18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podróże po świecie są takie fajne

sznnek • 2021-08-30, 12:10
Polski motocyklista wpada w kłopoty w Afryce.
Z komentarzy wyczytałem ze było to na północy Mali, że grasuje tam boko haram i gość miał dużo szczęścia, że go nie odstrzelili.
Polaka uratowało wojsko które wjechało do wioski już po skończeniu nagrania, po wielogodzinnym przesłuchaniu puścili go wolno.
Jakiś sadol przetłumaczy o czym dokładnie gada czarny dżentelmen? :)


orpradek

2021-08-30, 16:25
Sajlenthill napisał/a:

W skrócie mogę powiedzieć tyle, że chłop uratował Polakowi dupę. Mówi mu, że nie powinien się tutaj zapuszczać bo to strefa wojny z Boko. I jest wściekły na Polaka, że on jeździ bez ochrony. Mówił też, że zabierają go do "bossa" i on zdecyduje co z nim zrobią dalej. Nie chciał mu zrobić krzywdy i mówił, że jak by wjechał tam dalej to by zginął.



a co ty k***a murzyński umiesz ?

Rutik

2021-08-30, 16:29
Halman napisał/a:

k***a, przeczytałem boko halman



Kłopoty z pisaniem miałeś a teraz do tego doszły problemy z czytaniem?

Zasysacz

2021-08-30, 16:31
Widzę gość nie lubi życia skoro śmiga w takich miejscach.

Promek

2021-08-30, 17:18
I to pokazuje do czego tylko sa zdolni murzyni. Mordowania innych i samych siebie. STFU zaorac to wszystko.

picolo

2021-08-30, 17:23
Wyjątkowo oderwana od rzeczywistości motopicz.

Sajlenthill

2021-08-30, 17:25
orpradek napisał/a:

a co ty k***a murzyński umiesz ?



Francuski, angielski, trochę arabskiego, trochę chiński i rosyjski. Lubię uczyć się języków i łatwo mi się to przyswaja.

Juzwa

2021-08-30, 17:55
traf napisał/a:

typ też dobrze nie ma pod deklem,jeżdzi sobie motorkiem po Afryce jak gdyby nigdy nic hehe



A czego się spodziewasz po motopiździelcu, co to ma pasję i nie siedzi w piwnicy tylko zwiedza świat. Tutaj akurat tylko z osranymi gaciami dzień mu się skończył zapewne.

juve1974

2021-08-30, 18:51
Co tu tłumaczyć. Przecież wyraźnie słychać na początku. " Niema wożenia tu gruz na Moto"

Ci...........la

2021-08-30, 19:32
Liczyłem że chociaż go postrzelili a tu nic. Zupełnie nic. Wstyd

krisu21

2021-08-30, 19:33
Ku*wa on jest czarniejszy niż tło na sadolu. :shock:

Zodiak84

2021-08-30, 21:24
Powiedział mu tak jak tam pojedziesz to nara :!: czego nie rozumiecie

Ks...........aw

2021-08-30, 21:37
Sajlenthill napisał/a:

W skrócie mogę powiedzieć tyle, że chłop uratował Polakowi dupę. Mówi mu, że nie powinien się tutaj zapuszczać bo to strefa wojny z Boko. I jest wściekły na Polaka, że on jeździ bez ochrony. Mówił też, że zabierają go do "bossa" i on zdecyduje co z nim zrobią dalej. Nie chciał mu zrobić krzywdy i mówił, że jak by wjechał tam dalej to by zginął.



Kurna, a już myślałem, że będzie druga część na hardzie :/ j***ć tego Polaka btw, na ch*j się gdzieś zapuszcza nie znając języka.

Sajlenthill

2021-08-30, 22:35
Ks.Stanisław napisał/a:

Kurna, a już myślałem, że będzie druga część na hardzie :/ j***ć tego Polaka btw, na ch*j się gdzieś zapuszcza nie znając języka.



Dlatego zanim gdziekolwiek się pojedzie trzeba zapoznać choć garstki informacji o miejscach gdzie nie powinno się wjeżdżać. I znac podstawy języka.

ph5i5

2021-08-30, 23:22
Halman napisał/a:

k***a, przeczytałem boko halman



A ja przeczytałem ,zboko halman’.