18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podryw na arabskiej dyskotece

mcbula • 2011-09-24, 20:04
Arab wysypał 1 milion riali saudyjskich czyli około 745 000 tys zł żeby poderwać Arabkę





:idzwch*j:

Hada Gronkowiec-Lincz

2011-09-25, 04:11
k***a! a ja tu na piwo nawet nie mam w srodku weekendu. I gdzie jest sprawiedliwosc?

bloodwar

2011-09-25, 07:54
Tak se patrzę na nią i se myślę - musiała mieć naprawdę dużego ku*asa skoro tyle jej zapłacił :-)

tedex83

2011-09-25, 10:34
Pomyśleć że te pie**olony szejk z prześcieradłem na łbie zarobił te dolce między innymi dzięki temu, że my w Polsce musimy płacić ze bene 95 przeszło 5 zł za litr. Potem taki kutanoid wchodzi do arabskiej tancbudy i wysypuje tyle sałaty przed dupą która tylko miałczy do mikrofonu!

Ciekawe czy chociaż sobie por*chał...

wubepe

2011-09-25, 11:09
@jatsko powszechnie wiadomo, że baby to ch*je. Problem dotyczy nie tylko Polski, chociaż jak napisałeś u nas jest pełno kurewek.

mc...........es

2011-09-25, 11:20
tam jedna babka nie leci na miliona u nas by było conajmniej milion takich co by polecały na drinka za 15zł

Kriski

2011-09-25, 11:50
jatsko napisał/a:

@up moze tamtejsze kobiety maja honor, bo polki na pewno nie. czasami obserwuje to co sie dzieje na imprezach gdy przychodza bogate kebaby ze szwecji ktore studiuja w polsce (swoja droga smutne ze te ciapate sk***ysyny jada ze swoich smierdzacych nor na bliskim wschodzie do skandynawii i maja tam taki socjal ze jak przyjezdzaja do nas to moga sobie pozwolic na wszystko, polecam sie zastanowic i jeszcze raz przemyslec sprawe breivika). polki mozna wtedy podzielic na te brzydsze ktore trzymaja sie tylko z polakami, na te ladne ktore trzymaly sie z polakami do momentu przyjscia kebabow oraz te ladne ktore od poczatku nie gadaly z nikim i czekaly na ciapatych. wiecej pisac nie bede, dodam tylko ze te smrody biora viagre przed imprezami, bo jest tyle chetnych panienek. niby katolicki kraj a wyrastaja same k***y...



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, będziesz miał na zapas
Wciskając prawy Alt uzyskasz Polskie znaki .

bania88

2011-09-25, 11:55
tedex83 napisał/a:

Pomyśleć że te pie**olony szejk z prześcieradłem na łbie zarobił te dolce między innymi dzięki temu, że my w Polsce musimy płacić ze bene 95 przeszło 5 zł za litr.


Oj on juz tak sie nie dorobil za twoja benze za 5zl. Zapomniales, ze w tych 5zl to 3zl podatkow jest, na ktorych sie dorabiaja nasi lokalni zlodzieje :P

dabek900

2011-09-25, 12:08
Jestem pewny ze on placil jej za to, zeby ona nie spiewala...

MdoN

2011-09-25, 12:19
@jatsko
a myślisz, że co by Twój kumpel zrobił gdyby poznał Włoszkę i widywał się z nią przez 3 tygodnie? bo na pewno by nie tęsknił

adam4991

2011-09-25, 12:41
i tak pewnie ona ma penisa

ja...........ko

2011-09-25, 14:38
MdoN napisał/a:

@jatsko
a myślisz, że co by Twój kumpel zrobił gdyby poznał Włoszkę i widywał się z nią przez 3 tygodnie? bo na pewno by nie tęsknił



moj kumpel na pewno by takiego numeru nie wywinal bo chce wrocic do polski bo woli byc kims u siebie niz dobrze wyksztalconym i zarabiajacym ale tylko polczkiem na zachodzie. polskie kobiety natomiast przy kazdej mozliwej okazji probuja znalezc sobie meza z zagranicy z wiadomych wzgledow. i na tym polega to kurestwo. polki kroluja w statystykach na liczebnosc zagranicznych zon w niemczech i kilku innych krajach zachodnich. czyzby niemcy byli tacy zajebisci? czy moze nasze kobiety poswiecaja sie na rzecz pojednania polsko-niemieckiego? wiadomo ze chodzi o niemieckie ojro. niestety nasz kraj jest najwieksza w europie fabryka kurewek na eksport

ZeD

2011-09-25, 14:49
i pomyśleć że gdyby nie mieli kitajce ropy to albo by był jeden wielki burdel i tyle. Tylko czekać na rozwój akumulatorów i się przesiąść na prąd, a za petrol niech płacą ci którzy mają manie na ryk V8 ;) .