18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podsumowanie "walki"

phrontch • 2020-11-22, 06:46
Wywiad po wygranej z Najmanem




CzerstWybut

2020-11-22, 11:05
nawet sposób wysławiania podobny

Mieciu158

2020-11-22, 11:15
Ludzie, przestańcie mówić o nim, to również media przestaną się nim interesowac. Przestanie zarabiać krocie na niczym.

dennissliwa

2020-11-22, 11:21
Najman wiedział że przegra i odj***ł co odj***ł...

35i

2020-11-22, 11:23
Rebeliant napisał/a:

Idę o zakład, że zrobisz loda każdemu bezdomnemu, jeśli tylko będzie krzyczeć na Dworcu Centralnym "j***ć PiS!" aż go nie zawinie policja. Idący z modą antyfani piździelców tacy są, a na takiego mi wyglądasz. Już się 15 lat naoglądałem takich, a PiS z tych 15 lat 7 u władzy, po części przez debili nie wiedzących za co trzeba j***ć piździelców i jak to robić, aby nie wchodzić w dupę po same pięty tym, przez których PiS wygrywa, czyli przez czerwonych antyklerykałów pokroju k***y Urbana, bo to oni i nakręceni przez nich "sezonowi antypisowcy" są jedną z przyczyn sukcesu Jarkacza - ilość jadu przekroczyła masę krytyczną i już nie da się krytyką zmienić zdania u wyznawców tejże sp***olonej partii. Dużo się pomyliłem w ocenie twojej osoby?



Ty mi natomiast wyglądasz na frajera z kijem w dupie. Wielokrotnie się wypowiadałem na forum na temat swojej apolityczności i wstrętu do jakiejkolwiek partii. Mam prośbę, na drugi raz weź się za ocenianie kogoś ze znajomych lub rodziny, chłoptasiu. Wk***iają mnie typy Twojego pokroju, przekonane o swojej bezkresnej mądrości, dlatego odpuszczałem sobie komentowanie Twoich wpisów i mam prośbę do Ciebie, odpie**ol się ode mnie i nie oceniaj, jak nie znasz człowieka.

michal190386

2020-11-22, 11:46
fajny taki nie za mądry obił najmana ale to w sportach walki żaden sukces to jak wypic 0,7 i nie miec zgona ale to nimponuje 15latką tak to widze

Salieri16000

2020-11-22, 12:15
Halman napisał/a:

te dwa słowa gryzą się bardziej niż koty w marcu...



Ty jesteś wstrzymany umysłowo- odstaw Bebiko, bo ci szkodzi głąbie. Koty w marcu się marcują, czyli pie**olą się tak, jak ty pie**olisz głupoty w opisach i komentarzach.

Rebeliant

2020-11-22, 12:22
35i napisał/a:

Ty mi natomiast wyglądasz na frajera z kijem w dupie. Wielokrotnie się wypowiadałem na forum na temat swojej apolityczności i wstrętu do jakiejkolwiek partii. Mam prośbę, na drugi raz weź się za ocenianie kogoś ze znajomych lub rodziny, chłoptasiu. Wk***iają mnie typy Twojego pokroju, przekonane o swojej bezkresnej mądrości, dlatego odpuszczałem sobie komentowanie Twoich wpisów i mam prośbę do Ciebie, odpie**ol się ode mnie i nie oceniaj, jak nie znasz człowieka.



Spełnię twoją prośbę, bo bardzo mnie cieszy, że pękła ci żyłka pierdząca, taki z resztą był jeden z powodów napisania tamtego komentarza. Następnym razem pomyślę o rodzinie, ocenię ich zachowanie, a potem napiszę post komentujący to co zobaczę tutaj.

programista4k

2020-11-22, 12:41
"kobiety powinny mieć prawo do swojego płodu" co? xD xD xD
Dobrze, że jego matka tak nie uważała.

danielbiel1988

2020-11-22, 13:05
Salieri16000 napisał/a:

Ty jesteś wstrzymany umysłowo- odstaw Bebiko, bo ci szkodzi głąbie. Koty w marcu się marcują, czyli pie**olą się tak, jak ty pie**olisz głupoty w opisach i komentarzach.


Ale samce się napie**alają o c*pki i terytorium zjebie cwe*ony przez bezdomnych.

Larsek

2020-11-22, 13:17
35i napisał/a:

Ty mi natomiast wyglądasz na frajera z kijem w dupie. Wielokrotnie się wypowiadałem na forum na temat swojej apolityczności i wstrętu do jakiejkolwiek partii. Mam prośbę, na drugi raz weź się za ocenianie kogoś ze znajomych lub rodziny, chłoptasiu. Wk***iają mnie typy Twojego pokroju, przekonane o swojej bezkresnej mądrości, dlatego odpuszczałem sobie komentowanie Twoich wpisów i mam prośbę do Ciebie, odpie**ol się ode mnie i nie oceniaj, jak nie znasz człowieka.



Proponuję nie reagować na kryptopisowców, udających apolitycznych. Widać jak kolesia zabolało, że aż elaborat musiał machnąć. Według niego najlepsza strategia walki z pisem to branie pisowi i sojuszniczym pedofilom w sutannach po same kule. Otóż nie tym razem.

Tr...........ty

2020-11-22, 14:28
Najman rzeczywiście nadaje się tylko do obrony Jasnej Góry przed wyimaginowanym zagrożeniem ze strony kobiet. Jak ochroniarze przytrzymali rywala to zrobił się odważny jak prawdziwy patryjota, narodowiec wyklęty.

borelli

2020-11-22, 16:14
Najman to jedno, ale ten jak widać to się nawet wysłowić nie potrafi, a do tego bluzga tyle co zwykły sebix, bydle i tyle. Z resztą patrząc na to jaki jest zasapany po tych kilkunastu sekundach walki to nie wiem czy by wygrał.

Adrian92

2020-11-22, 16:47
Najmanowi puściły nerwy. Trochę się nie dziwię, bo Kasjusz wykręcił lewą aferę, że Najman miał romans z Godlewską, a sądząc po reakcji Najmana, to chyba teraz ma lipę na chacie hahah :)
Kasjusz nie ma żadnych dowodów na to, więc jest zwykłą pałą, to tak jakbym ja powiedział, że jakiś Kowalski jest konfidentem ale nie miał na to białka, oczerniając jego imię. No słabe w ch*j, robią z gęby dupę, obaj siebie warci. Ale jest jeden mały plus przy Najmanie, pomaga charytatywnie i to od wielu wielu lat. Chociaż tyle :)

Rozjebie

2020-11-22, 16:49
Obydwaj grzecznie poczekali aż ochrona wejdzie na ring i zrobi miedzy nimi zaporę i dopiero wtedy "rzucili" się na siebie. k***a, co za żenada...