18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podryw na arabskiej dyskotece

mcbula • 2011-09-24, 20:04
Arab wysypał 1 milion riali saudyjskich czyli około 745 000 tys zł żeby poderwać Arabkę





:idzwch*j:

st...........ku

2011-09-24, 20:08
Zwrot podatku dostał, j***ny ;p

GnS

2011-09-24, 20:09
pewnie powycinał i rozrzuca ...


lesiot

2011-09-24, 20:12
Nie ma co się jarać - dolki z monopoly.

AdmirałFloty

2011-09-24, 20:50
A z tego co słyszałem to i tak mu nie popuściła...

ja...........ko

2011-09-24, 21:51
@up moze tamtejsze kobiety maja honor, bo polki na pewno nie. czasami obserwuje to co sie dzieje na imprezach gdy przychodza bogate kebaby ze szwecji ktore studiuja w polsce (swoja droga smutne ze te ciapate sk***ysyny jada ze swoich smierdzacych nor na bliskim wschodzie do skandynawii i maja tam taki socjal ze jak przyjezdzaja do nas to moga sobie pozwolic na wszystko, polecam sie zastanowic i jeszcze raz przemyslec sprawe breivika). polki mozna wtedy podzielic na te brzydsze ktore trzymaja sie tylko z polakami, na te ladne ktore trzymaly sie z polakami do momentu przyjscia kebabow oraz te ladne ktore od poczatku nie gadaly z nikim i czekaly na ciapatych. wiecej pisac nie bede, dodam tylko ze te smrody biora viagre przed imprezami, bo jest tyle chetnych panienek. niby katolicki kraj a wyrastaja same k***y...

BongMan

2011-09-24, 21:52
Dziwne, myślałem że oni wolą j***ć kozy.

kaiel

2011-09-24, 22:16
za taka kase to musi mieć chociaż jedno jądro

Miopliocen83

2011-09-24, 22:18
jatsko napisał/a:

... niby katolicki kraj a wyrastaja same k***y...



bez przesady - dobrych Panien mamy dostatek, wystarczy się rozejrzeć...ale jak się woli wyabstrachowane blond-rózowo panny to się niczego poza tym nie dowidzi;// no soryyy

ja...........ko

2011-09-24, 22:44
Miopliocen83 napisał/a:



bez przesady - dobrych Panien mamy dostatek, wystarczy się rozejrzeć...ale jak się woli wyabstrachowane blond-rózowo panny to się niczego poza tym nie dowidzi;// no soryyy



wiesz co, tez tak myslalem, dopoki sam sie nie przejechalem, tak samo moj kumpel ktory mial laske z dobrego domu, jemu tez nic nie brakowalo jesli chodzi o wyglad, rozum i kase, wspanialy zwiazek, ona w nim bezgranicznie zakochana, az wyjechala na wymiane studnetow 3 tygodnie temu do wloch...zaczelo sie od jej "podejrzanych" fot na fb z nowo poznanymi kolegami a skonczylo na tym ze dzis moj kumpel chleje wode a ja bzyka jakis makaroniarz, a w moim wczesniejszym poscie tez nie pisalem o plastikach tylko o typiarach z dobrych kierunkow studiow, ktore na brak pieniazkow z domu nie mogly sie skarzyc taka juz natura naszych panien, pomysl ze zawsze musimy polki ewakuowac z miejsc konfliktow zbrojnych, w latach 90 z balkanow ( bo za komuny tam sie kurewki sprzedawaly) a takze libii, iraku itd, nie ma jak petrodolary...

Dinozzo

2011-09-24, 22:52
Co za ch*j :/
Rozj***ł bym go, racja, gówno bym zrobił.

Rafal1757

2011-09-24, 22:57
chyba zacznę śpiewać.... :(

okanslig

2011-09-25, 00:47
On jej placi zeby zamknela morde...