?



Nie no, Najman już dawno się urodził.