18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podryw na arabskiej dyskotece

mcbula • 2011-09-24, 20:04
Arab wysypał 1 milion riali saudyjskich czyli około 745 000 tys zł żeby poderwać Arabkę





:idzwch*j:

dwakilo

2011-09-25, 14:53
@jatsko coś mi się wydaje, że to wcale nie kumpla ale Twoja dupa pojechała do Włoch :-)

AngelusNL

2011-09-25, 15:25
zgadzam się z jatsko, mieszkam w holandii i mam ten sam problem, wszędzie ciapate, fakt kebaby mają dobre, ale jak widzę takiego marokańca, który siedzi na socjalu i nic nie robi, kradnie co i gdzie popadnie, i wozi się najnowszą betą albo audi to mnie szlag k......a trafia, breivikowi wcale się nie dziwie.

ja...........ko

2011-09-25, 15:52
dwakilo napisał/a:

@jatsko coś mi się wydaje, że to wcale nie kumpla ale Twoja dupa pojechała do Włoch :-)



nie stary, nie moja, nie naleze i nie obracam sie w towarzystwie ludzi ktorzy maja rodzicow ktorych stac na wyslanie dziecka na rok np do wloch, bo najzwyczajniej w swiecie moich rodzicow nie stac, no ale tez mialem kilka razy okazja poznac bezinteresownosc polek jak kazdy przecietny facet w tym kraju

KingOfEvil

2011-09-25, 16:05
jatsko napisał/a:

@up moze tamtejsze kobiety maja honor, bo polki na pewno nie. czasami obserwuje to co sie dzieje na imprezach gdy przychodza bogate kebaby ze szwecji ktore studiuja w polsce (swoja droga smutne ze te ciapate sk***ysyny jada ze swoich smierdzacych nor na bliskim wschodzie do skandynawii i maja tam taki socjal ze jak przyjezdzaja do nas to moga sobie pozwolic na wszystko, polecam sie zastanowic i jeszcze raz przemyslec sprawe breivika). polki mozna wtedy podzielic na te brzydsze ktore trzymaja sie tylko z polakami, na te ladne ktore trzymaly sie z polakami do momentu przyjscia kebabow oraz te ladne ktore od poczatku nie gadaly z nikim i czekaly na ciapatych. wiecej pisac nie bede, dodam tylko ze te smrody biora viagre przed imprezami, bo jest tyle chetnych panienek. niby katolicki kraj a wyrastaja same k***y...




Kogoś tu chyba dziewczyna a raczej k***a zdradziła z kolesiem przy kasie :anegdotka:

ja...........ko

2011-09-25, 16:20
@up tez sie kiedys zdarzylo, ale to, ze teraz pisze w tym temacie tak, a nie inaczej, to nie rozzalenie czy chec odegrania sie na kobietach po takiej historii, tylko przedstawienie wlasnego zdania, ktore wyrobilem sobie przez kilka lat obcowania z tym gatunkiem

Novik

2011-09-25, 20:50
@KingOfEvil to jest prawda bambusie :// zamiast siedzieć w domu przejdź się po Polsce..

pakicito

2011-09-26, 14:43
ale nikt nie zauwazyl, ze 1 arabski rial to 0,75 zl !! rozpusta

lukee85

2011-09-27, 19:29
745 000 tyś = 745 000 000; to faktycznie w ch*j kasy!